Vlastný fotoalbum

luvika
15. júl 2014

Milí priatelia, poraďte...chcela by som vytvoriť pre niekoho špeciálny darček k narodeninám, fotoalbum, keďže ten človiečik strašne rád a veľa fotí. Malo by to byť niečo vlastné odo mňa. neviem, či kúpiť hotový fotoalbum a nejako ho doplniť textami, ale radšej by som úplne celý vyrobila, niečo kde môžem predpripraviť texty ako Ja ako dieťa a pod., ozdobiť podľa seba a aj budúci majiteľ môže dopisovať k fotkám vlastné texty...poraďte...aby to vyzeralo aspoň trošku profi a nie ako od 5 r.dieťaťa :D príp.z čoho, alebo kde to dať urobiť? ďakujem za každý nápad.

monicm
15. júl 2014

@luvika môžeš kúpiť fotoalbum,nie taký,ktorý je už predpripravený na fotky rovnakej veľkosti,ale taký,do ktorého budeš fotky vliepať a tým pádom môžeš aj ľubovoľne dopisovať a ozdobovať podľa vlastného vkusu a nápadu

luvika
autor
15. júl 2014

@monicm dakujem, nakoniec som nasla taky, kde sa vsuvaju fotky, ale moze sa tam pisat popri nich text 🙂

hukaka
4. aug 2014

@luvika ahoj, môžem sa spýtať, kde ste zohnali taký fotoalbum? Chcela by som si aj ja založiť, taký rodinný fotoalbum a nič som také nenašla.

luvika
autor
5. aug 2014

@hukaka ahoj, no nafotky.sk 🙂 skuste si preklikat vsetky,co maju v ponuke,ja uz si nepamatam nazov,ktory som ja objednavala,ale ku kazdemu je popis a ten moj mal ramcek vpredu na titulnu foto a vnutri boli miesta na pisanie textov 🙂