Som na OČR, no musím ísť na vyšetrenie

fiafia
15. feb 2021

Milé mamičky, som s dcérkou na ocr do konca týždňa. Zajtra mám vyšetrenie na cca hodinu,ktoré by nebolo dobré zrušiť. Moja otázka je : Môžem ísť aby som nemala problém? V takejto situácii som prvý krát. Za rady dakujem

anulienka30
15. feb 2021

@fiafia mozes

nika82
15. feb 2021

samozrejme ze mozes, ale zavolaj si ci netreba aby si mala AG test

pribinak
15. feb 2021

Na vyšetrenie mizes normálne ísť

petruldo
15. feb 2021

pri očr si môžeš robiť čo chceš, to nie je PN kde máš stanovené vychádzky

fiafia
autor
15. feb 2021

@nika82 ďakujem za rady. Test samozrejme mám. Tu mi ho treba takmer všade.

1aduliatko1
15. feb 2021

počas očr môžeš chodiť, nie je to ako keď si na pn, že môžeš chodiť len počas vychádzok. teda ak sa pýtaš preto.

fiafia
autor
18. feb 2021

Platí to aj pri pandemickej ocr?

miskaradko
18. feb 2021

Na roznej OCR mozes ist kde chces a kedy chces. Iba ked si PN tak vtedy plati iba cas vychadzania od lekara. Na OCR sa nevztahuje nic😉

miskaradko
18. feb 2021

@fiafia aj na pandemickej

fiafia
autor
18. feb 2021

@miskaradko ospravedlňujem sa,že sa pýtam ako debil ale fakt som prvý x v tejto situácii a ozaj netuším pravidlá. Ďakujem

anulienka30
18. feb 2021

@fiafia ja som bola chora pred rokom...ako zacala korona...bola som do konca mesiaca, isla som k doktorovi na kontrolu a on sa ma pyta, ze co so mnou...hovorim mu, je mi to jedno, bude budem pokracovat na PN-ke, alebo pojdem na OCR...a on mi vtedy povedal, ze je pre mna lepsie mat OCR, ze mozem chodit v pohode von

1aduliatko1
18. feb 2021

@anulienka30 ale OCR nemôžeš mať sama na seba, ale na dieťa...

anulienka30
19. feb 2021

@1aduliatko1 ??? bolo to pocas prvej vlny pandemie, kedy boli skoly a skolky zatvorene....cize bude by som zostala PN, alebo isla na pandemicku OCR...kto pise, ze mam OCR na seba? 🙂 🙂 🙂

1aduliatko1
19. feb 2021

@anulienka30 mne je jasne ze ju nemas na seba. Nadvazovala som na to ze ti dr.povedal ze bud pn alebo ocr. Ja ze ste naozaj chori.

anulienka30
19. feb 2021

@1aduliatko1 to som mu povedala ja....ze bud ma vypise, alebo aj tak pojdem s detmi na OCR...treba citat poriadne 🙂
vtedy som este kaslala, tak preto sme to riesili takto