Výklad snov - Deduškov snár

ssisska
3. sep 2013

Mozete pokojne napisat ake sny sa Vam casto snivaju,vyznamy a symboly snov,preklady snov,psychologicke vyznamy snovych obrazcov.

seliselka
3. sep 2013

co znamena ak sa snivaju niekomu ryby plavajuce vo vode? alebo aspon jedna a snazite sa ju chytit?

ssisska
autor
3. sep 2013

Moze to byt pre zenu bliziace sa tehotenstvo,novy potomok,dieta.

egyy
4. sep 2013

Mne sa snivalo o dvoch netopieroch. Boli na plafone a spali. Nebala som sa ich, dokonca som ich aj pohladkala. A potom , ze som bola v cukrarni a mala som strasnu chut na zakusok, ale ziadny sa mi nepacil, tak som si nakoniec dala zmrzku. 😀

leria
4. sep 2013

no mne sa v poslednom čase dosť často sníva s ex a jeho rodinou a dnes k nim pribudli aj sršne 😀 by ma zaujímalo čo tá kombinácia môže znamenať 😀

ssisska
autor
4. sep 2013

@leria
Dobre snivalo sa ti o tomto hmyze,ale potrebujem vediet ci napadali teba alebo rodinu Tvojho expriatela?

ssisska
autor
4. sep 2013

@egyy
Netopiere v snoch symbolizuju odvratenu stranku cloveka.

egyy
5. sep 2013

@ssisska odvratenu? Nechapem.. 🙂

leria
5. sep 2013

@ssisska no ja Ti poriadnem už ani neviem o čom ten sen bol, pamätám len že tam boli z jeho rodiny, no a tie sršne nenapadali nikoho, len z nich išiel strach 😉

ssisska
autor
5. sep 2013

Mi to pride tak,ze ta rodina na Teba v podvedomi posobila nepriatelsky .Srsne a osy v snoch znamenaju nepriatelskych a neprijemnych ludi,ktori Ti chcu vedome ublizit a zasiahnut najcitlivejsie miesto cloveka.Osa ,srsne celkovo predstavuju agresivitu,nepriatelstvo,chyby v partnerstve a laske.Znamena to neake nepriatelstvo pred osobami,ktore ti urcite nechcu ponuknut priatelstvo a ani pomoc prave naopak.

ssisska
autor
5. sep 2013

@egyy
Predstavuju temnejsie povahove stranky cloveka.To,ze si ich hladkala ,znamena ze nemas strach,mozno si neuvedomujes,ze mas aj negativne stranky charakteru,niekedy ti je sympaticke byt niekedy za zlu.

ssisska
autor
5. sep 2013

@ssisska
Netopier moze symbolizovat aj povahu cloveka,ak ste vystrednym clovekom ,ktory neuznava spolocenske normy,alebo moze znamenat aj to ,ze clovek je slepy a nechce vidiet co sa okolo neho radsej deje.

reanda
5. sep 2013

a co znamena podla deduska, ked sa niekomu stale sniva o zachodoch? 😀

leria
6. sep 2013

@ssisska hm, zvláštne, pretože som s jeho rodinou mala veľmi pekný vzťah...a aj ked sa nestýkame, tak za tých 10rokov sme sa spoznali dosť dobre a myslím, že by sme si vzájomne nič zlé nepriali 🙂 každopádne som bola len zvedavá a som sa pobavila 🙂 dík

ssisska
autor
1. okt 2013

@leria
Tak skoda namahy ti nieco vykladat

marisk
1. okt 2013

@ssisska Tie zachody by aj mna zaujimali ;) Sa mi obcas sniva, len tak posedavam, stretavam tam ludi, podebatime 🙂

jarca79201
27. okt 2013

dost casto sa mi sniva ze ma manzel podvadza a odchadza od rodiny za inou

maribell
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bekixy
13. dec 2013

