Trhy v poľskom Těšíne

alenocka357
18. mar 2013

Ahojte, viete prosim, kedy je otvoreny VELKY trh v Polskom Tesine? Je otvoreny aj v stredu? Ten maly pri hranici je bud v stredu a v sobotu, alebo dokonca kazdy den. Ale mna zaujima ten velky, ktory je tak dalej v meste. A viete prosim tu ulicu, na kt. je? Alebo aspon co je na blizku, aby som to nasla - lebo ideme z inej strany, nie tak ako to poznam 🙂 Dakujem

misza1
18. mar 2013

ahoj, velky trh je v stredu a sobotu. adresa je Katowicka, kdyz se budes ptat na cestu, ptej se na Castoramu, ta ne pres cestu krizem.
jen si davej pozor, at tam nejedete na velikonoce, polaci jsou dost pobozni, urco nebudou trhy

alenocka357
autor
18. mar 2013

@misza1 Supi, dakujem moc! Chceme ist 27.3. - cize pred Velkou Nocou. Myslis, ze trh nebude?

misza1
18. mar 2013

@alenocka357 to asi bude, to neni jeste zadny krestansky svatek, ne? tusim zacnou vetrat kostely az v patek🙂

alenocka357
autor
18. mar 2013

@misza1 Dakujem, moc si mi pomohla! 😵

misza1
18. mar 2013

@alenocka357 neni zaco🙂 jsem puvodne z Ceskeho Tesina, tak kdyby cokoli, ptej se🙂

josenka
22. mar 2013

@misza1 Ja by som poprosila o radu - zoženiem na trhu aj chlapčenský oblek? A ako sa cenovo pohybujú?

misza1
22. mar 2013

@josenka hmm tak to nevim, takove jsem jeste neshanela,tak jsem po tom ani nekoukala...pardon

josenka
22. mar 2013

@alenocka357 Prosím ťa, keď tam pôjdeš toho 27. pozrela by si mi chlapčenské obleky a ceny? Ďakujem.

@misza1 Ďakujem aj tak 🙂 .

1954
3. sep 2014

Blažka - prosím o informáciu, či sa dá na trhoch v Polskom Tešíne nakupovať za eurá. Ďakujem.

etkasz
24. nov 2014

Ahojte, viete mi poradiť, kam na trhy do Poľska a kedy? Rozhodujeme sa medzi Nowym Targom a Poľskym Těšínom. Kde sú trhy lepšie a väčšie? Podľa mojich informácií sú v sobotu a v Nowom Targu aj vo štvrtok a v stredu v Poľskom Těšíne. Od nás to je zhruba rovnaká diaľka. Ale čo je lepšie? Díky

zelmirka1
24. nov 2014

@etkasz bola som teraz v sobotu v Poľskom Tešíne. Kedysi dávno som bola aj v Nowom Targu kde sa mi to zdalo väčšie, ale aké je to v súčasnosti neviem, z počutia vraj trhy v Targu stále fungujú a sú dobré.
V tom Tešíne sme nakúpili dobre, boli sme na väčšom trhu blízko Kuflandu a tiež je tam ešte menší trh pri rieke. Kupovala som najmä detské veci na bábätko, ale aj pánske a dámske oblečenie mali slušný výber. Akurát cenovo keď to porovnám tak niektoré veci možno sú trochu lacnejšie, ale v podstate dosť veľa vecí má podobnú cenu ako na Slovensku (napr. kvalitné kožené topánky mali veľmi pekné, ale cenovo ako u nás). Ak je to rovnaká vzdialenosť asi by som skúsila ten Nowy targ.

etkasz
24. nov 2014

Ďakujem pekne, za informácie 🙂 🙂 🙂

monikaaaaa
15. dec 2014

@zelmirka1 ahoj prosim ta su tam aj vianocne stromceky...? a byva ten velky trh aj v stredu? Dakujem 🙂

zelmirka1
16. dec 2014

@monikaaaaa áno jasno majú aj vianočné stromčeky a mali ich dosť. Ale ceny som nepozerala, podľa mňa nebudú lacnejšie ako u nás. V stredu som zažila veľký trh dosť prázdny, bolo tam málo stánkov, takže asi lepšia je sobota.

smejocko28
30. sep 2015

Ahojte, chcem sa spýtať, či ešte stále fungujú trhy v Poľskom Tešíne a ak hej, tak kedy?
Ďakujem za odpoveď.

mimi30
19. okt 2015

@alenocka357 Ahoj. prosím ťa bola si na trhu v polskom tešíne? dá sa platiť v €? dakujem za odpoved. m

mimi30
19. okt 2015

@smejocko28 Ahoj. prosím ťa bola si na trhu v polskom tešíne? dá sa platiť v €? dakujem za odpoved. m

smejocko28
19. okt 2015

@mimi30 nebola som, lebo neviem či to tam ešte stále funguje. Kedysi ked som tam bola dávnejšie, tak sa dalo eurami platiť ale neviem ako to je teraz :-/

novana
19. okt 2015

@mimi30 dá sa platiť eurami

petulka1987
29. okt 2015

ahojte, trhy stále fungujú, platiť sa dá eurami, českými korunami aj zlotými... ale neviete mi povedať, či ten malý trh pri rieke funguje celý týždeň či len v stredu a v sobotu? a tie okolité obchodíky okolo malého trhu?

netswan
29. apr 2016

Ludia, neviete či je zajtra 30.4. trh v targu. Dakujem

petulka1987
29. apr 2016

@netswan neni žiadny sviatok, takže určite áno

laura444
2. máj 2016

Kde do polska sa oplatí ísť na vybavicku? Kočík postieľka a tak všetko pre základnú výbavu pre dieta

petulka1987
2. máj 2016

@laura444 Český Tešín, trh pri rieke, sú tam aj obchodíky, nádherné vecičky majú, aj kočíky, zoženieš úplne všetko... a určite sú tam v stredu a v sobotu, obchodíky asi aj iné dni... len si treba vždy pozrieť, či neni nejaký sviatok, aby si sa neprehnala...

laura444
3. máj 2016

@petulka1987 piatok sa chystame iny den nam nevyhovuje

petulka1987
4. máj 2016

@laura444 tak snáď zoženiete všetko, čo chcete, daj potom vedieť 🙂 príjemné nákupy 🙂

ania23
10. máj 2016

Ahojte dievčence, poradili by ste mi keď je najlepšie ísť do Poľska na kvety? + iné vecičky... Za info ďakujem

mokani
20. júl 2016

@misza1 ahoj, prosím ťa, v polskom tesine bol kedysi taky velky second hand, cez dve alebo tri poschodia. Nevies mi povedat, ci to este funguje a kedy maju tovar?

misza1
20. júl 2016

ahoj. vim ze byl u velkeho trhu, ale nevim ci funguje a kdy je tovar. o vikendu tam jedu tak se podivam
@novana