Zinzino BalanceOil - aké sú vaše skúsenosti?

deni9
26. jún 2022

Mate niekto skúsenosti z olejom Zinzino balance oli ? Chcela by som vyskúšať deťom 15 mesiacov máme je vhodný...pomohol vám pri deťoch?

xsuzannex
26. jún 2022

Chces to na imunitu alebo na podporu mozgu pri nejakej poruche?

deni9
autor
26. jún 2022

@xsuzannex aj na imunitu aj podporu mozgu pre deti ( predcastniatka )

xsuzannex
27. jún 2022

@deni9 ja davam zinzino.

zanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deni9
autor
2. sep 2022

@zanka2 jasne mam záujem si to pozrieť

zanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
truckerka1
18. okt 2022

@deni9 mi uz olej od firmy Zinzina bereme vyše roka. Ja na neho nedám dopustit. Okrem oleja bereme zinobiotic teda vlakninu a protect. Začali sme užívať z dôvodu , že dcerka vtedy 4 ročna bývala často chorá zistili nám alergiu na pel z Brezy a ku tomu nehorázny atopický ekzém, ktorý sa len zhoršoval. Po roku ekzému niet a teraz ideme na testy na imunologiu tak si myslím, že už ani alergici niesme. Čo sa týka chorľavosti je to omnoho lepšie lebo malá ma vždy lakší priebeh žiadny zápaľ plúc či priedušiek. Momentalne jej idú vyberať aj nosné mandle lebo to tiež zohravalo veľku roku. Ja berem v tehotenstve olej, protect a vlakninu a za mňa bomba. Výsledky ako z učebnice. Dieťatko v poriadku a vďaka vlaknine som nemala žiaden problém zo stolicou. Za mna 100% Zinzino a odporúčam. Niesú to podľa mňa do luftu vyhodené prachy.

podvodzinzino
27. feb 2023

Pozor na predajcov a ich viazanosť na 6 mesiacov ktorú Vám samozrejme oznámia až po zaplatení prvej objednávky.
Ak Vám produkty nepomôžu ba dokonca uškodia ste povinný nasiliu ich polroka platiť.
Za storno si účtujú nemalé peniaze. Choré a podobné praktiky ako Helvetia atď...

ingrid251
27. sep 2023

@zanka2 dobrý podvečer chcem sa spýtať je to aj na poškodený mozog . Prospešné.

monikacsanyi
15. dec 2023

Dobrý večer! Užívam zinzino olej, extend, vivu, zinobiotic + štvrtý mesiac. Mám boreliózu, chlamýdiu, mykoplazmu chronickú. Tieto baktéria ma ničia. Kĺby, svaly, žily, psychiku. Teraz ešte k tomu mám covid. Už som všelijaké pokusy liečenia vyskúšala - chemické, bylinné, s úpravou stravy. Chcem vedieť či zinzino mi pomôže? Vie mi niekto napísať pravdu? Poradíte mi, prosím.

zanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikacsanyi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
major66
13. jan 2024

@monikacsanyi ťažko povedať. Ale recenzie majú dobré. Snáď ti to pomôže.