Zákon príťažlivosti - venujem sa duchovným veciam

danussskah
25. jan 2013

Mile mamicky,
uz dlhsiu dobu sa venujem duchovnym a dusevnym zalezitostiam ,Zakonu pritazlivosti,vibraciam,osudovosti,karme,reinkarnacii,minulym a buducim zivotom.
Hladam kamaratky podobne zmyslajuce,zijuce tymto,ktore citaju take knizky ako ja: Tajomstvo,Pros a dostanes,Putovanie dusi,Poznaj svoj ciel...atd...Je ich mnoho.Rada by som s vami podebatovala o kazdodennych radostiach a starostiach,o detoch,vztahoch k manzelovi,priatelom...na zaklade tohto Zakona.. 🙂
Proste: Hladam SPRIAZNENE DUSE!!!!
PS:Nejaku negativitu nepripustam.Negativne prispevky IGNORUJEME!!!! 😝

barcelona94901
26. jan 2013

@ ludka707 tak to máme podobné aj s dekoráciami 😀

danussskah
autor
26. jan 2013

@ludka707 Ahoj,vitaj medzi nami!!! Mozes nas kedykolvek obohatit svojimi poznatkami alebo skusenostami. 🙂

danussskah
autor
26. jan 2013

@monikamajova Ja nie,ale uvazujem o tom.Akurat citam o tom na stranke www.hypnoza.sk. Ale tiez mam strach,otvorit sa cudziemu cloveku a uplne mu doverovat.Bojim sa straty kontroly nad sebou.Ale snad to prekonam. 😵

amelie123
26. jan 2013

@danussskah som rada, že tu vznikla aj takáto téma🙂 takisto sa zaoberám týmito vecami. Ťahá ma to k anjelom, minulým a budúcim životom. Študujem tieto veci už niekoľko rokov, ako novinárka som robila rozhovory s ľuďmi, ktorí podstúpili hypnózu alebo regres u terapeutov a tiež s tými terapeutmi. Dozvedela som sa zaujímavé veci. Tí ľudia mali mnoho problémov a tým, že prešli svojimi minulými životmi tie problémy zmizli.

Téma ma zaujala natoľko, že po rozhovoroch s tými ľuďmi, som mala pocit, že chcem napísať knihu o minulých životoch. Nie však náučnú, na to zďaleka nemám, ale beletriu. A tak som ju napísala, po mnohých konzultáciách s terapeutkou. Kniha vyšla minulý rok v septembri a mám z nej obrovskú radosť🙂 Naďalej sa venujem duchovným veciam, aj druhá kniha je o nadprirodzenej téme. Verím tomu, že niečo okolo nás je🙂 Okrem toho mám aj karty, ale vykladám len známym. Baví ma to, som rada aspoň trošku súčasťou toho mystického sveta🙂

danussskah
autor
26. jan 2013

@amelie123 Ahoj,aj ja som rada,ze je tu tato tema. 😀 Aj ja som kedysi amtersky pisala poviedky a aj romanik,ale to len take pubertacke...🙂..A ako sa vola tvoja knizka?Ak chces,moze mi poslat sukromnu spravu...alebo sa pochval verejne 😀 .
Mna minule zivoty a zivot medzi zivotmi uplne fascinuju,ani neviem preco.Je to zaujimave a povzbudzujuce,ze este mame sancu naravit svoje chyby.

amelie123
26. jan 2013

@danussskah Mňa táto téma fascinuje už niekoľko rokov. Moja kniha sa volá Všetky moje tváre. Dá sa nájsť aj na martinuse ak by si si chcela pozrieť o čom je🙂 Vydal ju Ikar. Písala som ju viac ako tri roky ale bavilo ma to🙂 Čítala som Moodyho knihy a bavili ma útržkovité príbehy ľudí, bolo to neskutočné ako sa vyriešia rôzne problémy tým, že človek prejde svojimi minulými životmi, tak som si taký príbeh sama vymyslela🙂

ludka707
26. jan 2013

@danussskah dakujem veľmi pekne 🙂

ludka707
26. jan 2013

mne k pozitívnemu mysleniu a tým aj k veľkému životnému zlomu pomohla práve kniha Poslovia svetla (anjelska). Ked som dostala pár kopancov od života a myslela som pesimisticky, táto kniha ma donútila úplne zmeniť myslenie a prístup k ľudom a k samej sebe, myslieť a hovoriť s anjelmi. Táto kniha ma vlastne prinútila nechať všetko staré za sebou a veriť len v to najlepšie a prinieslo to svoje ovocie, stretla som najúžasnejšieho muža na svete s ktorým mám taký život o akom som vždy snívala a vlastne aj meditácia s anjelmi mi dala vedieť o tom, že budeme mať bábo, na ktoré som tak dlho čakala 🙂) anjelské meditácie sú super 🙂

amelie123
26. jan 2013

@ludka707 mne anjeli pomohli prestať sa trápiť kvôli tomu, že sa nám nedarí mať bábo. Pomohli. Veľmi🙂

danussskah
autor
26. jan 2013

@amelie123 ..vidim,ze pomohli,ked cakas babo... 😀

ludka707
26. jan 2013

@amelie123 viem o čom hovoríš 🙂 lebo moje bábo je tiež vymodlené k anjelom 🙂 trvalo to dlho, ale vypočuli ma a aj nakoniec oni boli tí, ktorí mi ako prví povedali, že sa nemám trápiť, bábo príde a bolo to 3 mesiace pred tým, ako som otehotnela 🙂

danussskah
autor
26. jan 2013

@ludka707 To su ake meditacie?Dalo by sa to tak skratene vysvetlit?