Sa mi snivalo s osou,ze som ju odhanala ale stale lietala okolo mna,napokon ma ustipla do dlane

ssisska
autor
1. jan 2014

@bekixy
Osa znamena v sne neaky nevyrieseny problem y minulosti,moze sa to tykat tvojej rodiny alebo partnerkeho vztahu.V kazdom pripade,to nie je prijemne znamenie.Mne ked sa snivalo o ose,vzdy som mohla ocakavat od niehoho neaky nepriatelsky podraz.Osa moze v tvojom zivote predstavovataj neakeho nepriatela v tvojom okoli ,ktory ti len tazko zici stastie. .

bekixy
1. jan 2014

@ssisska to je dost mozne,poznam taku osobu,je to byvala kamaratka,zakerna osoba ktora sa tvari,ze praje ale inak mozno doma cloveka preklina...odkedy sme sa v zlom rozisli moj zivot ide dole vodou ...tusim ma prekliala alebo co ☹dh

bullsara
11. jan 2014

snivalo sa mi o hviezdach na nebi bolo ich ako maku,jasne svietili,niektore aj padali.potom som videl sopku co chrlila nie lavu ale zlato,vsetko potom okolo bolo zo zlata.domy,strechy na domoch,stromy,trava,ploty vsetko zo zlata,ja som potom zlato zbieral,a predaval,divny sen,znamena nieco?dakujem.

ssisska
autor
12. jan 2014

@bullsara
Ten sen naznacuje splnene zelania a velky financny uspech a radost.Dobre znamenie.

bullsara
15. jan 2014

dakujem ssisska to by som teraz naozaj potreboval ako sol🙂

bekixy
23. jan 2014

Snival sa mi hrozny sen...boli sme na cintorine len uz nepametam preco ale bolo tam vela ludi v ciernom.potom sme odisli a niekam sme sli.vracali sme sa cez ten isty cintorin lenze nie pomedzi hroby ale videla som pred sebou zablatenu cesticku.cesta isla do kopca a smykalo sa lebo pred nami sli dve zeny ktore sa museli chytat stromu koli blatu.my sme vysli v pohode.ked sme vysli hore odrazu sa moji dva kamarati prepadli do blata a nedalo sa im vyjst.toho jedneho pohltilo blato uplne,stratil sa pod nim a toho druheho som vytiahla.zrazu mna cosi chcelo tiez tahat ale ten zivi kamarat ma tahal pres a krical,ze musim rychlo prec a to ma zobudilo.na tom cintorine som mala zly pocit,strach a vsetko bolo tmave a pochmurne studene,tak som to citila-zimu.

mechanis
23. jan 2014

tie vyklady snov su ako horoskopy

http://horoskopy.pozri.sk tiez ked si pozriem rozlicne zdroje tak su tam pisane rozlicne veci..... ako je to mozne ???
Tak je to aj s tymi snami....... v principe by tam mali byt aspon nejake podobnosti..........

ps o com sa ma snivat aby clovek ziskal peniaze, vyhru ???

a este jedna vec......... ak chcem aby sa mi o nieco snivalo staci ked na to myslim pred spankom tym padom to mozem ovplyvnit???

onesmile
26. jan 2014

Dnes zvláštny sen.. už minule sa mi snívalo že som mala bábo...a túto noc zas. Bola som s ním na námestí a hrala tam krásna hudba. Potom som išla s ním nakupovať- ja som bola šťastná že ho mám ale partner nie...videla som jeho znechutenie. Bola som z toho smutna ale odhodlana chrániť svoje dieťa- svojho chlapčeka-viem že sa ten drobec na mna usmieval .. zaujimavy sen. Nevenovala by som tomu pozornosť keby sa mi niečo podobné nesnívalo už druhý krát...

