Školská taška pre prváka

katka2806
1. aug 2018

Ahojte, nejake tipy na skolsku tasku, pripadne znacku aku by ste odporucili?

stanulienkat
1. aug 2018

Je tu milion diskusii na tuto temu. Treba pohladat.

hettinka
1. aug 2018

za mňa Topgal, nezničiteľná, ergonomická a v relatívne dobrej cene

katkahs
1. aug 2018

@katka2806 mame tiez topgal, ale taku, co je vhodna na viac rokov (tusim 1-4 alebo az po 5 rocnik - uz si presne nepamatam), ideme do tretieho rocnika a je stale pekna a drzi 🙂

kristinajo
1. aug 2018

Ja tiez hlasujem za Topgal...neznicitelna

linddi
1. aug 2018

Topgal. Dcera ju ma od prvej do stvrtej 😁 teraz ide do piatej a znova kupime topgal😎

erikavesela
1. aug 2018

Herlitz

zabulienka266
1. aug 2018

Aj my sme kúpili Topgal pre prvaka.

maculik
1. aug 2018

My mame Ergobag 🙂

ejlin123
1. aug 2018

@katka2806 Odporúčam Topgal, máme ju tretí rok a je ako nová, ako píšu vyššie, nezničiteľna, praktická. Kupovala som z netu, cez prázdniny sú akcie, skúste pozrieť, kúpite aj s peracnikom, obedarom.... za super cenu.

peter2404
1. aug 2018

beckmann

kikulienkadd
2. aug 2018

My máme tiež Beckman. Táto taška vyhrala aj preto,že malý je drobnejšej postavy,taška ho neprevyšuje a napriek tomu do nej dosť zmestí. Dúfam,že vydrží 1.stupeň 😊

hettinka
2. aug 2018

Záleží aj od školy, resp. učiteľky, koľko bude v tej taške nosiť. Náš syn na starej škole nosil nenormálne veľa a po prestupe do inej školy nosil pár papierov, desiatu, vodu a peračník. Postupne sa objem zväčšoval, ale až do 5. triedy sme museli kúpiť novú väčšiu tašku. Tú starú topgalku som vyprala a darovala sociálne slabšej rodine, bola ako nová, kedže sme syna do školy ešte aj vozili autom.

natalik2007
2. aug 2018

@katka2806 teraz majú v kauflande akciu keď nakúpiš nad 49,99E tak si môžeš vybrať tašku

maculik
2. aug 2018

Kocky,ten Topgal ma nastavitelny chrbat? Dcera ide v auguste na gympel (tu je ZS len po 4.rocnik,takze 5.je uz dalsia skola) a chceli sme Satch (co je vlastne vyssi stupen od Ergobag),ale celkom sa mi podla citania pozdavaju aj tie nove modely Topgal (zmenili 3-komorove na 2-komorove). A hlavne je o ca.60eur lacnejsia. Len nikde neviem najst,ci aj ta zadna konstrukcia chrbtova je vyskovo nastavitelna.
@linddi ty nahodou nevies? (Pises,ze tiez ide dcera do 5.rocnika). Dakujem 🙂

linddi
2. aug 2018

@maculik ahoj. Asi nie je. Aspon som sa nedocitala...

lenca13
2. aug 2018

@maculik popruhy na chrbte su nastavitelne minuly rok som dcere kupovala do 5.rocnika a dufam ,ze jej vydrzi aspon po 8.rocnik a je to znacka topgal inej znacky moje baby ani tasku do skoly nemali😀

maculik
2. aug 2018

@lenca13 hej,popruhy aj ten pasik na hrudi viem,ze su nastavitelne,ja som myslela tu kovovu kostru na chrbte. Na Ergobag aj Satch je to nastavitelne podla vysky dietata,plus je tam ten bederny pas,ale tak rozmyslam,ze ci to proste naozaj treba este aj teraz na druhom stupni. Lebo ergonomicky chrbat ma aj tato Topgal a aj tie popruhy su nastavitelne a aj design sa Adel paci.
Nasla som teraz v BB nejake predajne,kt.maju aj zn. Topgal,tak ideme pred odchodom domov vyskusat a ak bude sediet velkostou,tak asi ju kupime/objedname.
@katka2806 sorry,ze som sem pisala aj otazku o taske pre uz o trosku starsie dieta 😕

anika
2. aug 2018

Step by step pre dceru vyhrala, chcela som pre nu aktovku, pre syna som kupovala topgal

lubik87
2. aug 2018

U nás je to značka scooli ...aktovka je lahulinka okolo 1 kg ..super je. Predávame teraz lebo už to chce nový motív :D ale ostávame pri rovnakej značke 🙂

linddi
3. aug 2018

@maculik jaj, tak to áno. Popruhy sú nastaviteľné. Ja som tiež myslela, že myslíš tú kovovú konštrukciu :D

bajuska44
21. aug 2018

@maculik Ahoj, u nás veľká spokojnosť s taškami Bagmaster, www.bagmaster.sk/, prvú sme kupovali pred 6 rokmi a stále je v super stave pri každodennom nosení do školy. Pri rozhodovaní ti možno pomôže aj článok tu: https://mamapark.sk/ako-vybrat-skolsky-batoh/

bozenalukova
11. jan 2019

@maculik aj mne sa pači..ale nie je m bočne vrecko na vodu..ako to riesite ?..zmesti sa fĺasa do tasky dnu ?

katren
11. jan 2019

Topgal nie je vhodna pre mensie deti...mame tretiacku s Topgal od 1.triedy, ale aj prvaka s Beckmann...Topgal mu bola uplne velikanska, nemotorna, nesedela mu...