Nefunkčný vzťah a svadba

laurikasarinkaq
12. máj 2024

Ahojte o 3 týždne sa vydávam po 8 rokoch vzťahu , s priateľom spolu nevychádzame moc dobre lepšie povedané sme skôr spolubyvajuci ako partnery , máme 3 detičky 2r 4r a 7r.
Myslite že nám môže az manželský sľub pomôcť zlepšiť vzťah a byt spolu navždy a hlavne šťastný ?
Myslite že sa môže niečo zmeniť alebo robíme chybu

personality
12. máj 2024

@laurikasarinkaq To sa vážne pýtaš?

pribinak
12. máj 2024

To je vtip?

dzulli1980
12. máj 2024

Nevychádzate spolu ... by ma zaujímalo, že prečo potom máte spolu 3 deti ... a k Tvojej otázke: nie, manželský sľub Ti vzťah nezlepší ...
@laurikasarinkaq

deti95060810
12. máj 2024

nerobíš dobre...

syslik81
12. máj 2024

@dzulli1980 keby sa vzali na zaciatku a mali spolu deti po svadbe -mali by dokonaly vztah? ludia sa menia a rozvadzaju .. mozno mali pekny vztah a pokazilo sa to ...

ysseba
12. máj 2024

@laurikasarinkaq A čo od toho očakávate vy? Ako myslíš, že vám sobášny list zmení život?

danielahamar
12. máj 2024

Nie a robíš velkuuuuu chybu

syslik81
12. máj 2024

@laurikasarinkaq robis chybu ... svadbou sa nic nezmeni .. nez riesit rozvod radsej pories zruseie svadby a svoj zivot

doriiis
12. máj 2024

Môj ty boh

barbora0308
12. máj 2024

Toto je smutne ☹️...

koniarova
12. máj 2024

Chyba. Veľká.

rozculena
12. máj 2024

dúfam,že to je vtip

ns994
12. máj 2024

@laurikasarinkaq a ty si co myslis ? Myslis ze toto je dobry napad ? Za mna nie. Ved sama pises ze nevychadzate spolu dobre.

januska12323
12. máj 2024

Áno a ešte jedno dieťa treba.

sissy27
12. máj 2024

@laurikasarinkaq nie, manzelsky slub ani sobasny list neznamenaju automaticky zlepsenie vztahu, skor naopak. Vztahy totiz funguju alebo nefunguju nezavisle od papiera.
Dajte si najprv do poriadku vztah, svadbu zatial odlozte na neurcito. Nema vyznam vyhadzovat peniaze na svadbu, ked sa o rok mate rozvadzat 🤷‍♀️ ak sa vam podari vztah napravit, tak sa vezmete potom.

luckabj82
12. máj 2024

@sisa_s spion 😁😁😁😁

rozculena
12. máj 2024

@sisa_s možno trpí rozdvojením osobnosti

sisa_s
12. máj 2024

@luckabj82 ja si pamatam jej temy o plastickych operaciach, preto som si hodila do lupy, ci je to ona 😀 a taku pikosku nasla

monnci2226
12. máj 2024

@sisa_s to asi planovala svodobnu cestu, sak nepojde s manzelom s ktorym nevychadza a decka tiez sa jej nechce tahat, vyskusala ci sa niekto chyti a nezoberie ju 😅😂

luckabj82
12. máj 2024

@sisa_s ja to vôbec nečítam,tak nemám prehľad,asi chce byt zaujímavá 🤷

pralinka25
12. máj 2024

@sisa_s dik si mi usetrila namahu. chcela som jej nieco napisat ale ako vidim zbytocne by som sa snazila

laurikasarinkaq
autor
12. máj 2024

@sisa_s ženy vyjadrím sa pre všetky takto .. verím že to vyzerá všelijako ale veci sa majú tak že sa nepytam za seba pretože suseda nemá odvahu písať v svojom mene , doteraz sedela u mňa a sťažovala sa mi ohľadne tejto situácie a keďže som ju presviedčala že nerobí dobre tak som dostala odpoved že určite sú ženy ktorým pomohla až svadba zachrániť vzťah ... tak hovorím poďme sa opýtať iných zien a už po 3 komentáry to nechcela čítať a kázala mi to zmazať :D
Nie vážne sa nezabávam takouto témou o 22 keď ráno vstávam do prace 😂
Téma je reálna , ale nie moja našťastie🙂 ja nemám muža ani deti a zatiaľ to ani v pláne nemám , nehnevajte sa a pekný zvyšok večera

syslik81
12. máj 2024

v 20 si mala 18 teraz 24 to mi neako nesedi https://www.modrykonik.sk/forum/zdravotne-problemy/extremne-ovisnute-prsia-v-18-rokoch-2/?page=2 si si ista ze mas vobec snubenca a deti? necestujes casom?

ahhola
12. máj 2024

@laurikasarinkaq

Vyzen jej svadbu z hlavy... To je jej najmensi problem. Ale inak malo info. Preco si ju zrovna teraz chce brat???

Nenasekal niekde dlhy a nechce sa zenbou polky dlhov zbavit?

laurikasarinkaq
autor
12. máj 2024

@syslik81 halooo ? Prosím ta čítaj komentár vyššie ..

syslik81
12. máj 2024

@laurikasarinkaq stale ti nesedi vek-alebo na tvoj profil chodia vsetky susedky?

laurikasarinkaq
autor
12. máj 2024

@ahhola nieje deň kedy by mi nepísala či môže prísť na kávu že sa zas hádajú , a stále počúvam len o nejakých problémoch a tiež mi toto nejde do hlavy vôbec .. o svadbe mi povedala pol roka dozadu kedy som asi 2 týždne nepočula o žiadnej ich hádke ale aj tak mi to prišlo na hlavu , odvtedy sa stále niečo deje u nich ale potrebujú sa brať mne to nejde tiež do hlavy .. ona je zaslepená tým že je to jej prvý vzťah a musí to byt aj posledný že nikto iný ju milovať nebude a nikto iný ju tak dobre nepozná ale mne na tom niečo smrdí že prečo sa idú brat namiesto toho aby sa rozišli ..

laurikasarinkaq
autor
12. máj 2024

@syslik81 nie nechodia na moj profil všetky susedky , mám aj rodinu,sestru , kamarátku.... bože aké ste niektoré zlé . Stále za niecim hľadať niečo zlé keď človek chce len pomôcť sebe alebo svojim blízkym a opýta sa na niečo ..