Som vďačná za

miapia_vesela
5. okt 2016

Ahojte zienky, vytvorila som tuto skupinu nato aby sme sa aj v tomto uponahlanom uprsanom chladnom dni trosku zastavili a zahriali pri srdiecku, budem rada ak sa pridate a napisete uprimne vyznanie zaco ste dnes vdacna 🙂 mam nejake srdiecka tak nahodne poslem 20tim z Vas 🙂
Som vdacna zato ze uz Jakub spi dve hodiny :D a aj zato ze mam zdravu rodinu a vlastne vsetko co mi treba k spokojnemu usmevu 🙂 som vdacna ze Vam toto vobec mozem pisat a ze sa mozem slobodne nadychnut, som vdacna ze mozem vyjst pred dom s kavou v ruke bez strachu ze mi niekto ublizi, som vdacna ze SOM a ze SME 🙂

evittam
5. okt 2016

@miapia_vesela Pekný nápad.
No tak ja sa pridám - ja som vďačná za to, že sa o mňa moji starí rodičia kedysi dávno postarali a preto môžem byť teraz vďačná za to ako žijem, kto som a dnes a stále budem vďačná za moje úžasné deti, môjho muža...moju rodinu...som vďačná, že sme spolu. 🙂

gretocka
5. okt 2016

som vdacna za to, ze dnes sme nemuseli vytahovat dazdniky ked sme sli do a zo skoly a skolky...
som vdacna za to, ze som sa rano dokopala vstat a nachystat deti do dna....
som vdacna za to, ze som konecne dopuratovala vsetko co som pred sebou hrnula uz niekolko dni
som vdacna ze manzel mi opravil pracku a tak uz mozem naplno prat....

Celkovo som samozrejme najviac vdacna za manzela, nase tri krasne zdrave aj ked niekedy nezbedne pokladiky, za zdravie, za to ze mame vsetko co potrebujeme, za to, ze si mozem dovolit kupit aj veci nad ramec toho co je nutne....

Som vdacna za hrooozne vela veci a snazim sa ich vidiet kazdy den, aj ked niekedy je to tazsie

dominika6
5. okt 2016

@miapia_vesela ja osobne som asi vdačná,alebo rada,že žijem v kludnej zemi...bez hladomoru,vojny,tornád,hurikánov,záplav,zemetrasení.,za pitnú vodu,úrodnú zem...
samozrejme za svoju rodinu a prácu..🙂

miapia_vesela
autor
5. okt 2016

@evittam
@gretocka
@dominika6
Super zienky, tesim sa s Vami ze vidite mnozstvo veci okolo seba za ktore mozeme byt vdacne, pre nas su mozno malickostami ale pre niekoho to moze byt cely svet 😊 najdolezitejsie je podla mna nebrst to ako samozrejmost a nezvyknut si nato, pretoze zvyk zabija lasku ❤

dominika6
5. okt 2016

@miapia_vesela dakujem za srdiečko a myslím že to najhoršie u človeka je,ked príde do štádia že má depresiu,lebo si nemá čo obliecť,obuť,nezohnal značkové veci pre svoje dieťa,alebo ho niekto urazil na MK 😀😀..

fadama
5. okt 2016

@dominika6 Ja som vdacna za mojho syna hlavne ze je zdravy , za svojho nastavajuceho a aj za moju rodinu, ktora vzdy pri mne stoji som vdacna.

mawka
5. okt 2016

- ze mam zdrave deti
- ze mam skvelych rodicov
- ze sa kazdy den mozem zobudit
- ze vidim, pocujem, chodim a mam aj ruky
- za vsetko co mam aj za hrstku naozajstnych priatelov

valentina5
5. okt 2016

@miapia_vesela Dobra tema. 🙂 Som vdacna, ze rano mozem vstat z postele, vypit si oblubenu salku kavy, nieco dobre zjest a ist za svojimi povinnostami, toto by ocenilo vela chorych ludi, ze mam robotu, mam kde byvat, ze mame plne obchody potravin, kolko ludi vo svete zomiera od hladu a ako tu uz niekto vyssie napisal aj ja sa pripajam, ze som rada, ze zijeme v krajine, kde nie su zemetrasenia, vojny, tesim sa, ze vidim slnko, travu, pocujem stebot vtakov, ze vidim a mozem si uzivat bezne veci, ktore nie su pre kazdeho cloveka samozrejmostou, najviac som vdacna za svoje deti a rodicov, ze mam pre koho zit. ... a som rada, ze sa sem mozem prist vykecat, pomudrovat si 🙂

cattleya22
5. okt 2016

@miapia_vesela Skvelá téma 🙂 Chcela som niečo napísať, ale normálne sa mi hrnulo toľko myšlienok, že neviem, čo skôr. Niekedy potrebujeme zastaviť a uvedomiť si, že je milión vecí, za ktoré sme vďační a my sa často necháme znechutiť doslova maličkosťami. Som vďačná, že som, že pod srdcom nosím dieťa môjho úžasného manžela, že mám podporu skvelej rodiny. A aj napriek tomu, že som PN, mám prácu, ktorá ma napĺňa a do ktorej sa neskutočne teším, keď náš poklad vyrastie 🙂 . Asi začnem praktizovať toto - vždy keď sa budem cítiť zle, poviem si, za čo všetko som vďačná. Hneď je tento upršaný deň krajší - ešte raz, ďakujem 🙂

