Veľmi husté vlasy - ako na starostlivosť o ne?

27. sep 2020

Pekny vecer prajem. Mam prirodzene velmi huste hrubé dlhe vlasy, pouzivam len sampon. Obcas som si dala nejaky kondicioner ci masku, ale ziadne zmeny ako ked pouzijem len sampon som nevidela. Prosim, dajte tipy na nejaky dobry kondicioner ci masku najlepsie z drogerie. Pripadne aj sampon. Moje vlasy po umyti nie su vobec jemne ale drsné, neviem vobec co robit :( Prosím pordte. Vdaka

simona1998
27. sep 2020

Tiež mám takýto problém :(

pininka1
28. sep 2020

Aj ja a nasla som jediny pripravok aj to nie z drogerie. Cerastenne ma taky pripravok na zjemnenie hustych vlasov. Trocha to pomaha, nie nejako vyrazne ale. Moj kadernik sa mi stale smeje ze vsetkym zenam dava tuzidlo na zvacsenie objemu len mme musi vymysliet opak. Tie moje su navyse este aj kucerave, tak ked si ich umyjem tak vyzeram ako baran.

zlatica99
28. sep 2020

Možno by bolo fajn, ak by si si ich dala trocha prestrihať, tým pádom by neboli teda tak husté a možno by bola aj starostlivosť o ne teda jednoduchšia. Kaderníčka by ti isto vedela poradiť a možno aj objednať nejaký z produktov, ktorý využívajú oni v salóne

anjetta
5. apr 2021

Ahoj, nedávno som prispela do podobnej diskusie tiež k tejto téme...
Ja mám doslova od narodenia extrémne husté, tvrdé, nerozčesateľné a úplne rovné vlasy. Kedysi to bol problém, nemohla som ich mať ani v cope, pretože po pol hodine ma začala bolieť hlava z toho aké boli ťažké.... No dnes nedám dopustiť na EFILAČNÉ - PRESTRIHÁVACIE nožnice 😍 (objednaš napr. na kadernckyservis.sk - maju ich tam od 10€ - 600€ alebo si daj poradiť v kaderníctve...) Pozrela som si nejaké videá na youtube a dnes strihám aj mamku aj sestru (tiež husté - rovné vlasy). K nim som si dokupila klasicke... Len my hustovlásky keď sa ostriháme len s klasickými, tak dole mame taky nepekny ,,sek"... pre tie efilačné - su fakt zázrak a nedala by som ich...

anjetta
5. apr 2021

a pripravok je fajn REVALID kondicioner (cca 10€) - ale snazim sa ho pouzivat 1x/3-4 umytia.... inak len šampón.. aj ked po tom kondicionere su krásne, lesklé, držia tvar....

kika900
Autor odpoveď zmazal
Zobraz