Pomôžte mi nájsť knihu, v ktorej žena nebola spokojná s výzorom

daniela_vazanova
23. jan 2024

Ahojte!!!
V 2010 som čítala knihu, ktorá sa mi vážne veľmi páčila a rada by som sa k nej vrátila. Jedného dňa som ju požičala kamarátke, ale od nej sa mi už nevrátila. Vždy, keď si na ňu spomeniem, tak sa ju snažím na internete nájsť, bohužiaľ si nepamätám názov, ale podľa kľúčových slov sa mi ju nedarí nájsť. Obsah bol o tom, že žena nespokojná so svojím výzorom uzavrela dohodu s Mefistom/Mefistofelesom, že mu dá dušu ak ju spraví krásnou. Zobudila sa v tele dokonalej modelky, ktorá pracovala pre kozmeticku firmu, našla si dokonalého priateľa, nakoniec zostala s profesorom, ktorého mala rada aj vo svojom pôvodnom tele. Je to niekomu povedomé? Viete mi prosím povedať názov knihy? Ďakujem!!!!

riesska123
23. jan 2024

Ahoj, obsah mi niečo hovorí. Dávnejšie som čítala knižku, veľmi davno. Asi nebudeš vedieť, ale bol názov jednoslovný ?🤔 ráno sa skúsim pozrieť do kniznice či je to ono, ale pamätám si, že to malo dve časti tá kniha a názov knihy bolo jedno (dlhšie) slovo

daniela_vazanova
autor
24. jan 2024

@riesska123 práveže si vôbec nespomínam....marí sa mi, že to boli dve slová

lenkine
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra49
25. jan 2024

@daniela_vazanova je tu skupina "všetko o knihách". Skus sa pridať a dat príspevok aj tam. Možno pomôžu 🙂