Tchibo veľkosti

ellaella1
29. nov 2020

Prosím vás tie čo objednávate z Tchiba, ako sedia veľkosti? Dámske, pánske i detské. Treba menšie alebo väčšie? Ďakujem.

simsalabim
29. nov 2020

@ellaella1 skor kusok vacsie. Ale tiez to zavisi od konkretnej veci.

kp7333
29. nov 2020

@ellaella1 vacsinou sedia, ale zavisi aj od strihu a od materialu.

sense
29. nov 2020

Mne sedia normalne

nikanikk
29. nov 2020

@ellaella1 majú nemecké číslovanie - čiže väčšie, ja si vzdy objednávam o číslo menšie

evora
29. nov 2020

Su väčšie, beriem o číslo menšie.

nelly3
29. nov 2020

o cislo mensie

mtsl
29. nov 2020

objednávam často a určite treba objednať o číslo menšie. Ak som si nie istá, objednám obe veľkosti a tú čo nesadne vrátim. Zatiaľ som vracala len veľké. Deti neviem.

matapo
29. nov 2020

...ako co, niektore su prilis male, niektor eprilis velke, niektore sedia presne, pozri vzdy recenie, vacsinou je tam aj uvedene ako velkost sedela prip. ze treba kupit vacsie alebo mensie cislo...Vacsinou sa mi vsak zda ze su vacsie, a ked nieco nesedi mozes kludne vatit do pedajne naspat...

matabb73
29. nov 2020

Ja som veľkosť 44 a keď objednám 44, tak mi to sedí, ale tričká si objednávam 40/42, čiže M. Tepláky zase L. Treba si zistiť, čo bude sedieť. Závisí to aj od typu postavy. Tiež som si na začiatku objednávala dve veľkosti, aby som zistila, čo mi sedí. Najlepšie na predajňu, aby som to mohla rovno vrátiť.

ellaella1
autor
29. nov 2020

Ďakujem pekne všetkým za skúsenosti a rady, objednávam prvýkrát a chcem viacmenej pre druhých ako darčeky, tak snáď sa "trafím" 🙂 Po 2 veľkosti som objednávala často z Bonprixu, ale pre seba, teraz by som musela čakať do Vianoc, takže nápad super, len teraz nie je možný 🙂