Sex, láska, vzťah

vanesskaaaaaaa
26. jún 2020

Dobrý deň chcem sa opýtať s priateľom sme mali sex 15.6.2020 sex bol chránený ale on sa urobil do kondomu. 17.6 mi prišla menštruácia trvala tak ako vždy no stále má pobolieva brucho nemyslím na nič iné len na to aby som neostala tehotná myslíte že by bolo možné aby som otehotnela robili sme to len raz od vtedy sme spolu nič nemali bola som panna takže možno je to len blbý pocit a ja si to iba nahováram. Vopred ďakujem za odpoveď 😊

jaskolka
26. jún 2020

Mali ste ochranu, kondóm nepraskol, mala si menzes... Na základe čoho myslís, že by si bola tehotná? Brucho ta boli najskôr od neopodstatneného strachu a nervozity. Áno, je možné otehotniet aj "po prvý krát" ale pochybujem, že tak sa to stalo tebe
Pre svoj kľud si urob test, ale ten bude podľa toho, čo píšeš, úplne negatívny.

luulinkaa
26. jún 2020

Určite nie si tehotná, pred menštruáciou máš predsa neplodné dní, nemáš sa čoho báť..

nyusika
26. jún 2020

Skus vyjst vecer pred dom, zadivat sa na nocnu oblohu...a ked sa zjavi jasna hviezda na vychode, ocakavaj prichod syna....

oli18
26. jún 2020

@vanesskaaaaaaa Takto to budeš mať teraz po každom sexe. A vieš prečo? Lebo nevieš, ako dochádza k oplodneniu. Nevieš nič o ženskom tele, ani o sexe. Jedine roztiahnuť nôžky a potom sa tu zakaždým pýtať, či nie si tehotná. Takže naštudujte si niečo o tom s tvojim frajerom na Googli, aby ste vedeli, ako to funguje. Alebo sa opýtaj mamky.

zutera
26. jún 2020

@nyusika 😂😂😂😂 umřela jsem 😂😂😂

vanesskaaaaaaa
autor
26. jún 2020

@oli18 aj keby som to sem sto krát napísala tak čo sa stane ja Vám to nekážem čítať a už vôbec nie odpisovať..

veronikaszabova
26. jún 2020

@vanesskaaaaaaa ona ti dobre radi, aby si si nastudovala nieco o reprodukcnom cykle zeny. Nemusis byt hned defenzivna...

dahra
26. jún 2020

@vanesskaaaaaaa - nasa biologicka na gympli nam povedala vetu - zena moze otehotniet v case cca 12 hodin plus / minus uprostred cyklu. Vacsinou ten 12.-16.den. (Ja napr. som mala kratke cykly (22/26 dni), pri tretej dcere som otehotnela na 11. den po. Takze ak si mala menzes 17.6., tak od 28.6. do 3.7. mas najvacsiu sancu. Kukni si kalkulacky na vypocet plodnych dni.

solange7
26. jún 2020

Dievca, ak ta poboolieva brucho, rozhodne si tehotna. To je jeden z hlavnych priznakov. Za par mesiacov budes mamou!

len_nig
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
osky
26. jún 2020

Tolko kravin co som sa tu docitala...fakt ste jej pomohli.
Lebo vy ste neboli mlade a sproste...
Na jednej strane odsudzujete 16-tky,ktore toho vedua o sexe az prilis,
Na druhej strane tato bola poctiva,nema paru o svete,je vystrasena a polozila normalnu otazku v jej pozicii.
Nevie odkial fuka vietor...tak preco jej to este neorisladit...

@vanesskaaaaaaa
Pravdepodobnost ze by si otehotnela je fakt veli miziva.
Brucho ta moze boliet aj z nervozity,ci zo straty panenstva-predsalen,tam dolu sa nieco stalo,reaguje cele telo,psychika...
Pokial ste sa chranili a ochrana nezlyhala,nemuss sa bat.
Urob si test,zopakuj este o tyzden.
Velmi zalezi ci mavas pravidelny menzes.ak ano,vtedy si vie vyratat ci odsledovat pomocou hlienu ci bazalnej teploty plodne dni a budu aj tie viac-menej pravidelne.
Pokial vsak mas nepravidelnu,potom musis fakt sledovat a davat pozor.
Nepises kolko mate rokov ty a tvoj chalan.
Takze peipadnemu otehotneniu sa vyhnes jedine ochranou alebo proste nesexovat😉
A to s tym nastudovanim ako to funguje,to nie jevobec zly napad.je velmi zaujimave,ako funguje cele nase telo,baby to isto nemysleli v zlom.
Skus si daco precitat,prip.pozri video...

jeltica
27. jún 2020

Nie nemusis sa vobec bat, pretoze to percento je tam mizive, najma mali ste aj ochranu, aj si mala menzes vacsi dokaz nejestvuje 🙂