Splnilo sa vám to, čo vám povedala veštica?

11. máj 2023

Ahojte už som sem pár príspevkov pridala no anonymné mám na to svoje dôvody ... To je jedno ide o to že môj manžel strašne žiarli na svojho brata .. tvrdo že furt po mne pozerá usmieva sa a všetky tie chlapské reči .. žiarlivostne ale pome k veci Už neviem ako d ním a s týmto problemom dať rady .. tak ma kamoška nahovorila na vestca je to stary pán ktorý vesti zadarmo ževraj on za svoj dar peniaze pýtať nebude opýtal sa ma niekoľko veci ... A teda mi povedal že nesmiem podľahnúť túžbe a vášní a take hlúposti .. to je jedno ma niekto skúsenost s vestenim aj sa vám vyplnilo čo vám veštec veštica predpovedali .. ?

pribinak
11. máj 2023

Žiadny veštec ani vestica neexistujú, škoda peniazi

autor
11. máj 2023

@pribinak ale on o do mna peniaze nevzal

gir
11. máj 2023

Mne raz cigánka, taká ovešaná zlatom povedala, že môj muž bude mať tmavé vlasy a hnedé oči, bude v uniforme a budeme mať dve alebo tri deti. A mám muža tmavovlasého, hnedookého, je hasič, máme dve deti o jedno sme prišli. Dávno som na to zabudla ale toto jej vyšlo.

gir
11. máj 2023

Peniaze nebrala, sama ma zastavila.

kvetinka75
11. máj 2023

@gir toto sa stalo aj mojej kolegyni. Z ničoho nič ju zastavila cigánka, povedala jednu vetu a tá vyšla. Nechápeme doteraz

maialeo
11. máj 2023

Ja som astrologička sama sebe a mne vždy všetko sedí 😀 Prečo by nemalo?

maialeo
11. máj 2023

@pribinak a ty si už na nejakom profesionálnom sedení bol? Máš svoje astrologické koleso že sa vieš takto odborne vyjadriť, že to nefunguje? 😀

ankare
11. máj 2023

@kvetinka75 akú vetu? Dáku všeobecnu?

h2
11. máj 2023

No ale keď ti niekto povie, že nesmieš podľahnúť túžbe a vášni, tak to nie je veštba.

stanulienkat
11. máj 2023

@gir mozno preto to vyslo, lebo 90% chlapov ma hnede oci a hnede vlasy.😁

@h2 hej, to su take vseobecne kecy, ktore sa hovoria. Naivne, jednoduchsie zeny tomu veria.

h2
11. máj 2023

@stanulienkat A väčšina ľudí na Slovensku má 2-3 deti. To je asi taká veštba, ako keď vyveštím žiakovi ZŠ, že potom pôjde na strednú školu. 😁

h2
11. máj 2023

Ináč, tomuto chlapíkovi sa veštba splnila: 😂

gir
11. máj 2023

@stanulienkat odkiaľ máš štatistiku, že 90 percent chlapov má tmavé vlasy a hnedé oči?

kvetinka75
11. máj 2023

@ankare nie, konkrétne na ňu, čo sa stane a stalo sa,

candii
11. máj 2023

Nie. Nevyplnilo. Zbytočne peniaze. Väčšinou len buď povedali to čo som uz vedela že to plynulo z konverzácie alebo odpovedali v hadankaxh a keď som sa opýtala na konkrétnu vec tak čo má trápila tak to pravda nebola.

katka2602
11. máj 2023

Vyplnilo všetko do bodky a hovorila veci, ktoré sa stali a až potom, ktoré sa stanú. Neboli to všeobecne veci, ale dosť osobne.

lenka1993
11. máj 2023

Áno vyplnilo. Aj okolo mna aj okoo rodiny. Je to už cca 10 rokov dobzadu a doteraz sa niekto veci deju alo povedala. Nie všeobecne veci ale dosť osobne.

ankare
11. máj 2023

@kvetinka75 však nám to nápis. Veď to je aj tak tu anonymne.

viera77
11. máj 2023

Vyplnilo...aj minulosť, aj budúcnosť.

ankare
11. máj 2023

@viera77 napis nám o Tom viac

macekovam
11. máj 2023

Celkom áno a postupne sa plní..aj zle sa plní...nebola som u nej..viezli sme ju v aute a povedala mi...

viera77
11. máj 2023

@ankare Akože písať sem obsah veštby? Tak ten určite nebudem zverejňovať...je to moje súkromie, nemyslíš?

