Tedi - vianočné ozdoby v obchode

alenamihal
19. júl 2023

Akoze vazne ??? Nabehnem do TEDI a vianocne ozdoby po celom obchode...a predavacka na to "ja s tym nic nemam,nam len vedenie kazalo vylozit vsetko na regaly" ...vedenie potrebuje asi holiday hahaha

bejbypd
19. júl 2023

@alenamihal a co je na tom ? To je problém? Robia čo im kazu ..toto by ma ozaj nenahnevalo..

alenamihal
autor
19. júl 2023

@bejbypd ale ja som nikde nenapisala ,ze ma to nasralo...len mi to pride divne v lete a vianocne ozdoby..nic viac nic menej...citaj aj medzi riadkami...mne to prislo smiesne ....

viestta
19. júl 2023

@alenamihal co je na tom? Vylozili zo skladu vlanajsi tovar. Kto chce kupi, kto nie, tak kupovat nemusi.

laurita285
19. júl 2023

Ja tam isto pôjdem už teraz... minulý rok v septembri to už bolo vybrakované tak asi vedia prečo to robia 😀

bublinka1426
19. júl 2023

@alenamihal ale ved oni maju prikazy z hora. neriesim to. ale je to divne, ale aspon pohladom sa nachvilu schladim.

flavia1
19. júl 2023

@alenamihal ja som tam bola, ked to vykladali. No musim povedat, ze som sa musela snazit, aby som sa nezacala smiat, ale kutiky mi behali😁 Ved, nech to nechaju cely rok a maju vybavene👍

kvetinka1918
19. júl 2023

Takto to kúpim za polovičnú cenu zažila som to minulý rok cez elto som tam nakúpila vianočné ozdoby a v decembri to bolo predražené 😃😂za mňa smiešne ale pre moju peňaženku a pocit lepšie 😂

alenamihal
autor
19. júl 2023

@pribinak ups...nezachytila som to tu..nemam az tak to tu pod kontrolou hahaha

bororka
19. júl 2023

@alenamihal mňa si potešila, práve vyberám cez Ali, tak asi zbehnem kuk tam. Dík 🙂

rude_baby
19. júl 2023

A čo, ja som minulý týždeň kúpila sviečku na halloween, lebo v októbri nezoženiem 😂 mňa leto zabíja a teším sa na jeseň...

elanor
19. júl 2023

1. nieje to plny a cely obchod.
2. je tam toho asi tak 1/100 plochy celeho obchodu zabrana vianocnymi vecami, mozno aj menej
3. okrem toho je tam aj jesenna vyzdoba
4. tona letnych veci
5. tona veci na narodeniny
6. tvorive somariny
7. ine somariny
8. a dalsich 90% vselicoho ineho

a aj keby to mali vylozene celorocne, tak akoze co? Je to vec obchodu. A vec zakaznikov, ktori o to maju zaujem.
Ak by to ludia nekupovali, tak to ponukat nebudu. Vedenie obchodu vie co robi, a preco to robi. Keby to nikto najblizsieho pol roka nekupoval, a utekali im zato obchody, nerobili by to. Ocividne je o to zaujem.
A to, ze to par nechapavym nadvyhne kutiky, ci vyvali oci z dulku, obchodu moze byt 80 na 30.

mirkava
19. júl 2023

@alenamihal a majú to aspoň lacnejšie že sa oplatí? 😁 už je možné asi všetko aj Vianoce v lete, no čo už ani sa nenazdame a mame to tu 🎄

mirkava
19. júl 2023

@bororka faaaakt? 🤭 a to prečo takto skoro kupuješ? Mňa to ani nenapadne, ale no ak by som to videla 🤔. Oni vedia ako na ľudí 😊

bororka
19. júl 2023

@mirkava budeme mať 1. Vianoce ako rodina a muž trvá na strome. Tak sa chcem vyhnúť tomu šialenstvu a mať možnosť si vybrať. Nie kúpiť čo ostalo 🙂

lamonita
19. júl 2023

Ja som minule nabehla do obchodu a tam kožuch!!! Teraz v lete??? Pche🤣🤣🤣

marca12
19. júl 2023

Sialena doba. Vsetci sa stazujeme na uponahlanu dobu,ale robime si to my ludia sami. V juli nakupovat vianocne ozdoby??? Mna to pohorsuje,ked vidim nieco take v obchodoch a uz len z principu to nekupim.

daniela2202
19. júl 2023

@alenamihal tak to už je sila 👎👎👎

dididudu
19. júl 2023

Mňa to veru nasralo 🤣🤣 zháňala som koleso malej.hovorim predavačke prosím vás koleso pre deti pozrela na mňa že pár ich je vonku vyložených ak ste nenašli tam tak už niesu reku nemyslite vážne do riti hlavne že v dvoch celých radoch máte Vianoce v lete a koleso reku v lete nekúpim?? Choré na hlavu... Ľuďom už s prepáčením je*e

zuzubb007
19. júl 2023

Vsetci sa len stazuju, ale v skutocnosti to kupuju, keby nepredavaju vianocne veci a nikdo to nekupuje nebudu predavat, akoze ciste psycho nevadi ja si kupim v novembri alebo decembri, tak isto ako od septembra su tu otazky ci uz pecu vianocne pecivo ludom uz hrabe

majulino
19. júl 2023

@marca12 poniektoré nakupujú na tvorbu. Som v skupine na FB Vianocne dekorácie a teda objednávky na vence, adventný veniec či iné ozdoby sú už v plnom prúde. Je tam jedna pani, ktorá vyrába vianočné ozdoby a teda minulý rok už v októbri neprijímala objednávky skrz času

kristina2412
19. júl 2023

Ja som asi divná , ale mne to vôbec nevadí. Rovnako napr. aj Okrasa Čadca funguje celoročne , aj predajňa aj eshop , aj exkurzie do výroby , viem že kvalitatívne sa to porovnať nedá, ale princíp je ten istý. Kto chce kúpi, kto nechce obíde. Ja by som bola v zime naopak veľmi rada, keby vyložili aspoň percento letného tovaru , naposledy sa mi rozpadli v zime plavky v ktorých chodím na plaváreň a bol to dosť des kúpiť niečo normálne...

oblecenie99
19. júl 2023

Výýýborne, ďakujem za tip, aj si kúpim, lebo som chcela niečo nové na strom, ale druhý rok ma odradila ta psychiatria v obchodoch v decembri, až ma prešla chuť. Teraz v pokoji nakupim 😁

saxana000
20. júl 2023

Ano bola som tento tyzden tiez som sa nad tym pousmiala.este keby tam mali jeseň Haloween veveričky ježkovia jablčka.... ale drrrrb hned gule sobov Santov čečinu... ale zas na druhu stranu vela bab vyraba vianočne dekoracie tak možu aspon chodit pomaly na material.je to len tovar ako každy iny netreba z toho robit tragediu.Tie vianoce tu budu ozaj za chvilu tak strasne rychlo to leti.

kiki68
20. júl 2023

V Rakusku tiez, takze to bude cely koncept z manazmentu Tedi ako takeho. Nejde iba o Slovensko. My sme sa na tom bavili tiez, ze v lete ideme vianocne gule kupovat 😂😂😂

kvetinka75
20. júl 2023

@alenamihal veľa ľudí, hlavne takí, ktorí vyrábajú vianočné a zimné dekorácie, nakupuje tovar už teraz. Kedy by to potom stihli vyrobiť. Ľudia vyrábajú aj na predaj nielen pre seba. Kto chce kúpi, kto nie , obíde.