Zmäkčenie pracovnej obuvi

22. mar 2023

Baby nemáte náhodou nejaký typ na zmäkčenie pracovnej obuvi. V práci nám pravidelne prideľujú pracovnú obuv aj odev. Z tých čo som dostala vlani mám na nohách bolestivé otlaky . Staré boli dobré ale už sa oportrebovali.

evuska135
22. mar 2023

Ak ti dovolia v praci kup si kvalitnejsiu obuv sama ak nie ja som si kupila gelove vlozky. Mali sme priserne tvrdu obuv jeden cas. Osobne ma strasne boleli spodky noh.

autor
22. mar 2023

@evuska135 to nie je možné, sú v nich vložky tlačia hlavne na pätách

evuska135
22. mar 2023

No ved vyber tie co su tam a daj si svoje. Alebo ak je tam priestor dat na tieto dalsiu vlozku.

autor
22. mar 2023

@evuska135 sú v nich tie vložky čo som tam dala ja, netlačia zo spodu ale zo zadu

autor
22. mar 2023

Autocorrect občas prepíše text, nie je možné nosiť inú obuv, máme na nich reflexným prvkom logo spoločnosti, kontroly sú pravidelné, 12 hod smeny

evuska135
22. mar 2023

Jaaj tak mozno to prelepit leukoplastom ine riesenie podla mna neni. Este dat vypoved 😃 ja som napriklad bola rozhodnuta ak ma to neprejde dat, lebo takto si neviem predstavit pracovat dlhodobo. Nohy casom budu boliet viac a viac.

autor
22. mar 2023

@evuska135 plat aj benefity sú super, oveľa lepšie ako čo som mala pred tým. Výpoveď sa neoplatí aj kvôli tomu že je tam povinnost vrátiť určitú sumu na vyškolenie