Vyhľadajte si na FB túto skupinu

diana999
5. feb 2022

Októbrovky 2022, chcem vedieť či vám ukáže skupinu s bielou profilovkou alebo s tehotenskym testom.. Pretože jedna z nich je moja.. A je vytvorená ďalšia aj tak

barus26
6. feb 2022

@diana999 našlo mi nejaké oktobrovky 2022 so zajacmi. A to že je aj ďalšia tak co? ved môže byt aj 5 takých skupín

diana999
autor
6. feb 2022

@barus26 no ja som vytvorila o 3 týždne skôr skupinu ta len to..

barus26
6. feb 2022

@diana999 aj ja som vytvorila skupinu terminoviek.. najprv som hľadala a žiadnu mi nenašlo, tak som vytvorila ja. Za 3 týždne na to mi zrazu už naslo rovnaku skupinu terminovky .. a mala viac členov a nakoniec som zistila, že bola aj skôr založená aj keď nerozumiem prečo mi ju nenašlo. Každopádne dala som do tej mojej skupiny oznam, že som našla tu druhu a že nech sa teda všetky presunieme tam… No ale to nemení nič na tom že by bolo zakázané vytvárať ďalšie a ďalšie aj keď už nejaká vytvorená je

diana999
autor
6. feb 2022

@barus26 a ja som tiež nepovedala zeby to bolo zakázané len ma to už nahnevalo lebo je to druhá skupina po sebe ktora je vytvorená neskôr ako moja a nikomu ju neukazuje

barus26
6. feb 2022

@diana999 pozri si nastavenia, že či to máš nastavené tak aby tu skupinu našiel ktokoľvek