Značky nealko vína

anjelik1991
11. nov 2021

Dobrý večer, viete mi poradiť konkrétne značky nealko vína? Nealko ktoré nechutí ako Vinea alebo hroznový džús. Bežné dostupné som zohnala len šampanské, to je chuťovo dobré od Huberta. Ďakujem za tipy. Kojím preto zháňam nealko víno

natalia38
11. nov 2021

@anjelik1991 Hubert nealko podla mna chutovo lepsie ako alko 😄😉

potkan212
11. nov 2021

No tak taký humáč by som nepil 🙂

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
11. nov 2021

@natalia38 suhlas

blondiee83
11. nov 2021

Vsak si daj 1-2dcl vina rovno po kojeni...kym budes o dalsie 3h kojit, tak to bude v pohode...teda ak si neprisla rovno z nemocnice, no

ki_ki2
11. nov 2021

Bože Hubert nealko to je lahoda lepšie ako alko milujem ho 😍😍🥰

anjelik1991
autor
11. nov 2021

@natalia38 presne, je lepší 😁. Ale ja chcem niečo bez bubliniek

@blondiee83 malý už má rok, ale budí sa často 😏. Ináč ako na prsu nechce spať

tani777
11. nov 2021

@anjelik1991 kludne si mozes dat normalne vino..ale ak nechces,tak radsej matysak hroznovu stavu,tie nealko vina su take dajake nijak podla mna..

potkan212
11. nov 2021

@cocolino234 ja radsej klasik borovicu 🙂

aalt
11. nov 2021

V materskom mlieku je priblizne tolko alkoholu ako v krvi. Ked si das pohar vina, tak mas tak pol promile. Po dvoch hodinach aj menej ako polovicu. Niekedy sa pivo odporucalo na zlepsenie tvorby mlieka (co samozrejme nefunguje).
Ak beriem toho pol promile a kojis hned, tak ked pri kojeni vypije cca 200ml (co pri zaspavani asi uz o dost menej), tak to je ako keby si mu tam kvapla 1ml vina alebo 0.1ml etanolu. Co je porovnatelne s niektorymi aj detskymi davkami kvapiek kde je etanol.
Tymto Ta nechcem nahovarat na alkohol, len pisem ako to je. Proste ak mas chut na vino, tak si radsej daj, ako by si mala prestat kojit. Idealne samozrejme co najdlhsie pred kojenim.

nevenka
11. nov 2021

@anjelik1991 ja ked mam chut, tak si dam, tak deci a pol, normalne vino. Pivo si davam nealko, aj radler, minule som videla Miluron ribezlove, no taku chut som dostala, ze som ho kupila a vecer sme si s muzom dali. To je proste chutovy zazitok. Maly bude mat 11 mesiacov a posledne 3 tyzdne sa koji castejsie ako novorodenec 🙄😁

jankalukasova
11. nov 2021

Appalina je moja top značka. Keď neviem zohnať tú, uspokojíme sa aj s bon voyage. Appalinu sme poznali dávno predtým ako Hubert prišiel s tým svojim nepodareným džúsikom.

anjelik1991
autor
12. nov 2021

@aalt tak to som netušila že len tak málo je v materskom mlieku. Keď bol malý chorý, užíval kvapky proti kašľu a zvracal z nich a ja hneď že iste je to z alkoholu čo je v ňom aj keď to mohlo byť z úplne niečoho iného 😏

anjelik1991
autor
12. nov 2021

@nevenka u nás podobne. Ach tie zúbky 😁

anjelik1991
autor
12. nov 2021

@jankalukasova kde prosím kupuješ?

jankalukasova
12. nov 2021

@anjelik1991 Appalinu mali v Tescu a Bon voyage v metre.