barcelona94901
26. jan 2013

@amelie123 a to je román?
Fifty Shades Darker a Crossfire som teraz dočítala baby a to nemá veru nič spoločné s touto témou a tak pozerala som si na martinuse dvojku ,že bude teraz o pár dní
a hodilo mi tam aj knihu ,ktoru spomínaš "zákazníci,ktorí si kupili tento titul ,si kupili tiež" 😀
ale mna zaujalo hodnotenie,kde knihu niekto prirovnáva k Erskinovej príbehom a od nej som síce len jedinu knižku prečítala,ale to bolo zaujímave čítaničko,to som si tuším ešte v Prahe kupovala na cestu ,ale to bolo tiež z tejto našej "skupinky" ,"žila som už pred storočiami",to bolo v češtine,ale fajn 🙂 takže si ťa dám do wishlistu 😉

barcelona94901
26. jan 2013

@amelie123 mna chránia dlho 🙂

danussskah
autor
26. jan 2013

@amelie123 Akurat som si pozrela knizocku.wow.Same dobre recenzie.Asi si ju kupim.Teda,myslim ze si ju kupim urcite..A mozno aj ja niekedy nieco take zosnovam.

danussskah
autor
26. jan 2013

@barcelona94901 No tak ta tvoja prva menovana knizka,to je nejaka brutal erotika,nie? 😀

ludka707
26. jan 2013

@danussskah sú na to aj "návody" ako by mali anjelske meditácie fungovať, v každej knihe niečo iné....ale ak mám pravdu povedať, ja som si meditácie prispôsobila tak, aby som sa ja najlepšie cítila. Ved práve o to ide....niekde sa napr píše že by sa malo meditovať v sede (ale ja tak nemôžem, neviem sa uvolniť) alebo s hudbou (tiež mi to vadí, lebo ma to rozptyľuje). Ja meditujem tak, že ked mám doma hrobové ticho a nikto neni doma a neruší ma, ľahnem si, úplne sa uvoľním. Základom je na nič nemyslieť, úplne vypustiť myšlienky z hlavy, podakovať anjelom za všetko, za čo si im vďačná (lásku, zdravie, deti, ...čokoľvek) a prípadne požiadať ich o pomoc alebo otázku, čo ťa zaujíma. Následne treba naozaj na nič nemyslieť, nakoniec sa dostávaš do takého štádia, ktoré sa volá hladina ALFA - to je ked ešte nespíš ale už nie si ani hore, stav jemného bdenia, ked cítiš úplne ako sa uvoľnuješ, vtedy sa najlepšie s nimi komunikuje. Môžu ti dať odpoved pomocou napr. nejakej vôňe, zvuku, pocitu, myšlienky...čohokoľvek...(žiadaj, aby odpoved bola taká, že jej budeš rozumieť). Dopredu upozorňujem, nefunguje to hop na prvýkrát. Mne to naozaj dlho trvalo, kým som sa dokázala naučiť úplne sa uvolniť a vypustiť všetko z hlavy a meditovať, niekedy sa mi stalo, že som proste zaspala, ale ono to časom príde. Aj meditovať sa treba naučiť a pravdaže najlepšie po svojom, tak ako to každému vyhovuje. S hudbou, bez nej, po sediačky, po ležiačky (hlavne ak ležíš neprekrižuj nohy ani ruky - hore dlane - aby prúdila voľne energia po tvojom tele, aby si ju neblokovala) 🙂 veľa úspechov prajem, ja tieto chvíľky pre seba milujem, aj ked nie vždy 100% sa mi podarí to čo som chcela, ale minimálne relax a uvolnenie je to neuveriteľné 🙂

barcelona94901
26. jan 2013

@danussskah prvá bol darček 😀 ale tak,vraj má byť aj film,to som zvedavá aký 😀

danussskah
autor
26. jan 2013

@barcelona94901 ..no necitala som ju teda,ale ze vraj nejake sadomaso praktiky..takze komedia to nebude 😀 😀 😀

danussskah
autor
26. jan 2013

@ludka707 Meditaciu som este neskusala.U nas v dome nie je nikdy pokoj.Vecer,ked deti spia,tak zase si citam alebo obcas aj ta telka,ci manzel 😀 .A do postele zalahnem a spim.Ale urcite sa pokusim sa tomu viacej venovat.Viem,ze to nejde na prvy krat,ved som to skusala,len sa uvolnit a vsetko ma zacalo rusit.Chce to cvik.Ale ved mam na to este hadam dost pozemskeho casu.

