Nezvyčajné meno pre dievčatko

lienka22222
5. sep 2021

Ahojte poraďte mi prosim nejake nezvyčajné meno len nie prosím typu anička atď...nepáčia sa mi také mená ďakujem krásne

blancheporte
5. sep 2021

@lienka22222 Lara,Zara

fineta
5. sep 2021

@lienka22222 Presne viete, aké typy mien sa Vám nepáčia, tak je predpoklad, že presne poznáte mená podľa svojho vkusu. 😊 Skúsim teda presný opak krásnych tradičných mien, možno si vyberiete: Charlotte, Vivien, Jasmina, Amélia, Zaira, Karen.. Stačí pogooglit a určite sa utvrdite v tom najkrajšom pre Vás. Takýchto tém o menách je tu XY a je to tak subjektívne a zbytočné zároveň. 🙋‍♀️

7lenka11
5. sep 2021

Sara, Elizabeth, Zuna, Zora, Emily, Karla...

monika191019
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka22222
autor
5. sep 2021

@monika191019 tiež som nad tým rozmýšlala len či by si to ľudia nemylili z Elišou😂

vilma7
5. sep 2021

Eliška, Emily, Alżbetka, Vilma 🤪

sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
5. sep 2021

@blancheporte zaru a Laru majú naši susedia, toy pudlici

2helka20
5. sep 2021

Nezvyčajné nie sú, ale moje baby sa volajú Júlia a Amália... inak som mala v hľadáčiku aj Agáta, Zoja, Zora, Zlatica, ale ak by si chcela fakt netradičné tak poznám pani menom Eulália, to už ani v kalendári nenájdeš 👌😂

andrejka1974
5. sep 2021

Ja mam Sindy a Riana

ahyt
5. sep 2021

Meda,Alethea,Aleta

konikkon
5. sep 2021

@lienka22222 treba dat pozor, lebo dnes každý hľadá nezvyčajné a netradičné meno a uz teraz tu máme samé vivienky, lilienky, sophie, Alžbetky, Sáry atď. Za 6 rokov sa stretnú v škole a bude plná trieda deti s rovnakými , ,nezvyčajnými" menami.

anjelicek26
5. sep 2021

Bez priezviska sa nepohnes, vela mien sa proste dokopi ani nehodi... Hlavne pozri topku 30 slovenskych - tie vyluc hned, potom hladaj dalej... ci chces domace alebo zahranicne, nezvycajne totiz nemusi byt zahranicne... mne sa strasne paci Hana, Dorota, Klara, Karolina, Barbara... co je uplna klasika a pritom ich fakt vela nie je... my mame Rosalie - Ruzenku... mame zahranicne priezvisko a zijeme v zahranici, k nasmu menu sa to pekne hodi...

filipko_melanie
5. sep 2021

@lienka22222 Veď je to vaše dieťa, tak mu dajte, aké sa vam paci, nieje to naše dieťa predsa...nikdy nepochopím takúto otázku....a je to stále častejšie.. každému sa páči ine

mauduska
5. sep 2021

Moje top mená sú Magdaléna, Hana, Ester, Ingrid, Astrid a Olívia. Ale veľmi pekné je aj Noemi, Salome, Rút, Eleonor, Šarlota 🙂

vitriolka
5. sep 2021

Marína, Roxana, Filipa, Inéz, Gréta, Tobi

mirro
6. sep 2021

Dorota ❤

lavender273
6. sep 2021

Jolana

sense
6. sep 2021

Aylin a Viktoria, aj Alzbeta je pekne...a nezvycajne resp zahranicne Luana, Aurora, Joy, Anais,Rebecca...

livi07
6. sep 2021

@lienka22222 Mia, Zara, Eliza, Amelia, Emily, Alica, Jasmine, Rebeka, Lilien, Karin, Zoé, Melany, Žofia,Karolinka, Nina, Nela, Hana, Viktória,Natálka..

oli18
6. sep 2021

@andrejka1974 aj priezvisko mas vhodne k tym cudzokrajnym menam?

jankabenji
6. sep 2021

@lienka22222 my máme Hannah, k priezvisku sa nám hodí úplne a v podstate ju všetci voláme Hanka, Hanička 😉( odpredu, odzadu vždy je to Hannah) 🤣

mariejenka
6. sep 2021

Ku každej takejto téme, napisem Milota, keby mám dievča vola sa takto.

vikes
6. sep 2021

@lienka22222 Keď nezvyčajné tak Bella a Bria.

michaela_murinova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
6. sep 2021

Moje najobľúbenejšie dievčenské mená sú ester, elise, eliza, elmira, elis, elada, elizabeth, esme, evana.. mám ich uložené ak by sa mi náhodou narodila ešte jedna dcéra, preto sú všetky na E, totiž moje deti začínajú všetky tým písmenom.. dcéra je Elma, druhé meno Grman, takže podľa mňa sa to aj hodí..

Potom sa mi napríklad veľmi páči Lili, tých už je ale veľa, Ameli, Greta, Matilda..

jana_eyre_2
6. sep 2021

@michaela_murinova to decko nemôže za to, že ste psovi dali ľudské meno 😉

sally001
6. sep 2021

Zoe,Ale aj Zojka je pekne