Vedeli ste hneď aké chcete tetovanie?

22. júl 2022

Caute baby

tetovania sa mi páčia už od puberty a vždy som chcela nejaké, ale neviem sa nejak zhodnúť.. viem ze aj keď si dám jedno esze budem chcieť ďalšie ale ja ani neviem aké si dat to prvé.. od 16stky mám jedno čo sa mi páči ale príde mi to take ze to ma každá druha tak si to nechxem dat.

Inak keď si pozeram pinterest tak tam najdem veľkú inšpiráciu, čo sa mi páči ale aj tak si neviem vybrať co kde si dám ale viem na 100% že chcem niekam pretože keď vidím babu napríklad na ulici s tetovaním strašne sa mi to páči.

Baby, vy mate tetovania take co ste hneď vedeli že po nom túžite alebo tiež ste dlho vyberali?

A ešte otázka keď ste si dali tetovanie v 16,17,18 napríkad, neľutovali ste to neskôr v staršom veku že to je blbosť ???

Ďakujem.

anavixy
22. júl 2022

No ja som v prvom rade vedela čo.. niečo čo sa mi tak páči, zapôsobilo na mňa, má pre mňa taký význam, že to chcem mať na sebe navždy. Mám ich 13.

sona96
22. júl 2022

Ja mám iba jedno, dávala som si ho spraviť, keď som mala 20. Je to ilustrácia z malého princa. Neviem, od kedy som to mala vymyslené. Mám pocit, že tak nejak vždy som vedela, že toto budem mať raz vytetované. Len som čakala na vek a také nejaké sebavedomie, aby som si bola istá, že to raz nebudem ľutovať.

tanusa1986
22. júl 2022

Keď som bola mladá , nepáčilo sa mi to😃, že ja by som si to nikdy nedala.A teraz keď mám 35 tak už sa mi to páči a jedno mám,asi tak.Mam mená detí s motýľom,ale je pravda, že som dlho uvažovala kde a čo si vlastne dám 😉

veronikaszabova
22. júl 2022

Mam tri tetovania a pri kazdom som vedela kde ho chcem, preco ho chcem a preco prave ono chcem. Aby som neskor nelutovala.

lucinika
22. júl 2022

Chcela som raz tetovanie ale dala som si podmienku že sa mi musí dlhšie páčiť a musí mať pre mňa význam. Prvé som mala v 30, teraz by som chcela ďalšie no nenahlim sa.

lindous
22. júl 2022

Ja som si nedávala tetovanie lebo sa mu páčilo tetovanie vo všeobecnosti (aj keď sa mi páči teda), ale preto že som mala konkrétnu vec, ktorú som chcela ... základ motívu som mala vymyslený asi od 16tich, ale časom sa menila predstava o spracovaní ... nakoniec som si ho dala spraviť v 20, teda mám ho 5 rokov a určite neľutujem, ale som rada, že som nešla hneď v tých 16 ... mám veľa kamarátiek s tetovaniami a začínali v dosť mladom veku, väčšina už bola na prerábke tých prvých, či už preto, že si dali blbosť alebo si vtedy nemohli dovoliť takú kvalitu, uponáhlali to a nevyzeralo to dobre, aj keď myšlienka bola fajn

autor
22. júl 2022

@lindous a nechala si si ho sama nakresliť ? alebo inšpirácia bola z pinterestu/internetu a len si si detaily dorobila podľa seba ?

erickatt
22. júl 2022

Ano.. presne som sla s predstavu

lindous
22. júl 2022

No na začiatku som mala konkrétnu vec, ktorú som chcela, na inšpiráciu som pozerala rôzne prevedenia podobných motívov, aby som zistila čo sa mi páči, čo sa mi nepáči (to sa v priebehu rokov trochu menilo 😂 ) a keď už som bola definitívne rozhodnutá, tak som ro opísala tatérke a ona mi ho celé nakreslila - chcela som aby to bolo jej štýlom a jej rukopisom, kvôli ktorému som si ju vybrala 🙂

autor
22. júl 2022

@lindous taterka bola taká nejaká random alebo cez známosť ? myslíš že sa oplatí ísť hocijakému, aspoň ku trom by som išla po nákres, a jedného by som vybrala ? alebo keď viem že sa mi páči tienovane, pôjdem takému čo sa tomu venuje ? ci to je jedno aký ? 🙏🏻