barcelona94901
26. jan 2013
https://www.youtube.com/watch?v=ofIimUlAqdM

😀 ale to je tak,ako ked som svokre kupila ja knihu "vášniva žena" bolo to v histor.románoch,ja že super svokor dostane športové,svokruš historiu a ide sa
a bolo mi strašne čudné ,čo sa tak tvári,ked som sa jej opýtala 😀 ale však stáva sa ,tento rok sa mi to vrátilo 😀

danussskah
autor
26. jan 2013

@barcelona94901 😀 ..wow...ale ten hlavny hrdina,no toto...asi by som ani ja neodolala...haha...

danussskah
autor
26. jan 2013

Este to som sa chcela spytat,nevideli ste film,alebo necitali knizku ATLAS MRAKU????Knizka sa vobec neda zohnat.

ludka707
26. jan 2013

@danussskah no to hej, chce to úplný kľud, fakt možno najlepšie večer, ale ked budeš moc unavená nakoniec možno zaspíš 🙂 ale to nevadí, aj mne to dlhšie trvalo...ale ked sa ti to podarí bude to neskutočný zážitok, ked sa ti prihodí, že dostaneš napr nejakú správu alebo odpoved, budeš jasne vedieť, že to neboli tvoje myšlienky 🙂 inak ja som predtým prečítala veľa anjelských kníh, aby som vedela ako s nimi hovoriť. raz sa mi dokonca v meditácii zjavil anjel vo farbe 🙂 bolo to, ked som mala jednu dobu stále zlú náladu a bola som na niečo nahnevaná, zjavil sa mi anjel vo fialovej farbe, hned som pozerala do knihy, kto a čo to je, je to archaniel Zadkiel, ktorý ti dáva optimizmus a pozitívne myslenie, trpezlivosť a pomáha ti prekonávať ťažké chvíle 🙂 bolo to pre mna ako znamenie, v ktorom som vedela, že nie som na to sama a niekto pri mne stojí a pomáha mi 🙂 pocit na nezaplatenie 🙂

barcelona94901
26. jan 2013

@ludka707 moje prvé skusenosti s anjelmi boli z tejto knihy
http://www.anjeli-reiki.org/info/ucenie-majstro... ,ktore fungovali okamžite,pretože boli fakt "pubošské" mala som 18násť,takže niet sa čo čudovať 😀 ale neskor som sa k tomu vrátila a prečítala si znova a priala si niečo samozrejma iné a verím na anjelov,nie síce na tie všetky knihy a infošky čo sa teraz tak moderne valia na nás z každej strany buuum ,ale verím ,viem,že ma ochranuju ,zažila som to 🙂 a meditácie su super,lenže treba sa tomu venovať ,to je to,čo mne chyba
a už dávam na "intuíciu " na znamenia,sny..pretože vždy su správne

danussskah
autor
26. jan 2013

@ludka707 To je jasne,ze nas niekto chrani.Su pri nas cely tento zivot,aj buduce,aj minule,naveky.🙂...Je to krasny pocit.A ten,kto tomu neveri,je naozaj ochudobneny o vela.

danussskah
autor
26. jan 2013

@barcelona94901 Mas pravdu,je vela takych co sa chcu prizivit a obohatit,dobre zarobit na dovercivych ludoch.Hlavne vseliake vestkyne...ja som si vestila aj sama. a vyslo to.Nepotrebujem vyhadzovat 50 Euro.Ale su aj taki,ktorym treba verit.Tam je najlepsia hlavne ta intuicia,pocuvat ju...
Babenky,lucim sa s vami na chvilku,idem sa venovat detickam.Som rada,ze sa to tu tak pekne rozbehlo a ze budeme pokracovat dalej!

barcelona94901
26. jan 2013

@danussskah nečítala,nevidela ,hmm ale Tom Hanks tam hrá?ten v poslednom čase aké "tajomno " dáva 🙂

ludka707
26. jan 2013

@barcelona94901
danussskah
moja prvá knížka bola http://www.martinus.sk/?uItem=23621

je ich naozaj veľa a máš pravdu, mnohé sú dnes veľmi komerčne, preto sa väčšinou držím tejto spisovateľky. Intuícia je veľmi dôležitá, lebo fakt v dnešnej dobe sa ľudia väčšinou spoliehajú na rozum a snažia sa za každú cenu byť racionálni, ale o veľa prichádzajú a dochádza aj k omylom 🙂 Možno majú pocit, že by boli trápni :P ale to je každého osobná vec. Mne to v živote dalo veľa a to všetko bolo pozitívne, takže sa toho isto nevzdám 🙂

danussskah
autor
26. jan 2013

@ludka707 Ja od nej teraz citam:V zajeti jidla...nie je to o anjeloch,ale o chudnuti.