Som prehnane poctivá a precitlivelá

23. feb 2023

Ahoj, zienky. Ja mam pocit, ze sa zblaznim. Som strasne, az prehnane poctiva a precitlivela. Stalo sa mi teraz, ze som si citala podmienky prijatia do prace v mojej praci, nasla som tam par bodov, ktore nesplnam, a mam vycitky svedomia 🤦‍♀️ ze tam pracujem tak dlho a tie podmienky som si poriadne neprecitala, a teraz mam pocit, ze tie peniaze ani nie su moje, ktore som zarobila, lebo niekedy som pracu zanedbala, ale nestala sa ziadna ujma, len som bola lenivsia 🤧 Ako mam prekonat take az nutkave myslienky? Mam z nich uzkosti 😭.

liljana
23. feb 2023

Ak je vedenie a tvoj sef spokojne s tvojou pracou, tak nemas co riesit.

beata_k
23. feb 2023

Tak ich vrat. Ak nevratis, tak si to az tak k srdcu neberies 😀

h2
23. feb 2023

Ale no tááák! A že v pracovnej dobe píšeš na koňa, ťa netrápi? 😁

pribinak
23. feb 2023
autor
23. feb 2023

@h2 a to sa nema?

h2
23. feb 2023

No v práci by si mala pracovať, nie? Peniaze, ktoré zarobíš za ten čas, čo si na diskusnom fóre, by si mala vrátiť.
😂

20erika07
23. feb 2023

Tito trollovia

martul
23. feb 2023

Riešiš hovadiny. A teda až taká poctivá nebudeš ako píšeš v nadlise keď si aj ,, prácu zanedbala".
Klid, keby bol problém už by ti to nadriadený povedal alebo by si tam nerobila

vladena001
23. feb 2023

Aj ja mám podobnú povahu,tak viem,o čom píšeš.A určite je s tebou vedenie spokojné,keď tam pracuješ dlho.A nemaj výčitky svedomia,že si niekedy boka "lenivá",to sa určite stalo každému a už len táto tvoja sebareflexia svedčí o tom,že prácu berieš poctivo.👍

autor
23. feb 2023

@vladena001 dakujem za normalny komentar 😊