Napínava - desivá kniha

13. mar 2023

Poraďte dobrú napinavu knihu. Krimi alebo román.( Nic scifi)Co ma dobrý deň pri ktorem ste mali zadržaný dych
Ďakujem

dzina007
13. mar 2023

Ja mam rda knihybod Sebastiana Fitzeka ako napriklad Terapia, Pacient ci Pasazier 23...

lienocka9793
13. mar 2023

Mne sa páči séria od Lisa Regan 😊Miznúce dievčatá, Dievča bez mena…

bluemoon24
13. mar 2023

Kastanek - Søren Sveistrup, je i serial na Netflix a je top!!

mimikarol
13. mar 2023

Brutálne podľa mňa bolo Geraldova hra od Stephen King. Aj TO od neho je super, to som sa bála v noci ísť na wcko 🤭 To sú dve naj knihy pri ktorých som sa ozaj že bála. A potom sú dobré krimi od Lars Kepler aj Jo Nesbo

elmivelmi
13. mar 2023

havranie dievca,aj ten Horor ,Trhlina je dibry

elmivelmi
13. mar 2023

@mimikarol a to je krimi,ci roman?Ja moc knihy nemam rada,skor vynimocne.Ale napinave milujem.Napr tiho Nesbo nemam rada.

elmivelmi
13. mar 2023

inak aj prelet nad kukucim hniezdom je dovra kniha,skor psycho.aj film bol natoceny

hyta
13. mar 2023

Ja by som poradila knihy od Fitzeka, Roberta Bryndzu, či , Larsa Keplera. Všetky skvelé.

sammy19
13. mar 2023

mne sa naposledy pacili knihy thrillery od Riley Sager, nemohla som sa odtrhnut 🙂 citala som Zamkni posledni dvere, Posledni, kdo zustal a Posledni lez. A tiez od Loreth Anne White Temne ozveny.

mimikarol
13. mar 2023

@elmivelmi tie od Kinga myslíš? To sú horory

jana_eyre_2
13. mar 2023

trilógia Millenium od stieg larsson..

elmivelmi
13. mar 2023

@mimikarol ok toho hej rak skusim pozriet a jorory sky styl,Nieco ako Trhlina?Aj realne ci take skor scifi,?

lauriik
15. mar 2023

Vsetky knihy od shari lapena. Dej krasne odsypa , vsetky som precitala do troch dni. Neda sa od toho odtrhnut. ☺️ Je to taky krimi thriller.

cammille
15. mar 2023

Ak chces naozaj desivu, tak Chris Carter - ktorakolvek od neho, vsetky su super😊.
A potom je skvely uz spominany Kepler, Borjlindovci, Samuel Bjork, Shari Lapena, Joy Fielding - sice za mna nie uplne desive, ale skvele, napinave krimi😊👍

abditory
12. apr 2023

Colleen Hoover - Verity, zimomriavky máš zaručené 🙂 Tu nájdeš aj krátku recenziu, pre inšpiráciu: https://abditory.235.sk/colleen-hoover-verity/ .
Pekný deň a veľa prečítaných chvíľ !

faux
2. nov 2023

Odporúčam mraziar od Philipa carla