Snažilky prídte si vymieňať skúsenosti

materinaduska
8. okt 2007

ahojte baby, vytvorila som tuto temu aby sme si tu spolocne radili a vymienali skusenosti a zazitky okolo pociatocneho rozhodovania a planovania, snazilkovania a dokonce aj radosti tehotenstva 😉 tak baby piste cokolvek co vas napadne 😅

maryloou77
8. okt 2007

ahoj som rada ze to beries takto veselo, a pridavam sa k snazilkam...dufam ze coskoro spolu vytvorime novu temu- tehulky- 😀 😀 😀

materinaduska
autor
8. okt 2007

maryloou77, nema zmysel brat to tragicky. nic sa tym nevyriesi len sa to moze este viac zkomplikovat.

materinaduska
autor
8. okt 2007

to vsetky pozerate suprestar ci nemate zaujem o tuto temu 😢

adriana27
8. okt 2007

caute holky, tak ja sa pridavam... inak materinaduska si z NMnV? nepozname sa? 😎

moncika15
8. okt 2007

adriana27, preco mas ten dojem? 🙂 neviem podla foto ta nezpoznavam.

adriana27
8. okt 2007

neviem, ja sa len pytam, lebo mesto je male 😀
neva... no a ako dlho sa snazite o mimco?

dili
8. okt 2007

ahojte babenky... hoci je tu tych tem uz naozaj dost, vzdy ma potesi nieco nove... zelam vsetkym babenkam aj sebe skoru vymenu temy, a hlavne dovod na vymenu. superstar je sice zaujmave, ale da sa aj pisat popritom no nie? tak vela sil a zdaru... pekny vecer... 😀

moncika15
8. okt 2007

no, my sa este ani tak nesnazime dohodli sme sa ze zacneme az od januara 🙂ale asi to nevydrzime a zacneme skor vy ste na tom ako? beries nejake vitaminy?dostala si nejake rady od doktora? 😒 😉

adriana27
8. okt 2007

tak veru Dili...
aj ja pozeram a sem tam popisem daco..
Inac fakt tych tem je tu neurekom, ani sama neviem kam poriadne zapadnut, tak len beham hore dole a baby v podstate kecaju o tom istom - mimi, babo, tehu, ovu, bruska, kocariky, .. atd atd 😀 😀
Ale musi to byt krasny pocit mat v brusku mimco 😎

adriana27
8. okt 2007

no nebieriem ziadne vitaminy, snazime sa tak 2.5 mesiaca, v podstate 3.cyklus..
Ale pravdou je ze sme spolu nie cely mesiac tak sa pravepodobnost znizuje 😖 ☹
Kazdopadne, sa zaciname coraz intenzivnejsie snazit a planovat. A vy ako?

materinaduska
autor
8. okt 2007

dili , ahoj mas pravdu ze je v kazdej teme skoro to iste ale preco nekecat o tom istom ked je to zaujimave

moncika15
8. okt 2007

hmmm no tak prajem skore dosnazilkovanie a tesenie sa na miminko 🙂 . my planujeme o 106, vymeriavame kde bude najlepsie umiestnit postielku, v ASKU sme videli taku nadhernu postielku a kolisku 😀 a tak sme si povedali ze sa musime posnazit aby sme do nix mali co dat. inak beriem calibrum babyplan a kyselinu listovu,som vegetarianka a tak si musim dodavat vitaminy najviac ako sa len da 😕

adriana27
8. okt 2007

ved aj ja som to myslela pozitivne.. v podstate je to krasna tema. Snad ta najkrajsia na svete 🙂

moncika15
8. okt 2007

😀 podla mna je najkrajsia tema ta o tehotenstve

adriana27
8. okt 2007

dalsia kocka z NMnV? co ste sa dnes dohodli 😀 ?
Aj ste sa bavili niektora s lekarom co a ako.. a dal nejake rady?

