Poraďte fľašu podobnú bradavke

oblivian
6. aug 2015

Ahojte, vedeli by ste mi poradit, ktora flasa sa najviac podoba bradavke? Budem chodit na busily skolu cez soboty, a kedze babatko si nebudem moct zobrat so sebou, chcela by som, aby mu muz daval moje mliecko z flasky. Len nechcem, aby so zvykol na lahke pitie z flasky, preto hladam kvalitnu flasku, ktora sa aspon trosku tvari ako bradavka..

kika691
6. aug 2015

Tommee tippee

sardinka333
6. aug 2015

@oblivian AVENT sa ,,tvári,, ako bradavka...ale kamaratka dojčí a ked potrebuje tak občas dava aj MAM (aj AVENT). Neboj, za ,,jednu,, sobotu si na lahké pitie z flašky nezvykne...inak neviem či je to také lahké ako si mnohé myslia. Moja pije z flaše aj pol hodinu, potom ma pauzu a potom sa ešte ,,dorazí,, a je spotená ako robotník na stavbe. 🙂

anoma
6. aug 2015

Mne sa uzasne osvedcila Medela, je sice drahsia, ale oplati sa pouzivat ak aj kojis🙂

jjanulkaa3
6. aug 2015

Tommee tippee, avent a chicco maju take velke silikonove cumliky podobne ako bradavka😉

lejlla
6. aug 2015

Tommee tippee a Mam ,u mna spokojnost...

nevenka
6. aug 2015

my sme mali Avent classic, dokrmovali sme do 5 mesiacov, a potom sme presli vylucne na dojcenie, a zrazu odmietol flasku...ale stale sme pouzivali ten cumlik cislo 1, novorodenecky. Dokrmovali sme skoro kazde papanie, zo zaciatku urcite a potom coraz zriedkavejsie, ale nam sa teda tato flaska osvedcila popri kojeni. Pre dalsie babo som kupila Avent Natural, taku vacsiu a ma este maksi cumlik, tak ak bude treba, budeme pouzivat tu znova...

lajlilinka
6. aug 2015

Avent Natural má tvar prsníka...

sezam
10. aug 2015

Tommee tippee odporucam z vlastnej skusenosti, kojila som a aj dokrmovala flasou bez problemov.

lenja123
11. aug 2015

@oblivian každá žena má iný tvar bradavky, od vpáčených až po obrovské, ktoré dieťatku ledva vojdú do pusinky, takže hľadať konkrétnu značku a typ cumlíka je zbytočné. Okrem toho si uvedom, že ide predovšetkým o TECHNIKU SANIA, nie o tvar bradavky. Z cumlíka ( bez ohľadu na jeho tvar ) dieťa ťahá úplne inak ako z prsníka. Mám opakovanú skúsenosť, že dieťa nemalo problém sa dojčiť aj po dokrmovaní fľašou. Ak som dobre pochopila, tak to tvoje bude na fľaši len jeden deň v týždni, zvyšok na prsníku - takže neverím, že bude mať problém.

adka_gatka
26. aug 2015

Značka Mimijumi....maju ju v Ba Bory Shoppingu v Ble blé obchode

lokilonda
26. aug 2015

jednoznačne Tommee tippee 🙂

oblivian
autor
27. aug 2015

@adka_gatka wow, diky za tip, super stranka 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adka_gatka
29. aug 2015

Oblivian nemas za čo...snad som pomohla...