Môže sa muž a žena iba kamarátiť?

zuzka618
11. júl 2023

Ahojte, chcem počuť od vás názor na moju situáciu.
Zistila som, že môj muž si pol roka píše a telefonuje s inou.Povedal mi, že je to bývalá kolegyňa z práce a po 3 rokoch si na ňu spomenul, tak sa jej ozval, lebo sa mu s ňou skvele kecalo. Keď som mu našla spravu v mobile všetky konverzácie si rýchlo vymazal. Bavili sa iba o rodinných problémoch, o mne a mojom dieťati ako nás miluje a že by som potrebovala kamarátku a bol by rád, keby sa s ňou skamarátim. Že ju bral ako kamaráta, ktorému sa vykecá a porozpráva o spoločných záujmoch, a chcel počuť aj názore na rodinu od druhých ako len odo mňa. Mám mu veriť ?

viestta
11. júl 2023

Vsak si citala o com si pisu, tak kde je problem?

zuzka618
autor
11. júl 2023

@viestta našla som jednu správu, ostatné vždy vymazal a bolo tam: Prečo sa mi neozývaš, ty sa na mňa hneváš ?

kvetinka75
11. júl 2023

@zuzka618 myslím, že sa ,,nudí,, a potrebuje trošku vzrúša v živote.

zuzka618
autor
11. júl 2023

@kvetinka75 máme 7 mesačné dieťa, robil to 6 mesiacov. Myslím, že má vzrúša dosť. Ja som sama na dieťa a on chodi na týždeň preč.

tosomja
11. júl 2023

@zuzka618 ja si myslím, že muž a žena iba kamaráti nebudú. Buď jeden, alebo druhý bude cítiť niečo viac.
A je to od neho trápne, že on sám ti hľadá kamarátku, práve takú, s ktorou si rozumie on najlepšie. Myslím, že by mu vyhovovalo keby sa nielen počuli, ale aj vídali skrz teba (jej kamarátky) 🙈

zuzka618
autor
11. júl 2023

@tosomja ja si to tiež myslím. Ale ja sa nemožem kamaratit s niekým s kým si rozumie.

toskanka
11. júl 2023

Priateľstvo medzi mužom a ženou existuje, sama takých priateľov mám a dlhoročných. V tomto prípade neviem, vyzerá to tak, že tvoj muž chcel byť s tou ženou viac v kontakte ako ona. Podľa tej jednej správy: Prečo sa neozývaš, ty sa na mňa hneváš ... by som usúdila, že sa začala sťahovať, možno konverzácia prekračovala hranice a stiahla sa.

tosomja
11. júl 2023

@zuzka618 a povedala si mu, že ti to vadí? Že nechceš aby sa ozýval starej známej, lebo sa potrebuje vykecať?

zuzka618
autor
11. júl 2023

@toskanka ona mu to napísala

toskanka
11. júl 2023

@zuzka618 Ja som to pochopila. Bola to jeho správa na jej reakciu, že sa neozyva.

zuzka618
autor
11. júl 2023

@tosomja ano, povedala som mu to. Čo mam ďalej robit ?

zuzka618
autor
11. júl 2023

@toskanka prepačte, len jemu by sa nepáčilo keby to je opačne, že ja mám kamarata chlapa.

zuzka618
autor
11. júl 2023

@toskanka ona mu napísala, prečo sa jej on neozýva. Mám dojem, že ona k nemu cíti niečo.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka618
autor
11. júl 2023

@elizabet173 mne to tiež nejde do hlavy, že prečo a keď som sa ho opýtala, povedal, že potrebujem kamarátku a ona je jedna z rozumných. Ale ja som mu povedala, že vtedy keď ju kontaktoval naše dieťa malo mesiac a ja som kamaratku nepotrebovala, pretože som nevedela kde mi hlava stojí.

mamamasama
11. júl 2023

Aj ja mam takeho kamarata. Moj muz o tom vie. Ani ho osobne nepozna, ale veri mi. Co sa tyka kamaratovej manzelky. Tiez si myslim, ze ak by videla nase spravy, tak by si ich musel vymazat. A pritom vacsinou ak riesime rodinne problemy, tak som vzdy na jej strane a kamaratovi dohovaram, ze my zeny(matky) to teda nemame lahke. Kamaratovi velakrat aj vynadam, ze sa zachoval zle. Nehladaj za tym nic ine. My s kamaratom si fakt obcas posielame aj totalne kraviny. Ja vsak mam to stastie, ze nemusim skryvat pre mojim telefon a vacsinou mu aj ukazem, ak mi pride nieco extra zabavne. Ver muzovi, nech pred tebou nemusi skryvat telefon ani on.

toskanka
11. júl 2023

@zuzka618 Aha, teraz som to pochopila, bolo to opačne. Povedz mužovi, že to nie je fér, keď sám neverí na priateľstvo medzi mužom a ženou.

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka618
autor
11. júl 2023

@mamamasama len on si mobil všade braval so sebou tak keby sa nema za čo hanbiť mi to ukáže

mamamasama
11. júl 2023

@zuzka618 to tak vobec nemusi byt. Ale na 90% som si ista, ze moj kamarat to robi tiez ,aby sa nemuseli hadat, lebo jeho manzelka by mu aj tak neverila, ze medzi nami skutocne nic nie je.

zuzka618
autor
11. júl 2023

@mamamasama to aj on mne povedal, ze by sme sa hadali.

zuzka618
autor
11. júl 2023

@mamamasama a ona je slobodna nema nikoho

erikavesela
11. júl 2023

@tosomja nemas pravdu...moja najlesia "kamaratka" je uz 30 rokov muz...nikdy sme jeden od druheho nic nechceli, len si super rozumieme, pomahame si, kecame o vsetkom, nikdy ma ako muz nepritahoval...myslim, ze je to aj v jeho pripade tak...on je zenaty o par rokov menej ako som ja vydata....mame deti a vsetko je tak ako pred tymi 30 rokmi..nase deti spolu vyrastali...

domak2
11. júl 2023

Teoreticky si myslím že áno, v tvojom prípade nie.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamamasama
11. júl 2023

@zuzka618 nepoznam tvojho manzela. Kazdopadne ak mas pochybnosti, musis si to vybavit s nim. Ak ta tvoj manzel lubi, bude hundrat, ale kontakt s nou moze na tvoju prosbu prerusit. Teda moj by to pre mna urobil a ja pre neho tiez, ale aj tak si myslim, ze za tym nic nie je. To by si urcite citila.

zuzka618
autor
11. júl 2023

@erikavesela len ona je slobodna, keď som jej napisala či by sa jej to páčilo, keby ma muža a toto jej robí za chrbtom, povedala že nie

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka618
autor
11. júl 2023

@elizabet173 on chodi na tyždeň preč, ja ho nemám pod dohladom

yoxinka
11. júl 2023

Mám viac kamarátov mužov. Niektorých poznám dlhšie ako svojho manžela. Ja som odjakživa mala s chlapmi také súrodenecké vzťahy. Všetci sú zadaní, niektorí majú deti. Môj muž väčšinu pozná osobne, prípadne pozná aj partnerky a deti. V živote nebolo nutné schovávať kvôli nim telefón. Nikdy mi nepísali nič, čo by nemohol môj muž čítať. Takže áno, kamarátstvo medzi ženou a mužom môže existovať, ale tvoj chlap sa, podľa mňa, správa kapánek čudne.