V sne sa mi zjavil Boh

6. apr 2023

V sne sa mi zjavil Boh. Pamätám si, že som volala na Budhu. “ Budha, kde si ? Ukáž sa mi !”… zrazu sa mi z neba zjavila tvár Ježiša Krista. Čo to znamená ?

…. btw snívajú sa mi rôzne sny…. divné sú stále… verím vo sny…..

miadi
6. apr 2023

Kym sa ti neukaze v polievke v bdelom stave tak to nic neznamena. Sny su len sny,

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sheila121
6. apr 2023

Mne sa dneska snívalo o sexe. Co to znamená?

koniarova
6. apr 2023

Že by si mala znížiť prísun omamných a psychotropných látok. 👍

miadi
6. apr 2023

@sheila121 a skym ? Mne sa raz snivalo o svadobnej noci s Fredom Flinstonom. Bol 2D ale fantasticky 🤣

sheila121
6. apr 2023

@miadi s Mariom Cimarrom :D ale ja som bola len pozorovateľ :D nie účastnik :D

syslik81
6. apr 2023

mne uz 2 noci po sebe s nasim skreckom .. az tak ze som kricala zo sna a dcera za mnou dobehla ... co to znamnea? nic .. ze i debil liezol po rozume pred spanim a hold som o nom snivala

limoncino
6. apr 2023

Gratulujem

zuzanka.zuzu
6. apr 2023

tak Boh či Ježiš Kristus? lebo ak chces písať výmysel a trollovat tu, tak by si mala mať najskôr jasno v terminológii 😉 hodnotim na 4- 👎

miadi
6. apr 2023

@sheila121 tak do je este horsie 🤣a kto to snim robil ? 😃

sheila121
6. apr 2023

@miadi bývalého bývalá :D ako že smrrrrrrrt :D

miadi
6. apr 2023

@sheila121 no hotova telenovela 😂

sheila121
6. apr 2023

@miadi jedno horšie ako druhé možno mi to tu niekto vyloží a keď nie tak sa mi mohol kludne zjavit aj ten Ježiš :D

miadi
6. apr 2023

@sheila121 toho herca nepoznam ale byvaleho byvala to je zaujimave 🤣tam by sa dalo nieco psycho vypatrat 😂Mozno je to len znamenie ze treba mat viac sexu Dnes 😃

sheila121
6. apr 2023

@miadi múdra rada :D idem na to :D

cacianka
7. apr 2023

Čo to znamená ?
Že sa nemáš pred spaním prežrať

cacianka
7. apr 2023

@zuzanka.zuzu budha !

alison11
9. apr 2023

Nie si vyčerpaná duševne aj telesne?Unavená zo všetkého a veľa toho na pleciach? Ja som vtakých stavoch cítila smäd po odpočinku po Bohu po načerpaní energie a chuť žiť.A vtedy som sa aj ocitla pred Božou tvárov v tvár a cítila sa nádherne okolo seba plno lásky akoby som sa vrátila domov kde ma všetci ľúbia a Boh mi ukázal veci ktoré som potrebovala vtom čase chápať ale nie všetko ,proste len toľko aby som mala chuť a energiu pokračovať vtomto živote takú duševnú oporu,že áno existuje pokoj a láska na druhom svete ale aj tam plynie čas v inom tempe...Budha je Boh ktorého život sa učil Ježiš Kristus v čase ktorý nieje v Biblii...Ale Boh je len a len jeden to je jedno ktorého vzívaš všetky mená sú toho jedného.

cacianka
10. apr 2023

Tak Boh alebo budha ?

donutka99
9. sep 2023

Ja ty verím, mne sa tiež snivalo z Ježišom a verím ze on príde čoskoro príde ako kral kráľov a pan pánov

taminka1986
9. sep 2023
aga_aga
10. sep 2023

@taminka1986 centrálny boh je bohom povahy ľudského jedinca bez ohľadu na to ako sa ľudský jedinec zdeformuje (vytvorí si charakter, ktorý je falošný a netuší o tom, že je falošným), svojim zlým smerovarovaním energie. Takže tak ako u teba aj u nej dôjde ku zrušeniu tej nadstavby, v ktorej sa predvádzate a tvoríte nadprodukciu!

taminka1986
10. sep 2023

@aga_aga co🤣🤭??

aga_aga
10. sep 2023

@taminka1986 to nič, že si v bezvedomí a zo seba vyskočená. Ja ťa uvedomím a zasa napracem späť, bude ešte aj veľmi veľa voľného miesta!

mikelitoris
Odpoveď bola odstránená
Zobraz