Zľava pre tehotné v autobuse

mirka92
18. mar 2021

Ahojte,chcem pomoct vsetkym buducim mamkam,ak mate uz tehotensku knizku,vyuzivate autobusy a mate ich dopravnu kartu,tak si este zozente fotku a chodte si vybavit zlavu pre tehotne a budete cestovat za cenu ako dochodca,az do datumu porodu,vybavuje sa to na pokladniciach autobusovych stanic.

leuska15leuska15
18. mar 2021

@mirka92 tomuto fakt nerozumiem, že prečo? 🙂 dôchodcovia majú malé dôchodky, študenti nezarabaju,... Ale tehotné prečo? Nehovorím, že to nepoteší a ze to nie je fajn 🙂 len som o tom ešte nepočula a moc tomu nechápem 🙂

mirka92
autor
18. mar 2021

@leuska15leuska15 neviem,neriesim ako mnohe uz,potesilo ma to vsak,ja stale naplno pracujem popri 2 detoch,tak spolu obiehame este lekarov tak od dnes to viem a to cestujem kazdy den

ukulela
18. mar 2021

@mirka92 urcite nie vsade a u vsetkych autobusovych spolocnosti spolocnosti. Tarify aj zlavy si urcuju samospravy. Nasla som to pre PSK aKSK.

whatever1
18. mar 2021

@leuska15leuska15 Vela tehotnych ma rizikove tehotenstvo, odporuceny klud a ziadnu namahu, takze su "nutene" ist busom aj na kratke trate.. Dochodci maju zlavu nie len pre nizsi prijem ale hlavne preto, ze tiez nemaju na vyber a musia ist busom lebo pesi by nevladali.