Skúšky v autoškole

10. apr 2023

Ahojte, o dva týždne ma čakajú skúšky v autoškole, no už teraz má z toho hrozný strach. Testu sa nebojím, robím si každý deň niekoľko, väčšinou na 100 bodov, nikdy nie menej ako 90. Jazdy sú už tiež celkom v pohode, občas ešte nejaká malá chybička. Prosím nejaké rady ako to prekonať a nestresovať. Prípadne ak ste niekedy nespravili cvičisko alebo jazdu, kvôli akej chybe zvyknú vyhadzovať zo skúšok. Ďakujem za každú odpoveď.

maxalla
10. apr 2023

No moja jazda bola katastrofa. Policajt vysiel z auta rozklepany, ze sa bal. Urobila som az na druhykrat. Nestresuj, su aj horsie veci ako neurobit vodicak 🙂

mar_tina777
10. apr 2023

Hlavne si treba dať pozor na zapnutý pás, na križovatke pozrieť či nejde auto, sledovať značky, a hlavne nestresovať.

vkatush
10. apr 2023

@mar_tina777 manžel urobil testy, urobil kuželky a aj celú jazdu bez skoro jedinej chybičky. Len skoro. Jedna tam bola. Celú cestu nemal zapnutý pás 🤦🤦
Policajt mu gratuloval, že skvelá jazda, zopakujú si ju aj nabudúce 😂

misienka123
10. apr 2023

Koľko testov a otázok je po novom od 1.4 v autoškole?

kacenocka2
10. apr 2023

@vkatush keby bol novší typ auta,pipanie by ho upozornilo🙂

mar_tina777
10. apr 2023

@vkatush no veľa ľudí takto pohorelo práve na takejto drobnosti. 😂
Keď som robila ja vodičák tak jedna baba zo skupiny nespravila vodičák pretože na križovatke nepozrela do ľava. 😅 takže stres robí veľmi veľa.

mar_tina777
10. apr 2023

@kacenocka2 myslím si že je veľmi mala pravdepodobnosť že by robil žiak skúšky na aute kde mu bude pipať pás keď nebude zapnutý. 🙂

basullinka
10. apr 2023

@kacenocka2 netreba sa na to spoliehať, ja keď som robila autoskolu, tak na skúškach nam niektore senzory a podobne upozornenia povypinali..

misienka123
10. apr 2023

@mar_tina777 jasne,ja som zasrandovala... veď o to im ide..mojho manžela neter tiež na 1x neurobila kvoli pasu..a ešte jej dal policajt šancu a sa jej opýtal ci je všetko ok,pokial začala jazdiť a vôbec ju nenapadlo,tak jej len povedal, vystúpte,neurobili ste 🙂🙃

autor
10. apr 2023

@misienka123 nie sú konkrétne testy, počítač generuje 40 náhodných otázok, dokopy za 100 bodov.

zontik
10. apr 2023

Keď som ja robila vodičák, jednu babu vyhodili, lebo nezastavila pred prechodom pre chodcov.a radi tiež posielajú do jednosmerky, na to nás veľa upozorňovali, že ťa pošle policajt do jednosmerky, ty rozklepany, veď to povedal policajt, a si v ťahu, máš povedať,že je tam značka, musíš ísť inam..

misienka123
10. apr 2023

Ok.a na učenie koľko otazok ste dostali?niekedy boli 500 sa mi zdá..teraz je vraj viac

autor
10. apr 2023

@misienka123 takmer 1000

vkatush
10. apr 2023

@kacenocka2 kamoš, čo vlastní autoškolu, mi tuším spomínal, že im to v autách vypínajú. Neviem, či vo všetkých alebo len niektoré, ale tak nie každému "pípne" 😁

autor
10. apr 2023

@vkatush minule sme boli na cvičisku a potom sme išli na cestu a inštruktor mi povedal, že si nemusím dávať pás a nič nepípalo, takže zjavne to je v autách autoškoly vypnuté.

misienka123
10. apr 2023

🤦chcela som sa prihlásiť a toto ma odradilo.v TV davali v správach rozhovor s majiteľom autoškoly aky ma nazor po prvom novom testovani online a povedal že sa mu zda že niektorí,hlavne staršie ročniky budu mať problém a že otazky sú dosť zložité..

autor
10. apr 2023

@misienka123 ja s nimi problém nemám, tiež som sa toho dosť bála keď som sa prihlasovala do autoškoly, ale teraz by som už po starom ani nechcela, dá sa to natrénovať a tie otázky nie sú zas až také hrozné, ja sa bojím jazdy. V aktualizovanej aplikácií Autoškola 2023 sú všetky nové otázky roztriedené po kategóriách.

misienka123
10. apr 2023

Tak super ..cuvanie v pohode?

mnamko
10. apr 2023

Hlavne co pozoruje na začiatku policajt ,ci si sa zapasala,pozrela do spetnych zrkadiel ,do zrkadla vredu ,no a potom stop značky

drobcek26l
11. apr 2023

Nikdy nezabudnem ako u nás vyhodili najšikovne jsie dievča z kurzu. Bola si úplne istá že ona skúšky urobí. A policajt ju vyhodil za "Nebezpečne pomalú jazdu"

erikavesela
11. apr 2023

@misienka123 1500 otazok...40 vyberu nahodne z 10 okruhov tem...mas na to 30 min.

misienka123
11. apr 2023

@erikavesela tak to je sila..tym chcú nehodovosť znížiť!?za alkohol pri šoferovani doživotne vziať vodičak..a nie týrať ľudí testami, učením.. chorá vláda

erikavesela
11. apr 2023

@misienka123 uplne s teboj suhlasim...

misienka123
11. apr 2023

@erikavesela moj manžel hovorí, že ak bude nová vláda,tak to zruší,lebo nebudú si ľudia ani vodičáky robiť..no kiež by..

misienka123
14. apr 2023

Daj prosím potom vedieť ako si dopadla na skúškach v autoškole.. držím palce

kacenocka2
25. apr 2023

Ako ste prosím vás dopadli na skúškach?🙂

denisaaairdacova
26. jan 2024

Dobrý chcem sa spýtať ako to je autoškole chcela by som vedieť ako to je po novom koľko testov ako to funguje všetko ďakujem