tutu_1
5. okt 2016

@miapia_vesela krásna téma, dnes som mala ozaj náročný prenarocny deň tak je dobre pomyslieť aj na niečo pozitívne.
Som vďačná za môjho úžasného manžela a za synčeka, ktorý úspešne zvlada svoje predsavzatie byt dobručký 🙂

salfusco
5. okt 2016

ja som vdacny za vsetkych pozitivne naladenych ludí 🙂

miapia_vesela
autor
5. okt 2016

Strasne sa tesim s Vami ludkovia, tesi ma aj to ze sa stale najdu ludia ktory vedia ocenit co sme dostali a co mame , zabudame obcas zastavit a uvedomit si ze sice je pekne mat velky dom super autak a kopu fotiek z vysupovanej dovolenky, ale obcas sa nahaname az tak rychlo ze zabudame ze zajtra sa dobre mat nebudeme, vzdy rano ked vstaneme je dnes 🙂

miapia_vesela
autor
5. okt 2016

Aky je dnes den? - Opytal sa Pu
Dnes je dnes - zapistalo prasiatko
Moj oblubeny den - povedal macko

kikuskaa11
5. okt 2016

som vďačná za to že mám zdravú rodinu mám oboch rodičov sme všetci zdraví , že vždy sa všetko vyrieši a hlavne som vďačná za to že máme kde bývať a čo jesť 🙂

fadama
5. okt 2016

Dakujem za srdiecko.

valentina5
5. okt 2016

Dakujem za srdiecko, potesilo ma. 🙂

maminuska
5. okt 2016

Ja som vďačná za to , že moja postihnutá dcéra nemala už 11 mesiacov epileptický záchvat, že každý deň zvládne prečítať 4 stránky z detskej knižky, že sa sama naje , že rozpráva , chodí a že každý deň ráno ju vidím vstať z postele. 🙂

miapia_vesela
autor
8. okt 2016

@maminuska ❤❤❤

valentina5
8. okt 2016

Dievcata, mozete mi poradit, ked kliknem na nejaky prispevok, ze sa mi paci, tak sa mi zobrazi Uz sa mi to nepaci. Pisala som admin. a ta mi odstranila Paci sa mi to z mojich prispevkov, ktore napisem ja, takze nic sa nevyriesilo. Pisala som jej este raz a odporucila ma na stranku, na ktorej boli nejake rady, nepomohlo mi to. Ak by ste mi vedeli poradit, napiste, dakujem. Najskor mi to normalne fungovalo, neviem co sa mohlo stat.

natalym
8. okt 2016

Som vďačná, že dnes neboli problémy. 😉

miapia_vesela
autor
8. okt 2016

@valentina5 tak ja sa do toho vobec nevyznam, ale mne ukazalo teraz 2x ze si lajkla moje prispevky 🙂

novana
8. okt 2016

@valentina5 Nič sa nestalo, funguje Ti to tak ako má. 🙂

salfusco
10. okt 2016

momentalne som vdacny za novu Kaliho skladbu,ktora pocuvam od rana uz po niekolkykrat

https://www.youtube.com/watch?v=9l6sbfQ0veA
valentina5
10. okt 2016

@novana Negunguje to uplne ako ma, pozri sa na moj prispevok, ktory som dala, chyba tam Paci sa mi to, ja mozem davat like, ale mne nemozete davat like, lebo adminka odstranila z mojho mena Paci sa mi to, lebo nevedela ako urobit, aby sa nezobrazovalo Uz sa mi to nepaci.
Vsimni si, ze ked dam niekomu like a pozries si to cez zdvihnuty palec, som tam uvedena medzi ostatnymi, ze sa mi to paci, ale ked to zavries, zostane napisane pri Odpovedz
Uz sa mi to nepaci, takze tam mam zaroven, ze sa mi to paci, aj ze sa mi to nepaci, take od veci... ale inak som rada, ze zijem, dycham a tak... 😉

valentina5
10. okt 2016

... a zabudla som napisat, ze vcera som si kupila nove cizmy a zopar veciciek na zimu a som zato vdacna... 🙂

l3yla
10. okt 2016

Práve som objavila túo milú témičku,a keďže ležím doma s chronickým zápalom,som vďačná za môjho drahého,ako sa o mňa stará,aký je pozorný a ohľaduplný! 🙂

novana
10. okt 2016

@valentina5 Ale veď tak to mám aj ja, odjakživa, a predpokladám, že to tak majú všetci.

miapia_vesela
autor
10. okt 2016

@l3yla prajeme skore uzdravenie 🌼❤🌼

miapia_vesela
autor
10. okt 2016

@salfusco tak po pusteni tej skladby som vdacna ja, ze ta moja je tu so mnou ❤

l3yla
10. okt 2016

@miapia_vesela jeeej ďakujem, ani nevieš ako si ma potešila 🙂