Zamietnutá platba kartou visa - Aliexpress

bonnie2
4. feb 2017

Ahojte. Prvy krat som objednavala cez Aliexpress. Vsetko som pochopila az som dosla k bodu platba. Zadala som cislo karty z prednej strany, to trojcislie zo zadnej strany, meno. Mam kartu visa z mbank s vypuklymi cislami. Platba vsak bola zamietnuta. Neviete preco? Ci treba niekde prehodit tu menu z US na Eura. Prosim poradte. Dakujem.

mikys1
4. feb 2017

@bonnie2 Určite treba tú platbu zmeniť na €

bonnie2
autor
4. feb 2017

@mikys1 a vies mi povedat ako prosim ta? Objednala son tovar, vybrala ze chcem zaplatit hned, zadala tie cisla ale nevidela som kde mam zmenit na eura...

bosoriak
4. feb 2017

@bonnie2 Mas aktivovane platby cez internet v mBank? Ziadnu menu netreba prehadzovat, pri platbe kartou sa to robi automaticky cez banku.

bonnie2
autor
4. feb 2017

@bosoriak to myslis nieco ine ako internet banking asi vsak? Asi nie lebo takto kartou vez net som este neplatila...cez ib platim vsetko v pohode...

anina37
4. feb 2017

netreba meniť na eurá, chyba bude niekde inde..

sante11
4. feb 2017

Netreba menit na eura, treba v mbank: nastavenia, platby cez internet nastavit denne a mesacne limity, ok a malo by to fungovat.

bosoriak
4. feb 2017

@bonnie2 Musis sa cez IB pozriet, ci mas aktivne platby cez internet. Ak nie, budes musiet zatelefonovat na mLinku a aktivovat si to. Budu od teba chciet tie bezpecnostne otazky, co si zadavala.

bonnie2
autor
4. feb 2017

@sante11
@bosoriak dakujem vam. Skusila som to nastavit cez ib tak vecer uvidim ci mi platba prejde.

bonnie2
autor
4. feb 2017

@sante11 tak nastavila som to a platbu mi znova odmietlo...nerozumiem tomu...ty mas mbank?

bonnie2
autor
4. feb 2017

@sante11 uz mi to ide. Nastavila som si predtym len limit v eurach ale bolo treba aj limit transakcii. Tak uz len cakat kym mi tovar pride. Dakujem za radu.