Veríte snom?

1. máj 2022

Ahojte. Veríte snom? Už druhu noc sa mi snívalo s babkou. Zomrela dva roky dozadu. Snívalo sa mi, že má strašila a kričala som na ňu, nech to nerobí, že som jej odpustila. Mám z toho zvláštny pocit, veľmi zvláštny.

pribinak
1. máj 2022

Nie.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
1. máj 2022

Nie

marca12
1. máj 2022

Niektore sny su velmi zvlastne. Napr.sa mi snivalo s jednym clovekom,ktoreho som roky nevidela ani nanho roky nemyslela,prisnilo sa mi s nim a na druhy den som mala telefonat,ze umrel. Dodnes si neviem vysvetlit tento sen. Nieco na snoch bude,ale nie v tom zmysle,ze sa ti prisnije,ze si vyhrala a naozaj vyhras alebo v tomto duchu. Takze nie,neverim na sny,ale verim,ze nam chcu nieco napovedat,vysporiadat sa s nahromadenou alebo potlacenou myslienkou.

aduska0001
1. máj 2022

Určite verím. Ak si nájdeš aj na nete čo každý sen znamená budeš vidieť sama. Mne sa často snívalo s vlakom a vždy som počula na druhý deň dobrú správu. Alebo keď sa ti sníva že vidíš v sne krv znamená to že budeš šťastná a niečo dobré sa ti stane. Mne sa to veľa krát vyplnilo. Hlavne keď ma čaká daka vazna udalost čo sa má udiať alebo štát. Môjmu mužovi sa často snuva s deťmi. Vidí ich ako sa hrajú a sú šťastné. To znamená že sa nám bude v najbližšom čase dariť po všetkých stránkach a tak aj je. Každý veti v iné. No ja za seba isto verím. 😁

moonlight1210
1. máj 2022

Mozes takto, prostrednictvom babky, riesit stres alebo nejaky problem, ktory si neuvedomujes, len ho citis.

domka222
1. máj 2022

Vraj keď a sníva s mŕtvym, bude pršať 🤷‍♀️

richard2509
1. máj 2022

Baby pripojím sa , neviete čo znamená keď sa mi v snívalo že som videla vo vani plávať veľa čiernych rýb ??

barbora0308
1. máj 2022

Je to iba tvoje podvedomie, nic viac.

ajko2011
1. máj 2022

Nie...

spadnutaslivka
1. máj 2022

Pustite si "Bol raz jeden život" - je tam aj časť o snoch.

31majka12
1. máj 2022

Mala by si dať odslúžiť omšu za babku ...ak bola veriaca...

deti95060810
1. máj 2022

ja snom verím. mne sa plnia. Len musíš vedieť čo ktorý sen aj znamená. Sny sa plnili aj mojej mame. ak sa mi niečo sníva, viem za 3-4 týždne sa mi to aj splní.

deti95060810
1. máj 2022

@richard2509 ryba - prírastok do rodiny

ailiba
1. máj 2022

Ano, ale treba im vediet rozumiet a samozrejne su rozne druhy snov. Niektore len uvolnuju strachy a ine emocie. Nie vsetko znamena nieco dolezite.

janetinka27
1. máj 2022

nie

drimonna
1. máj 2022

Neverím... 💙