lindous
22. júl 2022

Tatérka bola taká, ktorej prácu som veľmi dlho sledovala a páčil sa mi jej štýl aj technika a originalita (keby som ku nej prišla s obrázkom z netu, že presne toto chcem úplne rovnako spraviť, tak by mi to nespravila, tetuje iba to čo sama nakreslí) a teda tým, že som chcela jedinečné tetovanie, jemné línie, trochu abstraktnejší štýl, tak som si vybrala niekoho kto sa tomu venuje ... keby som chcela napr. realistické farebné tetovanie, určite si vyberiem niekoho iného ... a ja osobne by som nešla k rôznym pre rôzne návrhy, mne sa osvedčilo najskôr si vybrať koho práca sa mi páči a potom ten návrh konzultovať, kým som nebola na 100% spokojná

jaja20
22. júl 2022

Mám 3, prvé som si dala robiť v čerstvej 18-ke, ale ako tu už bolo spomenuté,pre mňa už vtedy bolo dôležité dať si ich na také miesta, ktoré sa budú dať v prípade potreby zakryť. Lebo je hnusné vidieť napr. na neveste veľké farebné tetovanie v krásnych šatách.
A keď budem stará babka,aby som nevyzerala trápne 😅

edien
22. júl 2022

Prvé som si dala v 17, už je pretetovane z hviezdy na ružu lebo to bola nekvalitná práca. Ostatné som si dala postupne naposledy cca rok a pol dozadu a plánujem ďalšie dve bud rok. Vždy som mala vopred dlhé mesiace/roky vybraté čo chcem. Mám 12tetovani a zväčša všetko kvety.Nelutujem ani nebudem do budúcna isto.

lukino2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pallacinka29
22. júl 2022

@lukino2000 ja som videla vcera na kupalisku… na prednej strane celeho stehna farebneho Kacera Donalda… pani mala tak pred 50 a tak 10 kil nadvahy 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicole003
22. júl 2022

Mam 6 tetovani, prve v 17ke. Teraz budem mat 34 rokov a nelutujem ani jeden z nich. Boli to spontanne napady, podla toho co sa mi pacilo alebo zivotne etapy kt.som chcela zvečniť. Ked sa da tak zvyknem pouzit ornamentovy štýl kedze sa mi paci. Uz teraz mam vymyslene dalsie tri. A to ci sa inym paci alebo ze aky maju nazor mi je u pr**le. Je to moje telo... Len ozaj treba vybrat spravneho tatera. Ako uz bolo spominane vyssie podla štýlu prace a kvality. Radsej si dopredu pozriet konkretne prace a recenzie. Ja som vystriedala 4 taterov z toho len 1 bol hotova katastrofa. Potom som si uz dala tu námahu a vsetko si vopred vyzistila.

cimage
22. júl 2022

Ja som si davala okolo 18-19tky. Vedela som, ze chcem len ornament co nic neznamena, ziadne znamenia, napisy, cinske pismena, atd. Ukazala som taterovi co sa mi paci a on urobil svoj navrh a spolu sme to este prerobili podla mojich predstav. Samozrejme po 20r by som si to predstavovala inak, viac zenske, jemnejsie, ale je na takom mieste, ze sa mi neokukalo a nevidim ho kazdy den. Taktiez som si vybrala miesto, ktore sa da prekryt a vela ludi ani nevie, ze ho mam.

barbora0308
23. júl 2022

Mam iba jedno male tetovanie. Planovala som ich viacej, ale toto jedno ma pre mna velky vyznam a dalsie ostatne, ktore som si vymyslela mi nedavali taku velku dolezitost a preto som to nejako vzdy odkladala az som sa rozhodla, ze to v tomto pripade nebudem zbytocne silit, kedze by som ich casom mohla olutovat. To jedno co mam, je podpis mojho stareho otca z listu, ktory pisal mojej starej mame z vojny.

