Vysoká škola svätej Alžbety v Michalovciach

miruska951
18. júl 2012

Kočky, maminky chodili ste, chodíte alebo sa chystáte na túto vysokú školu? Ako to tam chodí? Je to zvládnuteľné? Aké sú tam predmety? Chodí sa každú sobotu? Je tam nejaký predmet v ktorom ide o matematiku, resp. skúška je z nejakých príkladov alebo podobne? Treba sa učiť citovať presne od A do Z zákony? Ďakujem za každé info. Budem vďačná

sylvelia
18. júl 2012

Ahoj, ja som túto školu absolvovala v Piešťanoch, v apríli som končila mgr. Matematiku sme nemali, ale štatistiku áno, no nebolo to ťažké, boli príklady, ktoré sme sa na hodine učili počítať. Zo začiatku som chodila každú sobotu na prednášky, ale časom sa ostrieľaš a budeš si vyberať, ktoré prednášky sa ti budú zdať dôležité a ktoré nie. Určite sa nebudeš učiť citovať zákony a defínície naspamäť, treba logicky a svojimi slovami, to vyžadovali aj profesori, ale určité odborné termíny budeš musieť používať. Hlavne sa neboj a choď do toho, ak máš šancu.

petkaa28
18. júl 2012

@miruska951 ja som ju skoncila tento rok v ba. Mozem odporucat, ziadna matika a uvladnes to lavou zadnou. Takze sup do toho 🙂

miruska951
autor
18. júl 2012

@sylvelia
@petkaa28 Viete kočky ja som teraz nútená prerušiť v druhom ročníku kvoli matematike a statistike ekonomicku univerzitu, ale do skoly chcem chodit tak ci tak, ale zase sa bojim ze zasa do toho investujem a pridu nejake predmety ktore nezvladnem a zasa to budu vyhodene peniaze, kt. nemám nazvys :( Tak som rozmýslala ze túto skolu mam poblizku a mozno by to slo, ale bojim sa do toho ist :(

sylvelia
18. júl 2012

peniaze tá škola určite stojí, ale je to humanitný smer, čiže žiadne ťažké počty a myslím, že veci, ktoré sme sa učili sú praktické do života, ale záleží, či ti tá škola na niečo aj bude, ja pracujem už 2O rokov v soc. oblasti, čiže mne tá škola je na osoh, a v podstate som sa naučila to čo robím v praxi z pohľadu teórie a tiež som si rozšírila obzory aj z iných ved. disciplín, ale určite ma to bavilo a nebolo to neviem aké ťažké, no samozrejme, že tá škola nebola "zadarmo", tiež som musela robiť skúšky.....veľa ľudí má na vš so zameraním na soc, prácu názor, že to je nič, je to ľahké a je to vlastne škola o ničom, takým ľuďom ja poviem, že nech si to ide skúsiť, venovať sa päť rokov škole, chodiť na prednášky, učiť sa, robiť skúšky, nemať skoro žiadne voľno, alebo len minimum, vraziť do toho peniaze, čas....ale aj tak, oplatí sa to, predsa len budeš mať vzdelanie a určite ti to niečo dá, ale aké uplatnenie nájdeš, to už je druhá vec

luba1978
21. sep 2013

ahojte.Chcela by som poprosiť,či nemá niekto materiály na skúšku z 1. ročník p.Komanický - Základy filozofie a taktiež 1. ročník p.Tkáč - Úvod do právnych disciplín. Ak áno budem Vám vďačná keď sa ozvete a pošlete.Ďakujem

spora
7. máj 2014

čaute. má už niekto vypracované štátnicové otázky - metódy soc. práce, sociálna práca a sociálne zabezpečenie? ak áno tak sa ozvite.

diana222dia
2. jún 2014

AHOJTE PROSIM VAS PISALI STE NIEKTO ZAVERECNU DIPLOMOVU PRACU V IMRADE? DAKUJEM

1482009
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
caelley
26. júl 2019

A to aj tu socialnu pracu chcete realne vykonavat, alebo len rychlo ziskat titul za nic a potom si este aj na schranku vycapit pred meno Bc.?

1482009
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
caelley
27. júl 2019

@1482009 Diskusia je otvorena, pytat sa moze ktokolvek na cokolvek. Aj ja som polozila otazku, lebo mozem🙂 Totiz tieto pseudo-vysoke skoly su zname tym, ze tam chodia ludia, ktori normalnu vysoku skolu nezvladali a takto lahko pridu k titulu. Ak to nie je Vas pripad, tak drzim palce a pevne nervy pri vykonavani povolania.