Som dospelá a mama mi dá "výprask"

6. júl 2022

Chcem počuť radu nepríde vám divne keď mám 21 rokov a moja mama ma ešte hocikedy čapne po zadku aj na verejnosti keď jej niečo poviem ? A doma mi normálne dala raz s varechou cez nohavice keď sme sa pohadali

h2
6. júl 2022

Toto nie je normálne v žiadnom veku. ☹️☹️☹️

tannja
6. júl 2022

Nepripustne to je v kazdom veku.

solange7
6. júl 2022

Zacni si to uzivat a prestane.

alchemilkazltozelena
6. júl 2022

To si robíš srandu teraz hádam
Buď to myslí zo srandy to capnutie alebo je to vymyslená tema

kandelabra
6. júl 2022

tak pokiaľ je to zo srandy tak je to na verejnosti nevhodné, ale inak nič. Pokiaľ vážne, tak by som to netolerovala. Inak tiež mi to príde ako téma nemám čo robiť tak si vymyslím nejakú blbosť.

sojorez
6. júl 2022

@solange7 👍

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankare
6. júl 2022

Preboha, to je choré. Nedá sa Ti odísť z domu?

anabel2341
6. júl 2022

Mna mama bila do mojej 16tky s varechou metlou doslovne má týrala ..až potom som chcela spáchať samovraždu …tak už prestala žiaľ do teraz nemáme dobre vzťahy

nicole003
6. júl 2022

Nie je to normalne..moja matka na mna naposledy zdvihla ruku ked som mala 18...do roka som sa odstahovala, doteraz ma nutkanie sekirovat a hulakat po mne ked uz nic ine. A ani po 15 rokoch nechape ze preco som sa odstahovala tak skoro, ze ved mi bolo doma dobre. Aj ked su to drobne prejavy tak sa nenechat lebo to moze byt aj horsie.

barborachors
6. júl 2022

tak jej drbni aj ty a budete si kvit🙂

eva_eva
6. júl 2022

hmmmm heh no tak ak nabuduce na teba vytiahne varechu, tak jej ju proste vezmi. si dospela a ako nema ta co mlatit

kabba
6. júl 2022

Normalne jej vysvetlit v klude, ze si uz dospela a nezelas si taketo spravanie a uz vobec nie na verejnosti.
Ak by mi to spravila na verejnosti, just naschval by som jej povedala nahlas, ze nie som male decko, aby ma za moje vlastne nazory alebo ciny capala po zadku. A tak, nech to vsetci dookola pocuju. Uz by sa uvedomila hadam a prestala by. A taktiez doma, keby na mna vytiahla varechu, tak by som sa len zasmiala a povedala jej, ze som dospela a aj tak si urobim podla seba, ako ja uznam za vhodne. Ze to je moj zivot. A ak chce len urychlit moj odchod z domu, nech smelo pokracuje. A okrem odchodu riskuje aj zle vztahy. Ze uz nie som male dieta a toto je neprijatelne spravanie! Ak chce, aby som sa spravala ako dospela, tak sa v prvom rade musi ona zacat ku mne spravat ako ku dospelemu cloveku, nie ma mat stale za decko.

7lenka11
6. júl 2022

ja mám 32 rokov a príde mi divné, keď ma moja mama pucuje len slovne a dáva mi kázanie.. niekedy mám pocit, že zabudla na môj vek.. ale toto je naozaj cez....

valeria_h
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
6. júl 2022

Nuž máš 18 à je len à len na tebe ci sa necháš otlkat alebo sa postavíš na vlastné nohy a preberie za svoj život zodpovednost

viestta
6. júl 2022

Co tak skúsiť sa osamostatniť? Roky na to máš.

andreafa
9. júl 2022

NEVERIM!

lunademonica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gertrudaosem
22. okt 2022

🤣🤣🤣 to vážne? A prečo to robí?

gertrudaosem
22. okt 2022

@lunademonica tak ja by som si teda toto nedovolila a byť rodič, tiež nedovolím toto.

gertrudaosem
22. okt 2022

@7lenka11 to robí podľa mňa každá mama to kazanie a pucovanie, prednášky k spôsobu života a pod .

mikadooo
22. okt 2022

Áno, príde mi to divné. Ak by mi dávala po zadku na verejnosti, tak by som prestala s ňou chodiť von. Alebo by som sa vonku s ňou nebavila. Ale vopred by som ju upozornila, prečo to budem robiť. Čo sa týka hádok doma, nuž... Asi prišiel čas sa osamostatniť🤷.