Ryžovač od Tupperware

xxxxxnnnnn
6. sep 2013

Ryžovač od Tupperware - poprosím o vaše skúsenosti, či má význam kupovať ho. Dakujem

stanislavao
6. sep 2013

urcite nema vyznam ho kupovat. draha zbytocnost. ved ryza sa vari na sporaku sama. 1 hrncek ryze, 1,5 hrnceka vody, olej, sol, {bobkovy list, kari, vnat, cibula, alebo ine podla chuti} a ochvilu mate dobru ryzu. A usetrite koooopu penazi.

lenyy
6. sep 2013

mame ho ale moc nepouzivame. ryza z mikrovlnky mi pride divna

xxxxxnnnnn
autor
6. sep 2013

@lenyy je suchá?

klincek
6. sep 2013

@xxxxxnnnnn ja som ho dostala a som s nim velmi spokojna. musis si najst tie spravne pomery vody a ryze, ostatne spravi mikrovlnka.
odporuca sa nevarit v nom ryzu uz osolenu a nedavat ani olej, ale ja solim a oleja tam tiez kvapnem trosku, a nic sa nedeje 😉
len tak zo srandy..kolko stoji?

tenty
6. sep 2013

somarina 😉

xxxxxnnnnn
autor
6. sep 2013

@klincek teraz má tupperware minus 30 percent a výjde 18,62. ale na MMB som ho nový našla za 14

klincek
6. sep 2013

@xxxxxnnnnn fuha, dost za plastovu misku 😒
ale ja som fakt spokojna.
ak ta to laka, tak vyskusaj, ved aj na hrosie veci sme pominali peniaze, nie?🙂

gretka2
6. sep 2013

Ak to bude ako ten varic na cestoviny.....dostala som ho, ale cestoviny som v nom varila iba raz, ale vobec to nebolo ono 😝 🙄 . Ale ako miska na cestoviny je super (ma vo vnutri nadobu s dierkami na odkvapkanie), Akurat ze asi riadne draha miska, pricom miska za 3 eura posluzi rovnako. Takze podla mna by to asi dopadlo s tym ryzovacom podobne.

aadulik2110
6. sep 2013

@xxxxxnnnnn ja som najprv nevedela variť ryžu (vždy som sa spoľahla na tú vreckovú), potom sa mi osvedčil recept na robenú ryžu v rúre a raz sa mi pokazila a naučila som sa variť ryžu klasicky na sporáku... ale misku by som kvôli tomu nekupovala..... neviem za ako dlho je tá ryža.... Ale ja varím 5min na najvyšom stupni (19), ďaľších 5 minút na strednom (9-10) a potom vypnem a nechám 20 min postáť a ryža je super.

gelinka75
6. sep 2013

ja mam tu najmensiu a nie som s tym vobec spokojna, skusala som presne podla navodu a uplne mi to vykypelo.,

sunsun
6. sep 2013

@xxxxxnnnnn @gretka2 ryzovac nemam, pocula som nan chvaly, ale neuznavam varenie v mikrovlne.... mam tu misku na varenie cestovin a teda som maximalne spokojna... cestoviny robievame velmi casto a nemam voci miske najmensie vyhrady.... dam zohriat vodu do kanvice, zalejem a o chvilu mam hotove... nerozvarene, nie tvrde.... nemusim riesit hrniec, sitko....

evinka1989
6. sep 2013

Mam ho tiez a mozem ho odporucit, Pokial viem v navode tiez bolo pisane ze mozes v nom rvatit cestoviny lem neviem na kolko minut. Sice je drahy ale je vyborny. Ale zatial som len v nom robila dlhozrnu ryzu. Takze tak 🙂

evinka1989
6. sep 2013

Gelinka75 nedaala si tam viac ryze a vody ako si mala dat ? Vo vnutry mas rysku a tu nesmies prekrocit inak ti to vykypi.

ivanakir
6. sep 2013

Ja ho mam uz asi 3 roky a varim v nom ryzu vzdy. Mozem len odporucat!!! Fakt. Odmeram si vzdy 300 ml ryze, premyjem, prilejem 500 ml prevernej vriacej vody, posoli, niekedy pridam kari alebo petrusku, pazitku, a dam do mikrovlnky na 13 minut. Niekedy pridam po uvareni este do horucej kukuricu alebo hrasok z konzervy, popripade dosolim. Manzel ma rad s cibulou, tak v inom hrnci poprazi cibulku s maslom a zalejem, niekedy. Vyborna vec!!! 😉

keira
29. okt 2013

co stoji?

dievca
11. nov 2013

Kolko soli davate na 300ml ryze? 🙂

mata1710
2. jún 2014

@lenyy dobre ranko nepredate ho🙂? vdaka Mata

szusky
7. jún 2014

Ďakujem za recept, bola som veľmi spokojná aj rodinke chutilo. Super bolo, že som ju nemusela miešať. Tvoj recept vrelo odporúčam všetkým babám, len pripomínam teplotu varenia 750až 800W

rita51
7. jún 2014

mám a pochvaľujem si,nemusím miešať a môžem sa venovať aj iným veciam.Ja varím v mikro aj zemiaky v šupke🙂))

mimca20
15. júl 2014

Inak to je ten ryzovac, co tento tyzden je v katalogu za 8eura??? Lebo podla fotky aj ano, tiez nad nim premyslam

lucinka83
15. júl 2014

@mimca20 ten v letaku je maly, tento je pre celu rodinu, ak by si ho chcela, viem predat za 15€ ten velky, alebo Ti objednat ten maly s 20%zlavou 🙂

marse
15. júl 2014

ja ho mam a nedam dopustit, ryzu varim iba v nom 😉

mimca20
15. júl 2014

@lucinka83 Aha, ten maly mi aj postaci pre chlapcov na ryzu uplne. A ten maly uz som objednala -kamaratka cez kamaratku 🙂, nevadiii. Kebyze chcem volaco v buducnosti z tejto znacky mozem tebe kludne pisnut?? Vies mi to objednat??

lucinka83
15. júl 2014

@mimca20 ano, viem s 20% zlavou :P

haktak
13. aug 2014

ryžovač je super vecička... od kedy ho mám, iba v ňom varím ryžu 🙂

monciky
13. aug 2014

mam ho doma, ako skoro vsetko od Tupperware a je to super...., manzel ked vari, vari klasickym sposobom, ja len cez ryzovar, ryza je fajn, bez tuku..., som spokojna....

monuska342
24. sep 2015

Ponukam vyrobky od Tupperware so zlavou 5% momentalne mam doma za akcnu cenu sadu krystalovych misiek tyrkysovych ktore su sucastou limitovanie edicie a silikonovu formu na babovku trnava a okolie

elif2013
21. máj 2016

Ponúkam 13% zľavu na tupperware

nellinkatinko
15. jún 2016

@stanislavao ako dlho ju varis? Kedy ju vypinas?

elif2013
15. jún 2016

@nellinkatinko 10 min a ale zaleži podla ryže a necham stat zavrete este 5min