martabubu
24. júl 2022

Prvé som mala v 19, druhé 22 a tretie 25
Viac nechcem. Ale neľutujem
Mám decentne jednoduché. Mam rada koňa tak znak koňa, ružu mám namiesto jazvy po slepom čreve a na hrudi vtáčiky akoby znak takej voľnosti, ľahkosti.
Teraz už čakám tretie dieťa ani to ja bruchu sa nenatiahlo.
Ale tak zvažovala som vždy dlhšie čo chcem

mirka414
3. dec 2022

Pred rokmi mi dcérka z lásky nakreslila obrázok a už vtedy som vedela,že ten obrázok nebudem mat len na papieri ,ale bude sneho aj pamiatka v podobe tetovania ❤️a zrazu 3 dni pred mojimi narodeninami som napísala jednému taterovi a on mal voľný datum a včera sa obrázok od dcérky zmenil na moje nové tetovanie …milujem ho

beata_k
3. dec 2022

@mirka414 Mile 😊

mirka414
3. dec 2022

@beata_k je to fakt nádherne a keď mi obrázok tetoval vynorilo sa naozaj veľa spomienok ako som videla a hlavne počula ceruzku na papieri keď mi obrázok dcérka kreslila ❤️.vyzerá to fakt nádherne presne taká veľkosť akú som chcela a tie detaily 🥰

pauca
9. jan 2023

Áno vedela som hneď čo chcem nakresliť. Prvá 09'2012, boli čínske znaky.
Druhá 08'2019 husľový kľúč+nekonečno+ krídla anjela.
Tretia 12'2019 sakura kvet (pokračovať sa bude keď sa ustalim vo vzťahovom živote)

miamaria
9. jan 2023

Moje prve tetovanie som si dala urobit vo veku 20 rokov, sama som si ho zaplatila, aj navrhla, nikdy som nelutovala, ze ho mam, je to moje rozhodnutie na cely zivot, teraz ich mam uz vela a paci sa mi kazde jedno

bayuska
9. jan 2023

Nad svojim prvym som rozmyslala veeeelmi dlho, mozno aj 5 rokov. Mala som v hlave ideu ale potom finalnu verziu som davala dokopy asi 1-1,5 roka ( nacrtla som si to a nechala ulezat v hlave a opatovne sa k tomu vracala, ze ktora verzia sa mi aj po mesiacoch naozaj pacila na prvy aj na druhy pohlad). Druhe tetovanie uz netrvalo tak dlho, tiez ich mam viacero, ktore si planujem dat, ale tu som dostala poukaz od manzela, cize som to zacala riesit v danom cenovom/velkostnom rozpati, zasa som si na pintereste prechadzala kopu veci a nechala si to ulezat v hlave, toto som si uz ale nevedela sama upravit aby som videla co vlastne chcem resp mam rozne napady ale neviem si to predstavit ako by to vyzeralo, cize zaklad som poslala nasmu taterovi a k tomu popis vsetkych variant a on to uz nakresli (zaroven on robi vsetko unikatne, cize take ze prides s obrazkom z internetu, ze to chces 1:1 tak to ti ani nespravi - ale teda mne to aj vyhovuje, kedze mam fakt vela poziadaviek v tomto smere, resp potrpim si na detaily). No lenze poukaz som dostala 06/2022 a hned mesiac na to som otehotnela, cize este sa nanho nacakam :D tym padom som ani tie varianty este nemala moznost vidiet, kedze sa do toho ani on nepustal a neviem ako to bude s kojenim, ale myslim, ze ani pocas kojenia by sa nemalo tetovat, ale to budem riesit az ked to pride. Cize nakoniec aj toto druhe asi bude trvat niekolko rokov, kym prideme do konecnej fazy :D

mirka414
9. máj 2023

V pondelok na pamiatku jedného chlapca s postihnutím vďaka ktorému som sa naučila viac veci ako na celej strednej škole a hlavne pokore .Sebastian zomrel pred dvomi rokmi predtým ho zneuzival jeden opatrovateľ a ,,vďaka ,, slepote ľudí sa mu to darilo An pekne dlhy čas praktizovať 😤.Ja na Sebiho a jeho rodinu nikdy nezabudnem a pamiatku budem mat aj ako tetovanie

mirka414
15. máj 2023

Bolelo to moc veľmi ,lebo bolí aj strata toho chlapca ktorí tu už nieje medzi nami,ale navzdy zostane v mojom srdci ♥️

autor
25. máj 2023

@mirka414 krásne 💕

mirka414
26. máj 2023

Presne na mieste ako som chcela ❤️nádherná práca ,ktorá ma pre mna obrovský význam