Kedy majú meniny Lilliany?

lilly2606
19. nov 2018

Ahojte žienky, chcem sa opýtať, tie co mate dcéry Liliany, kedy oslavujete meniny? Lebo my sme vždy dnes, keďže pred 10 rokmi nebolo v kalendári, potom ale vraj dali do slovenského kalendára na 20.8.. Ale v jednom kalendári je tak v inom dnes, tak vôbec neviem, ako slavite vy? Kde sa dá zistiť kedy ma presne meniny, nech mame jeden termín už na urcito? Ďakujem pekne

helena1982
19. nov 2018

kamaratka ma dcerku lili a oslavuju tiez dnes, rok co rok, je pravda, ze niekde je tak niekde inak, ale oni neriesia ten august vobec, viem, ze raz sme sa o tom bavili, ale povedala, ze uz ked maju taky zvyk, ze to menit nebudu 🙂

adrianal
19. nov 2018

Dnes keďže meno je odvodené od mena Alžbeta

warholette
20. nov 2018

A naco musite silou mocou slavit meniny??

lilly2606
autor
20. nov 2018

@warholette kto povedal ze silou mocou???? My to slávime radi a úplne zo srdca si radi oslávime deň dcerkinych menin, takže u nás je to normálne, vy keď neslavite je to vaša vec, ale my aspoň v kruhu rodine určite áno a nie preto ze musíme silou mocou, ale ze chceme😉

macicka52
20. nov 2018

@lilly2606 ahoj, sestre sa nedávno narodila malá Lilianka a keď boli vybavovať rodný list, tak sa pýtali na matrike a povedali im že 19.11.

lilly2606
autor
20. nov 2018

@macicka52 fakt?? Tak ďakujem veľmi pekne 😊👍👍👍👍

petka47
20. nov 2018

https://www.zones.sk/kalendar-udalosti/meniny/L... Liliana ma meniny aj 20. augusta aj vcera 🙂 vsak mozete aj dva krat oslavovat 🙂

lilianka01
22. nov 2018

My máme doma tiež Lilianku oslavujeme 19.11 lebo pred deviatimi rokmi nebolo toto meno zapísané v slovenskom kalendári a teraz to už meniť nebudeme.

nikolavindisova
11. dec 2018

Aj ja mam doma Lilianku... ked sa narodila som nasla na nete ze 19.11 a to nam aj dobre padlo kedze sa narodila v máji... ale uz som ju v roznych kalendaroch nasla 2x aj v auguste aj january... ale nemenime... ostane Lili na novembri

jasmina3jasmina33
Autor odpoveď zmazal
Zobraz