Španielske pesničky

9. máj 2024

Ahojte, neviem, či to je zrovna najlepšia stránka na takúto otázku ale poznáte nejaké španielske pesničky? Učím sa po španielsky a nejaku španielsku hudbu by som si rada vypočula. Lepšie by sa mi učilo možno aj z textov. Neviem sa k nijakým dohľadať. Jedine Livin la vida loca😄 Ďakujem krásne

simca115
9. máj 2024

Enrique Iglesias 👌🏼 má aj španielske

226lenka
9. máj 2024

Španielska skupina Fondo flamenco

babovka2321
9. máj 2024

Ucim sa spanielsky uz dlhsie cez duolingo a mne sa velmi paci pesnicka dos oruguitas z rozpravky encanto 🙂

aliziana
9. máj 2024

A aký štýl hudby máš rád/rada?

kitycat
9. máj 2024

Nie som si ista ci Gypsy kings a Manu chao nie su spanielske ... som uz starsi rocnik

miskajerry
9. máj 2024

Natalia Oreiro

sissy27
9. máj 2024

Otvor spotify a zadaj do vyhladavaca “spanish songs” 🤷‍♀️ nemas za co. Mimochodom Shakira ma kopec spanielskych pesniciek.

solida1
9. máj 2024

Pozri Antonio Vega - Como hablar. Už roky moja srdcovka 😊

sanen
9. máj 2024

Diana Navarro je španielska speváčka. A má veľmi pekné pesničky. V jej piesňach sa zvyčajne miešajú žánre ako copla a flamenco s rôznymi rytmami, ako je arabská alebo klasická hudba. https://www.modrykonik.sk/market/hudba-a-audio/...

prasiatko30
9. máj 2024

Joan manuel serrat - para la libertad; naci en el mediterráneo, caminante no hay camino - je to cantautor spieva aj po spanielsky aj po katalansky - to len ak by si narazila na katalansku verziu a ostala by si prekvapena, ze nic nerozumies.
Joaquin sabina - 19dias y 500noches, y nos dieron las diez
La cabra mecanica - tu que te mereces a un principe o un dentista
Estopa
Alaska (fangoria),Miguel Bose,Bimba Bose,David bisbal, ana mena, maluma, ariel rot, fito y los fitipaldis, extremoduro, la oreja de van gogh - a kebyze si ja tak tie mena pamatam to by bola uz len bomba

prasiatko30
9. máj 2024

Aitana, sebastian yatra, maldita nerea, pereza, efecto pasillo, alvaro soler, el canto de loco, amaral, hombres G, alejandro Sanz

biankaaaa
9. máj 2024

Shakira, Maluma, Enrique Iglesias, Becky G, Luis Fonsi, Rosalía, Álvaro Soler, David Bisbal, Juanes, La Oreja de van Gogh, Daddy Yankee, El Canto del Loco, Sebastian Yatra a milión ďalších, veď je toho plný YouTube 🙂

patulik0706
9. máj 2024

Juan Magan 😉👍🏼

marianarem
9. máj 2024

Ja este pridam klasiku Buena Vista Social Club, kubanska hudba. Z nej som sa kedysi zacala ucit po spanielsky. Zo samotneho Spanielska mam rada spevacku Rosanu Arbelo. No a tuto u susedov spravila velmi pekne spanielske veci Zuzana Navarova s Ivanom Gutierrezom.

liusa82
9. máj 2024

Thalia alebo Las Ketchup.To si zapnem aj teraz hocikedy🙂

zuzka102
9. máj 2024

David Bisbal je pre mna top 👍😁 A moze byt aj Luis Fonsi 😄

buberova
10. máj 2024

Ja teraz frčím na Felicita 😁😁

lamonita
10. máj 2024

Christina Aguilera- mi reflejo je krásna pesnička. Skus aj Thalia, julieta venegas

zmrzlinka8
10. máj 2024

a Don Omar

bluka2
10. máj 2024

Estopa, Maná, Joaquim Sabína, Ana Belen, Fito y Fitipaldis, Pablo Alborán, Bebe, Facundo Cabral, Carlos Gardel, Carlos Vives … potom ti už YouTube navrhne aj viac

bluka2
10. máj 2024

Natalia Lafourcade