Zahusťovali ste Nutrilon Nutritonom?

dzejdzej4988
13. jan 2018

Zienky chcem sa opytat odsavat si svoje mliecko a zahustujem nutritonom lebo ma reflux chcem sa opytat ci lebo o mesiac chcem prejst na nutrilon ci ste niektora zahustovali nutritonom ten nutrilon aj ked je tam pise zeje na mat.m mala ma 4 m

lindusss2016
13. jan 2018

A preco chces prejst na.nutrilon uz o mesiac, ked mas materske?

lindusss2016
13. jan 2018

Ved to ma len same nevyhody

miriam108
13. jan 2018

@dzejdzej4988 Ahoj aj ja som používala nutriton a keď som prešla na Nutrilon kúpila som si rovno AR. To zahusťovať nemusíš, lebo už je.

dzejdzej4988
autor
13. jan 2018

Lebo normalne som k.o kazde 3 hodiny odsavam po 150 a v kuse som unavena chcem vydrzat bud do 5 abo do 6 mes aspon a potom prejst na nutrilon lebo mame doma aj druhu dceru a notmalne sa jej nestiham venovat to ar sa bojim davat aby koliky nemala

lindusss2016
13. jan 2018

@dzejdzej4988 a preco odsavas? Neprisava sa ti uz vobec drobec?

lindusss2016
13. jan 2018

Ma silny reflux? skusala si aj ine polohy pri kojeni? Konkretne polohu zvislo? Davala si aj medzi kojenim odgrgnut? Moja mala tiez reflux a zvladli sme to, postupne so zavadzanim prikrmov to ustupovalo, ale az do roka bolo pocut chrcanie, dr vravela

lindusss2016
13. jan 2018

De vravela, ze to je mliecko, aj ked ho uz nevyvracala. Kojila som nakoniec do 18 m

dzejdzej4988
autor
13. jan 2018

Ja odsavam lebo sa vobec nevedela prisat a zato chcem aby do pol toka co je najdolezitejsie pila moje mliecko ma dost silny stale to slo prudom ale ten nutriton pomaha a kedy so davala prikrmy az od ukon 6.m?

lindusss2016
13. jan 2018

@dzejdzej4988 a skusas ju este obcas, ci sa nechyti na prsnik? Moja mala 2,5 kg pri narodeni, tiez sa vobec neprisavala a nakoniec sa z nej stala nacucka. Zacali sme s prikrmami skor, od 5.m to ti iste poradi aj vasa dr, aby ste zacali skor, lebo tym jej obsah zaludku trosku zahustis

lindusss2016
13. jan 2018

@dzejdzej4988 a skusas ju este obcas, ci sa nechyti na prsnik? Moja mala 2,5 kg pri narodeni, tiez sa vobec neprisavala a nakoniec sa z nej stala nacucka. Zacali sme s prikrmami skor, od 5.m to ti iste poradi aj vasa dr, aby ste zacali skor, lebo tym jej obsah zaludku trosku zahustis

lavender21
13. jan 2018

Ja som skúšala Nutriton, ale zdalo sa mi to zložité dávať malej pred kojením, ona sa mi pekne prisávala. Mlieka som mala málo, musela som dávať raz denne Nutrilon, to som dávala AR. Keď sme začali s príkrmami keď mala 4 mesiace, tak sme Nutrilon postupne úplne vynechali. Teraz má 6 mesiacov, stále dojčim, stále grcká, aj napriek príkrmom. Na tvojom mieste by som ale určite skúsila rovno Nutrilon AR, je to jednoduchšie ako zahusťovať obyčajný. A ten AR práve obsahuje navyše to čo je v nutritone, takže nemyslím že by to mal byť na bruško taký rozdiel. Doktorka ti môže predpísať Nutrilon AR a máš aj ušetrené 😉 inak na nutritone máš myslím napísané že môže ísť aj do iného mlieka, nie len do materského. Takže kľudne ním môžeš zahustiť aj iné mlieko, také čo bude drobcovi vyhovovať - Beba, Sunar, HiPP,...

stanislavicenka
14. jan 2018

Nasa mala tiez reflux, lekarka jej to predpisala, ale priznam sa, raz som to vyskusala dat a naplo ju. Je to hnus. Reflux presiel asi v 7mom.mesiaci, ja som z toho mala riadne nervy. A s tym prisavsnim tiez navrhujem skusat stale, cievkovat, aj ked je to narocne. A nutrilon AR je aj na predpis