Tenisky na leto

7. apr 2023

Baby poraďte lahke, vzdušné tenisky na leto. Pre teploty 30- 35 a viac stupňov. Potrebujem pevnú obuv, čiže sandále to byť nemozu. Tiež treba mi do nich treba dat ortopedické vložky. Ešte aby aj dobre vyzerali. Na cene mi až tak nezáleží. Budem rada za hociake tipy. Ďakujem

luccija
7. apr 2023

Ja mám rada Geox sú vzdušné, kožené vnutro ľahké dierkovane, alebo New balance, ale veď teraz je veľký výber či Nike, Adidas tých letných perforovanych len mam rada, keď je vnútro koža a to majú maloktore

jesenzima
7. apr 2023

Nosím skechers, také sieťované ...

shee11
7. apr 2023

Sketchers 🙂 vzdušné, ľahké, širšie, lahko sa obúvajú

jamimo
7. apr 2023

Geox, alebo Ecco

didush27
7. apr 2023

Sketchers.. ani ich necítim na nohách

viestta
7. apr 2023

Vlani som kupila sietovane F&F

zuzanka.zuzu
7. apr 2023

@viestta zbožňujem f&f lebo to viem kúpiť s rožkami a mliekom 😀 ale veru obuv majú nahouby, buď sa rozpadá, alebo tlačí, alebo je zle zošitá, alebo pár k sebe pripevnený s rovnakými číslami nie je rovnaký ani keď priložím k sebe, vždy niečo 😀 rovnako tak obišiel lidl a deichmann je úplný shit

odporúčam geox, protetiku a ako čítam komentáre vyššie tak skúsim sketchers

viestta
7. apr 2023

@zuzanka.zuzu tie tenisky som nosila cele leto, aj na narocne vychadzky do prirody aj do roboty a cele leto prezili. Uvidime co bude toto leto, ale za tu cenu sa nebudem hazdat z mosta ak sa rozpadnu. A este boli pohodlne.

autor
7. apr 2023

Ďakujem za odporúčania a nejaké nike či adidas a z toho daný model niekto odskúšaný nemá?

luxus10
7. apr 2023

adidas galaxy, adidas hydroterra sandal

saxana000
7. apr 2023

@viestta suhlasim.chodim tam na sietovane tenisky pre dceru.preziju pracku dazd piesok blato horucavu a ked z nich vyrastie odkladam ich ako prave kupene neznosene nezosmatlane lahucke..ja mam.rada take lahke aj z Deichmanu Victory nosim ich na cvicenie su ako papucky.