Kto je po rozchode?

9. dec 2023

Dievčatá, ktoré ste po rozchode? Sú to iba 3 týždne po 3 rokoch… z mojej strany.., pretože sa nedalo ďalej inak. Mali sme iné priority, pohad na vzťah. Zo začiatku som bola ok, dlho som nad tým premýšľala. Teraz prišla chvíľa kedy ten človek chýba.

vler
9. dec 2023

Chyba Ti clovek s ktorym "sa nedalo dalej, mal ine priority a pohlad na vztah"? Aku to ma logiku?
Alebo Ti nechyba tento konkretny clovek; len Ti chyba s niekym byt.

svetlovlaska37
9. dec 2023

Ja..rozisli sme sa v juli..tiez to nebolo dobre..bol egoista..videl len seba..ale som smutná..nic ma nebavi..a pritom viem ze to nebol dobry clovek..ale srdce si povedat neda..😐

sisijasom
9. dec 2023

Je skvelé, že si uvedomuješ, že ti niečo chýba. Je jedno či je to partner alebo situácie. To uvedomenie je prvý krok. Keď pôjdeš hlbšie, môžeš o sebe ešte veľa zistiť a napokon, to tzv. prázdno "chýbania" začneš vidieť inak ako dnes. Je to priestor na tvoj rast a sebapoznávanie. Ak chceš, môžem ťa v tvojom raste posunúť prostredníctvom konzultácie, sedenia.

silvia2013
19. mar 2024

@vler prečo by to nemalo mat logiku? Ved ked s nim tak dlho bola, tak asi spolu zazili aj pekne chvíle a spomina na nich, vacsinou v zivote na zle chvile zabudame a na pekne si vzdy spominame.