moncika15
8. okt 2007

ja som bola minuly tyzden u doktorky ta si ma posadila dala mi kalendar na zapisovanie BT a poradila mi vitaminy potom ma vysetrila ci je vsetko v poriadku a poslala ma celu statne neistu domov 😅

malulik
8. okt 2007

tak sa pripajam aj ja k snazilkam sice my uz snazilkujeme dlho a tak stale dufame ze coskoro k nam prileti bociannnnn.

adriana27
8. okt 2007

ku komu chodis? chodis do mesta?

moncika15
8. okt 2007

ako dlho smazilkujete? neboj sa prileti urcite treba nejaku navnadu naxystat 😀 teraz ma napadlo... v lete som sa raz zobudila a oproti nasej spalni sedel bocian na poulicnej lampe, ale jedine co doniesol so sebou bolo kaka, ktore som potom musela utierat zo stola, ktory bol rovno pod nim 😒 😅

moncika15
8. okt 2007

adriana27 , xodim ku kourilovej 😒 ty si u koho?

adriana27
8. okt 2007

Moni, aj ja som k nej chodila.. ale uz som zmenila...som u Durdika. No a ako dlho sa snazite vy?
kocky a kolko mate vlastne rokov?

moncika15
8. okt 2007

preco si ju zmenila za Durdika? 😕 ja mam 21,priatel 22 len nenapis ze sme mlady 😠

adriana27
8. okt 2007

nie nenapisem 😀
Ja som mala najvacsiu tuzbu po mimi ked som mala 19/20 rokov, potom ked prisla kariera, trosku to prestalo a teraz je to zasa take silne 😵
Zmenila som dr., lebo ona je velmi slaba, teda kedysi mozno bola dobra, ale teraz vela ludi na nu nadava. ja mam aj problemy s mrchou, nechodi niekedy dlho a ona ti na nic nepride. Je vhodna tak pre zdrave pacientky kde netreba nic riesit.. Nechcem na nu nic zle hovorit, lebo co sa tyka rad a pristupu, tak je to u nej snad najpohodlnejsie, je fajn a da sa s nou pokecat. ale ako odbornicka, urcite by som k nej uz nesla. Cudujem sa ze si o nej nepocula.. No kazdopadne ti poviem priklad, mama moja bola tehotna (a vtedy bola Dr.K. mlada)a ona jej nevidela tehotenstvo v 17tt. Vobec. Dala jej dake lieky, vraj asi cysta.. dalej nebudem ani hovorit radsej.. takze tak.
Ale nechcem ta strasit, len ti hovorim svoju skusenost 😉

adriana27
8. okt 2007

Inac mozno sa aj pozname.. kto vie 😎 .
Moja suseda ma 21 a teraz v juni sa jej narodilo babatko. Stale som u nej nasackovana 😀 😀
Takze tazko sudit vek. Zalezi na tom ako to citite vy. Pre kazdeho je iny vek ten navhodnejsi.

moncika15
8. okt 2007

😅 viem ze je taka vseliaka doktorka a j si hladam ineho doktor, bola som u durdika ale bolo tam vela ludi tak som to vzdala.pravdupovediac napadlo ma ze si koli tomu od nej odisla ale som sa tu nexcela o tom vyjadrovat 😅 . kazdopadne pojdem od nej prec hlavne teraz ked sa snazime o mimi 🙂 no a mozno sa a j pozname kde byva ta kamaratka ? a ty si neni v zahranici? 😕

adriana27
8. okt 2007

hm, a ty kde byvas? ja som v zahranici napoly 😎
si asi myslis ci mi sibe.. ale nie, v podstate som v UK kazdy mesiac na navsteve a na Vianoce sa stahujem za priatelom s tym ze to budem robit naopak - doma budem kazdy 2.mesiac asi 🙂
kam si chodila do skoly? alebo resp. kde pracujes? teda ak to nie je tajne. mozes poslat aj IP 🙂

moncika15
8. okt 2007

ip som ti uz poslala 😉

adriana27
8. okt 2007

hej vsimam, aj som ti odpisala..
😉

adriana27
8. okt 2007

a vy sa chcete aj brat, ci len tak mimco planujete ? 🙂

dexona
8. okt 2007

ahojte ste tu ešte niekto?