ssisska
autor
30. jan 2014

Babätko v sne znamena zaciatok niecoho noveho,nova idea,myslienka,zhmotnenie,zaciatok novej kapituli v zivote cloveka.Krasna hudba na namesti znamena ,ze ta budu spravadzat strazni anieli,ktori nad tebou budu drzat ochrannu ruku.Moze ti to priniest aj peniaze ,pretoze ked si isla nakupovat ,naplnalo ta to stastim,takze aj pôzitok s nakupovania ,odmenovanie -odmena sebe za nieco.To co mozno tebe prinesie stastie a spokojnost,nebude uplne po vôli tvojmu partnerovi.Budes to za kazdu cenu obhajovat a chranit.

majka0071
4. feb 2014

Ahojte chcela by som sa spytat ci moj sen moze byt predzvestou niecoho zleho, v noci som sa na nho strhla videla som ako moj syn mal skrvanenu tvaricku, krv mu tiekla z oka z nosa a z roznych bodov tvaricky....hrozostrasne...pokusala som sa vyhladat co by to mohlo znamenat a jedine co som nasla ze predzvest choroby ☹

faustina333777
9. feb 2014

Ahojte! Vytvorila som si novy nick, lebo pod starym ma ludia poznaju a chcem napisat ze toto nie je nejaky vtip, aby som tu spamovala. Ale ozaj dnes rano som sa zobudila s velmi zvlastnym snom, ktory sa pokusim nizsie co najstrucnejsie popisat a tie ktore viete jeho vyznam, prosim napiste mi. V podstate by som sla dalej, ale z toho sna som dost MIMO a musim vediet jeho vyznam.
Snival sa mi dnes nadranom... Pamatam si asi len akoby tri sceny. Islo o niekolko ludi... bola v nom moja mamina a tusim i svokrovci...ale v kazdej scene bol moj kamos z vysky. Je pravda ze som bola do neho platonicky zalubena dost dlho. Dokonca aj v case ked som chodila s mojim uz manzelom a dost som s tym bojovala.
K snu, scena prva : Bol v nej moj kamos vo vani...videla som ho v bielej vani a ta vana bola v rodicovskom byte kde som vyrastala, aj ked tam uz nebyvam. Usmieval sa na mna, nieco som do kupelne proste niesla a zrazu som ho tam vymakla ale ani on ani ja sme neboli nejako zaskoceni... Voda neviem akak bola kedze v sne som ho videla vo vani a viac menej si pamatam len hlavu a usmev nic ine.
Druha scena bola o tom, ze sme boli v nejakom panelaku, ktory stavali, alebo rekonstruovali.... a vsetko bolo dost take sive a boli tam cudzi chlapi, ktory to malovali ci rekonstruovali...prisiel mi ten panelak ako neobyvany a bolo tam nieco na sedenie...sedim tam ani neviem preco a zrazu si ku mne prisadne a usmieva sa... boli sme v zimnych bundach a tusim sme vydychovali paru...A zrazu tak aby nik nevidel- aj ked chlapi co tam robili si robili svoje a sli schodmi hore...ma chytil za ruku a ja som ju vytiahla...som vydata ma napadlo v sne...
A tretia scena bola ze sme boli na sidlisku kde som vyrastala a sla som na prechadzku...sama bez deti, bez muza...A zrazu ku mne pribehol vysmiaty a cely v bielom...biela bunda , nohavice...chcel sa asi rozpravat a vtom som sa zobudila.
Chcem len napisat, ze sa mi casto sniva s ludmi zo ZS aj zo strednej i z vysky. Aj ludi, ktorych som roky nevidela...a dost casto s tatom, ktory zomrel pred rokmi. Ale malokedy sa mi sniva ze az v troch roznych miestach stretnem jedneho a toho isteho...Kto viete vylozit ten sen budem velmi rada, lebo mam v sebe taky ako nepokoj. Dakujem pekne a prajem peknu nedelku!!! 🙂 🙂

faustina333777
19. jún 2014

@seliselka Aj ked tomu neverim ked sa ti sniva s rybou vraj je to predzvest tvojho tehotenstva o to viac ked tu rybu chytas 🙂 Pocuvaj neotehotnela si kratko po tom sne? :D