Priateľ mi zatajil manželku a deti

19. mar 2023

Ahojte.
Neodsudzujte ma prosím dopredu. Môj "priate" mi zatajil, že má manželku a dve deti. Zabudol si doma mobil- aspoň tak tvrdí. Poslala som mu sms, ktorú otvorila jeho manželka. A odpísala mi na ňu. Ja som jej odpovedala, že som to nevedela, že s ním končím a nech oni sú v poriadku kvôli deťom.
Na druhý deň sa mi ozval, že žena mu našla sms, ale nejak to neriešil. Keď mu povedala, že je to vážna vec a ako reagovala jeho manželka na moje opakované otázky neodpovedal. Že nerieši. A so mnou chce pokračovať, čo ja samozrejme nechcem.
Podľa štýlu písania a slov mám však dojem, že či mi tú odpovednú sms-ku nenapísal on v jej mene. Ale prečo by to robil ?
Aký váš názor na túto situáciu.
Ďakujem

denisa0504
19. mar 2023

Je úplne jedno či ti odpísal on alebo ona . Ty mu chceš naďalej robiť rohožku? Je ženatý, má deti, ešte ti to aj zatajil. Neponižuj sa a už ho nerieš a ukonči to.

rachel36a
19. mar 2023

Jediny nazor je ze sa mas dat pokoj zenatemu. A je jedno kto ti na sms odpovedal.

bajka16
19. mar 2023

Že on je debil tak aspoň ty zaži rozum a pošli ho preč.

autor
19. mar 2023

@denisa0504 Nechcem mu robiť rohožku, samozrejme, že nie. Veď som aj napísala v úvodnom príspevku, že ja v tom pokračovať nechcem.

autor
19. mar 2023

@rachel36a Ja som o jeho manželstve nevedela a ako náhle som sa to dozvedela končím.

queen_mary
19. mar 2023

Tak ty za to nemozes ze ti to zatajil 😀 ak chce byt naozaj s tebou ako tvrdi, tak nech sa rozvedie. Ak je stastnejsi s tebou ako s manzelkou - ktora tiez moze byt hocijaka, tak nevidim zmysel, aby aj tie deti zili v nefunkcnom vztahu. Ezte by ich to mohlo dost vyrazne poznacit.

Niekedy je najlepsie riesenie pre kazdeho. Ak by sa vsak rozviest nechcel, tak potom by som dala ruky od neho prec, lebo by to nemalo perspektivu.

beata_k
19. mar 2023

@queen_mary Ani tak by som ho nechcela. Chlapa, co klame? Ani zadarmo.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
micusa2222
19. mar 2023

falošný, hnusný chlap..čo ti bude robiť, keď budete manželia ??

dilino
19. mar 2023

Najlepšim tvojím rozhodnutim bude ukončiť tento vzťah s klamárom.

autor
19. mar 2023

@micusa2222 nebudeme

autor
19. mar 2023

@dilino už sa stalo

tenerifka
19. mar 2023

dobre si urobila, ze si s nim skoncila, naco by ti bol pouzity tovar a este k tomu s vadami?
Ak sa aj rozvedie, najblizsich xyz rokov bude podstatna cast jeho platu odchadzat na jeho dve deti, ak si teda neurobi dalsie s niekym tretim, potom to bude este viac. To asi ziadna zdravo rozmyslajuca zena nechce, nehovoriac o vikendoch, kedy budu JEHO deti travit cas u vas.

viestta
19. mar 2023

Napis mu to co si napisala sem. Ze so zenatym, ktory taji svoju rodinu nechces nic mat. Bodka. Nic viac nic menej a viac ho nekontaktuj a ignoruj.

dianka555
19. mar 2023

Ako dlho ste boli spolu a kde ste sa zoznámili keď o ňom nevieš nič? Mohlo sa stať že ťa oklamal a aj odpisal namiesto manželky a takto ukončí každý mimomanželský vzťah. Vždy lepšie takto ako keby ti urobí dieťa a vykašľal by sa na vás a potom čo.

sheila121
19. mar 2023

Nechápem, ako takí hajzli môžu behať po svete.

rachel36a
19. mar 2023

Tak naco sa pytas na nazor. Sskoncila si to a neries.

moonlight1210
19. mar 2023

Pozri, aj keby ta testoval menom manzelky, tak dosiahol tvoju odpoved. No nie?

Aj ak ma manzelku a deti, aj ak ich nema, len predstieral, ze co s tym urobis, ako zareagujes, je to bud klamar, alebo chory clovek.

Od jedneho i druheho najlepsie ruky prec.

Onedlho bude natahovat dalsiu. Ale nebudes to ty. A to je pre teba najdolezitejsie.

zdenka11081983
19. mar 2023

Ja k tomu len jedno, že nechapem ako si to nemohla vedieť... Ci to len ja som taky detektív.. ze viem kým s niekym som pomerne dosť... minimálne kde býva, s kým...a celkovo ved to nie je možné mať PRIATELA a nevedieť toto..

danica2711
19. mar 2023

ak ti tú sms napísala jeho manželka, kopni ho do zadku. Ak ti ju napísal on, kopni ho s chuťou do predku

kiki68
19. mar 2023

Zatulane zvieratka vratime majitelovi, takze vrat pekne domov majitelke a nech mu vyprasi kozuch. Ako na co by Ti taky drbko bol.

kiki68
19. mar 2023

@zdenka11081983 vies co, toto vedia dobre tajit, niektori maju odvahu. Kamoske az raz neodpisal, ked uz tlacila na to, ze s nim chce travit cas a nie len tak nejak par hodin rande a isiel het, lebo vzdy niekto iny nieco surne potreboval.

vroni
19. mar 2023

Urobila si dobre, dalej by som neriesila. Kym si o manzelke nevedela, bola si oklamana frajerka. Teraz vies a bola by si uz len k**va.

mimi2018
19. mar 2023

Bud rada, ze sa to stalo, aspoň s nim nemusíš strácať čas.

autor
19. mar 2023

@zdenka11081983 Tak stretávali sme sa vonku na rande, alebo u mňa a neboli sme spolu zas až tak dlho.

zorkahorka
19. mar 2023

ze je "charakter" a chlap na pohladanie 🙈. aspon si vcas zistila, co je zac.

timing
19. mar 2023

No zena ho pravdepodobne vyhadzuje z domu tak Ti tlaci kaleraby do hlavy, aby mal kam ist....

mikadooo
19. mar 2023

Môj názor - ukončí to. Aj keby to písala ona, aj keby to písal on. Z oboch strán to nevyzerá pre neho dobre.

makakova
20. mar 2023

Divná tema... Podla mna fake , manželka by ti neodpísala ale rovno by ti zavolala a vyčistila žalúdok

dadka_bb
20. mar 2023

@makakova
@makakova vymyslena tema ako kazdy den na ploche .