Výmena a vrátenie tovaru v Lídli

mata2014
30. jún 2015

Ahojte babenky, vcera mi manzel v Lidli kupil nejake tenisky ci tricka....tenisky su mi velke a uz mensie cisla nemali, tak by som ich chcela vratit a tricka su mi velke tak by som ich chcela vymenit...chcem sa spytat, ze mi bez problemov vratia peniaze za tenisky a mozem si vymenit tricka aj ked tam nemam visacky, blocek od vsetkeho mam...este som nikdy v Lidli nevymienala tovar, kde mam ist? tam informacie nemaju ako vo velkych obchodoch, kde sa to vsetko robi..dakujem za rady🙂

miku1
30. jún 2015

Tie visačky s kódami potrebuješ. Aj bloček. A prídeš s tým normálne ku pokladni, kde ti to bez problémov vymenia alebo vrátia peniaze. Máš na to 30 dní.

ivanakir
30. jún 2015

Ked mas visacky a blocek,tak bez problemov. No, horsie bude bez visaciek to nevie. Pri pokladni to oznam,ze mas vratenie tovaru a ini ti poslu kompetentneho pracovnika...

merivoj
30. jún 2015

A prečo nakupuješ také veci z Lidli. Nie sú kvalitné 😒

0silvia0
30. jún 2015

@merivoj ja som s vecami z Lidlu maximálne spokojná. Aj s obuvou, aj s textilom. Aj so spôsobom vybavovania reklamácií a s výmenou tovaru. Nerobia žiadne problémy, ale visačky by tam mali byť

miku1
30. jún 2015

@merivoj Neviem, či máš nejakú zlú skúsenosť s ich vecami, ale ich veci sú mnohokrát kvalitnejšie, než inde kupované. Či sa jedná o obuv, textil, ....... so všetkým, čo som si tam kúpila som zatiaľ bola maximálne spokojná.

merivoj
30. jún 2015

Strava je cerstva a kvalitna - to suhlasim, ale oblecenie a obuv z Lidli nekupujem.

moni244
30. jún 2015

@merivoj tak ak nekupuješ a nemáš skúsenosť, prečo to potom píšeš? Ja mám pre malú strašne veľa vecí z lidla a najlepšie držia aj po x praniach

sorciera24
30. jún 2015

@merivoj nekupuejs a vies, ze nie su kvalitne?.....v testoch kvality oblecenia vysli najlepsie prave oblecenie z LIDL a KIK..... veci nefarbia, nevytahaju sa a vacsina je fakt cista bavlna..... a to tam oblecko nakupujem roky celej rodine...oproti inym "znackovym" z roznych OC...

gretocka
30. jún 2015

no ked chces vratit tovar, podstatne je ze musi byt neporuseny s komplet vysackami a obalmi. Inak ti nevratia celu sumu. Co sa tyka vymeny to iste.

Co sa tyka kvality, mne kvalita Lidl plne vyhovuje ako v jedle, tak aj v obleceni ci doplnkoch do domacnosti, dokonca aj elektrospotrebice su v ramci ceny s kvalitou vysoko.

Aj reklamovanie nefunknych veci je v pohode. Vsetko sa riesi na kase.

thecheeky
13. okt 2015

@merivoj oblecenie pre deti je fakt velmi kvalitne a pekne. Obuv sa mi nepozdava, idem prave vratit cizmy.

hawaika24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
plameniak141
4. jan 2024

Prosim pekne je mizne vrátiť kuchynku do Lidla ?