Sťahovanie do Trnavy, Hlohovca a Nitry.Čomu sa vyhnúť?

kaara1980
28. jan 2011

Ahojte,chceme s priateľom kúpiť byt.Rozmýšľame nad Trnavou,Hlohovcom alebo Nitrou.Poraďte mi prosím vás,ktorým lokalitám sa pri kúpe v daných mestách vyhnúť?Ďakujem.

lyongirl
28. jan 2011

@kaara1980 ahoj, ja som z TT a jedinú lokalitu, ktorú ti neodporúčam je Linčianska, aj keď veľa ľudí tam kupuje byty práve preto, že sú lacné. Ale bývajú tam prevažne Rómsky občania, preto neodporúčam...dosť zničené sídlisko, deti tam nič dobré nepochytajú, bála by som sa ich aj pustiť von...
No a potom môžem poradiť, že najvychytenejšie sídlisko je Družba, pretože je to blízko do mesta, na polikliniku, do Tesca a Kauflandu, jednoducho všetko je po ruke a celkom fajn sídliská sú aj Vodáreň, Zátvor, Prednádražie, záleží, čo chcete mať po ruke a čo uprednostníte...
Dúfam, že som aspoň trošku pomohla 😉

kaara1980
autor
28. jan 2011

@lyongirl ďakujem,presne tomuto sa chceme vyvarovať.

danu
28. jan 2011
mpg
28. jan 2011

Pri sťahovaní treba zobrať do úvahy veľa vecí - napr. akú máte profesiu aj manžel, kde by ste si najľahšie našli prácu.
Keď máte malé deti, kde je blízko škôlka,škola. A potom či máte záujem o menšie mesto, alebo veľké mesto.
Záleží to aj od finančných možnosti.
Myslím si, že pri súčasnej cene bytov by bolo asi najlepšie kúpiť byt v Nitre, neskôr bude mať najvyššiu hodnotu.
A je tam aj veľa predškolských a školských zariadení, dokonca ja súkromných jasličiek, ak by ste mala záujem ísť do práce skôr. Ja bývam na sídlisku Klokočina, kde je to celkom slušné /rómov z tadiaľ dávnejšie odsťahovali/, podobne Čermáň je blízko všetkých obchodných sieti, polikliniky, škôlok, škôl, dobre vybavené je aj sídlisko Chrenová, centrum vysokých škôl. Sú aj novostavby radových domov, tie majú vyššiu cenu.