Skúsenosti s obchodom Joom

davidkristian
15. feb 2018

ahojte ma nietko skusenost s obchodom joom.com ?? kolko trva kym pride tovar? ci vobec pride?? v poriadku? platba vsetko prebehlo tak len dufam ...dakujem za odpoved

sissy27
15. feb 2018

veď si pozri hodnotenia kupujúcich pri každom tovare... čo som zatiaľ videla, tak všeobecne spokojnosť s tovarom a dodacie doby od 1 týždňa po 2 mesiace, ide to z číny... Inak je to v podstate to isté čo ali alebo wish. Ja som tiež teraz objednala nejaké prkotiny, tak uvidím, ale zas nebola to suma, kvôli ktorej by som musela plakať ak tovar nepríde alebo nesplní očakávania.

moncurienula
15. feb 2018

ja som tiez objednala drobnost tak cakam kedy to pride, v akom stave, kolko to bude trvat a ake to bude

fefe123
15. feb 2018

no, keď ste už zaplatili, zbytočne sa pýtate, treba sa pýtať pred platbou... teraz už len čakať....

julia232
15. feb 2018

@davidkristian objednala som ski saty, ktore mi prisli. Su krasne za skvelu cenu, a rovnake maju na manzara.sk ale o 20e. drahsie :D ;) Ale z ciny odporucam aj wish, aliexpress alebo
ebay.

davidkristian
autor
16. feb 2018

@julia232 dakujem tak len uz cakam oblecenie pre syna snad bude vsetko ok

julia232
16. feb 2018

@davidkristian tak ono to urcite pride, len raz sa mi stalo ze nieco neprislo a peniaze mi vratili... len treba pockat a verim ze bude take ako na foto 🙂

zelatinka0123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zelatinka0123
10. mar 2018

akoj neviete mi povedat že či to musim zaplatit kartou č to nemožem normalne peniazmi pretože sa bojim že ked zaplatim kartou tak mi to nepride

sissy27
10. mar 2018

@zelatinka0123 ako "normálne peniazmi"? Ak myslíš dobierku, tak to určite nie, neviem si ani reálne predstaviť prevod peňazí do Číny poštovou poukážkou 🙄
Inak objednala som 7 vecí, 4 mi už prišli, ostatné sú na ceste. Ale boli to prkotiny za 1€ tak aj keby mi neprišli, tak to tragédia nebude. Inak je tam aj nejaká možnosť reklamácie ako na Ali keď tovar nepríde.

zelatinka0123
10. mar 2018

@sissy27 aka dakujem tak ja som urobila nakup 19 eur takž sa obavam že mi nepridu ake nevadi objednam si inde

zelatinka0123
10. mar 2018

@sissy27 a ješte nevieš kde je ten obchod aliexpres

sissy27
10. mar 2018

@zelatinka0123 www.aliexpress.com
Je to aj ako appka do mobilu. Ale platiť sa dá tiež iba kartou.

sissy27
10. mar 2018

@zelatinka0123 a teda tie veci idú z Číny, tak nečakaj, že o 3 dni budeš mať zásielku doma. Najrýchlejšie mi zatiaľ doručili cca do 10 dní, ale 3-6 týždňov je štandard.

kacenocka2
17. nov 2023

Aké máte skúsenosti s nákupom?dorazil tovar?

amazedyapper393
14. dec 2023

Ja teraz idem objednať náhrdelník dufajme že mi dojde, potom keď tak napišem že čo a ako

emiliasedilekova
25. apr 2024

Prosím vás po objednával si už niekto elektrické kolobežky so stránky Joom? Neviem či mám predsa je to plátba kartou ďakujem