Hľadám knihu rozdelenú do 5 častí

doryova
18. dec 2021

Ahojte 🙂 neviem si už pomôcť, tak skúšam tuna. Asi pred 10 rokmi som čítala knihu, avšak nepamätám si ako sa volá a ani autora si žiaľ nepamätám. Viem len, že kniha bola písaná tak, že bola akoby rozdelená do cca 5 častí. Každá časť bola ten istý príbeh len písaný z uhla vždy inej postavy v tom príbehu. Zhruba čo sa obsahu týka.. začína to príbehom muža, ktorý sa zblížil so susedkou. podstatne mladšou, ale rozumeli si.. tuším sa dali dokopy a v jedno ráno keď u ňho spala, šiel do obchodu aby ju prekvapil a keď sa vrátil, už bola mŕtva. niekto ju zabil a ako inak, on si to odsedel, lebo nikde nebolo vidieť, aby to spravil niekto iný.. ďalšia tá časť je z pohľadu tej kočky, potom ďalšia časť z rozprávania asi jej kamošky a posledná je z rozprávania vraha.. Snáď mi pomôžete, už teraz ďakujem, ak to náhodou niekto pozná 🙂

liz_lemon
18. dec 2021

skús sa prípadne spýtať tu https://www.modrykonik.sk/group/1935/

katkamatka7
18. dec 2021

@doryova Čítala som niečo podobné, ale ako poviedku zo zväzku krimi/detektívka. Názov už neulovím v pamäti ☹

doryova
autor
18. dec 2021

dakujem vam krasne, ale nie je to ono :/ dakujem za radu, idem to tam skusit teda 🙂

lesnajahodka
19. dec 2021

džínsový denník?

doryova
autor
20. dec 2021

@lesnajahodka nie :/

doryova
autor
27. jún 2022

@doryova tak zienky je to nakoniec Michal Bananka Láska neumiera, ak by ste nahodou niektorá chcela prečítať 🙂