ankare
11. máj 2023

@viera77 veď ťa tu nikto nepozna, preboha

mandzula
11. máj 2023

Mne staci, ked si pri vestbe spomeniem na Kocnera a je mi hned jasne, ci to funguje.

pribinak
11. máj 2023

@maialeo nie, ja na take blbosti neverim

katka2602
11. máj 2023

@ankare len preto, lebo to je anonym tak tu musí vešať súkromie? Odkiaľ vieš, či tu niekoho nemá čo ju pozná?

eva112014
11. máj 2023

@autorka Mne vyveštila, že vyhrám v Lotto, veľkú sumu peňazí. Vyhrala som hypotéku 🤣🤣🤣😅
Vyveštila mi, že som spadla z bicykla, keď som bola dieťa. Áno, spadla som a teraz čo?! Vyveštila mi, že rodičia sa mi rozviedli. To sedelo.

mikadooo
11. máj 2023

Nie. Nevyšlo. Pravdepodobne máš oveľa vážnejší problém ako veštenie - muža žiarlivca. To celkom stačí na vyveštenie, ako asi bude vyzerať tvoja budúcnosť, ak s mužom ostaneš. Mimochodom - problém má tvoj muž, nie ty. Čiže ty ten problém nevyriešiš, ten musí riešiť on. Ty to môžeš vyriešiť maximálne tak odchodom, to by sa muž možno zamyslel nad sebou, že jeho žiarlivosť nie je ok. Namiesto veštca navrhujem navštíviť psychológa, ten ti skôr poradí, ako dať najavo chlapovi, že nie si jeho majetok a nie si zodpovedná za správanie jeho brata.

svetlonos
11. máj 2023

Ahoj, vyslo. A povedali mi to 2 rozne s odstupom rokov, nezavisle od seba. Ja som im ani o sebe ziadne info nedala. 1x som volala jednej z nudy. Mala som vazny vztah, spolu hypoteku a pytala som sa, kedy budeme mat deti a kolko. Potmehutsky sa usmiala a povedala:
Budete mat 2 deti ake s vysikoym blondakom. Priatel bol tmavovlasi o 5 cm vyssi odo mna. Zasmiala som sa a vravim jej, to isto nie. Blindak nie je moj typ 😁
Rozisli sme sa, dalsi partner zas "cierny" vyska ako ja. Bola som u inej a povedala mi tiez. Pomyleny cudzinec to bude, blondak. Ale kdeze, vravim jej.
No a treti krat mi to povedal moj vtedajsi partner- ze my sa rozideme a ja budem mat vysokeho blondaka a s nim 2 deti.
Ti traja sa nepoznali a vsetci mi povedali to iste.
Kym som toho svojho blindaka realne stretla, preslo od prvej vestby 9 rokov 🙂
Bol to prvy a jediny blondak, ktory ma "oslovil"/ zaujal. Inak som vždy pozerala po tmavych.
Ma dva metre, je blondak, mame 2 deti, ma aj tie okuliare dokonca ( dve z nich to povedali 😁)
A nie, nepozerala som podvedome po blondakoch. VŽDY!! len po tmavovlasych, vzdy 🤣
Jedna ho popisala dokonale. Bude introvert, skor tochsi, nebude chciet byt stredobod pozornost a riadit veci skor v pozadi. Trafila genialne. Mal moznost bytc2x v riadiacej poziciu ale nechcel. Ze bude radsej v pozadi robit svoju pracu 😁.
A pomyleny cudzinec? Precestoval polku sveta, a jeho nazoryck tomuvpopisu pasuju. Nie ze je pomyleny, ale zije v krajine hovori sa v nej jeho rodnym jazykom a aj tak je tu cudzinec 😂
Takze ano, je to zabavne a nieco fakt vide.

svetlonos
11. máj 2023

A nic proti tym, ktori v to neria. Je totiz aj veeela sarlatanov. Ja ked slabsej povahe barozpravam nejake bludy, tiez sa to splni. Hlavne ked mas par info, viesctrochu odhadnut cloveka. Na to nezreba byt ani vesticou a jednoducho vydedukujes, ako ten clovek bude v konkretnych situaciach reagovat.
K tomu par vseobecnych kecov, ktire sedia na kazdeho druheho a vestba je hotova. Takze da sa "vestit" psychologicky alebo su ludia, ktori to fakt vedia 🙂