Komunikácia viazne

lnocka
22. jan 2024

Ahojte co robiť keď na začiatku vzťahu komunikácia viazne?Sme spolu kratko , pracuje v zahraničí chodí domov na 10 dní do mesiaca a tri týždne je tam

moonlight1210
22. jan 2024

@lnocka ako travite tych 10 dni, co je doma?

lnocka
autor
22. jan 2024

@moonlight1210 tak bud ideme na výlet alebo do kina sme u mňa doma a tak ideme sa prejsť

stanulienkat
22. jan 2024

A naco ti je taký vzťah na diaľku? Nerýpem, len sa úprimne zaujímam. Ja by som do takého vzťahu ani nešla. Každý mesiac príde cudzí človek na pár dní, nemás šancu sa s ním spoznávať, ani tráviť čas. A na dôvažok miesto toho, že si chýbate a nemali by ste sa vediet od seba odtrhnúť, ešte vám aj viazne komunikácia.

moonlight1210
22. jan 2024

@lnocka a vtedy sa rozpravate vela? Alebo ako by si hodnotila vase stretnutia? Si spokojna s nimi takymi ake su?

Niekto je totiz skor na osobny kontakt a cez spravy sa nevie dost dobre vyjadrit, ani ho to nebavi.
Rovnako telefonovanie. My sme na zaciatku prekecali hodiny, ale postupne (cca po mesiaci) to uz nebolo tak intenzivne. Skor sme sa vedeli porozpravat osobne. Ten osobny kontakt, ked druheho vidis, jeho mimiku, atd, je proste nieco ine. A staci ti obcas s nim aj len mlcat a je ti dobre. To cez telefon neurobis (tam to vyzera fakt divne 🙂 ).

domkakvet
24. jan 2024

@lnocka komunikacia by viaznut nemala a uz vobec nie na zaciatku vztahu.

stovik12
24. jan 2024

@lnocka ono musíš sa pozerať nato aj z tej stránky že je lepšie keď muž chodí do prace zarába peniaze stará sa o rodinu aby žena mala doma začo nakúpiť nákup zaplatiť výdavky a podobne veci. Áno je aj pravda ze keď je otec stále v práci a nevenuje sa toľko tým deťom žene a podobne tiež to nerobí dobrotu ale muž je predsa životelom rodiny a keby sedel stále doma pri teba a mojkal sa z tebou asi by ste dlho po tej finančnej stránke nevydržali.. a komunikácia možno viazne aj kvôli tomu ze nemáte dostatok spoločných zážitkov na ktoré by ste si pospominali alebo tak. Ja mam takú fintu keď som z dievčaťom s nemáme si fakt ze co povedať aj keď na prvom stretnutí sme sa rozprávali celý večer tak na internete sú také otázky pre partnera tak som to vyhľadal a je tam cca 100 otázok ty prečítaš otázku on na ňu pravdivo a úprimne odpovie a potom na tu istú otázku odpovieš aj ty... dá sa tak zoznámiť a zistiť o sebe veci ktoré ste do teraz o sebe ani len netušili lebo vás ani nenapadlo sa ho niečo také opýtať 🙂