Raiffeisen banka - vraj som vyhrala v súťaži

maminazosatnika
28. sep 2023

Volali mi že mi pošlú žreb vraj som vyhrala súťaž
Vie mi niekto povedať či bola nejaká súťaž nepamätám si vôbec ak ano vyhrali ste už niečo?

janai1
28. sep 2023

@maminazosatnika jednoduchý spôsob ako dostať jednoduchých ľudí na pobočku. Keď ich presvedčíš ze niečo vyhrali tak tam dobrovoľne prídu a odchádzajú s výhrou typu pero a s novými aspoň troma produktami banky - účet,poistenie, atď

hortenziaj
28. sep 2023

Mne tiež volali, asi trikrát, a ze mam prísť na pobočku si vziať výhru. Nešla som, to bola iste dáka somarina. Ale volali preto, lebo raz som im dala číslo na nejaký žreb, estre na výške, a odvtedy mám tieto víťazné telefonáty

alickapusinka
28. sep 2023

Ani na to nereaguj .Nie je to nič hodnotne skôr ťa chcú nalakať na niečo. Ako píše janai1.

martamasarova
28. sep 2023

@maminazosatnika my sme boli, zotreli sme si 20 e poukazku do knihkupectva, detom dali este hracky... nic ine od nas nechceli....

ankare
28. sep 2023

@maminazosatnika oni ta chcú len dostat na pobocku

xsuzannex
28. sep 2023

Posli ich dakam. Najotravnejsia banka na slovensku. Volali mi prisaham tri mesiace den co den okrem nediel.. ze som vyhrala, mam si prist po darcek atd atd.. nedvihala som, neskor som zacala blokovat cisla a furt volali z dalsieho.. az kym som uz na jednu nenahukala tak asi pochopili a od vtedy je klud.