Rozmaznaná 27-ročná žena

2. dec 2023

Moze byt dospela zena rozmaznana = vysoke ego, nadradenost, ponizovanie inych, panovacnost, pocit, ze zhltla mudrost sveta? Ale zaroven aj nizke sebavedomie?

deti95060810
2. dec 2023

a prečo nie... samozrejme že áno.

nin12345
2. dec 2023

To teda moze... a moze mat kludne aj 50. Ked je niekto **** tak vek je to posledne na com zalezi.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
2. dec 2023

Samozrejme, že aj dospelá žena sa takto môže správať a dáva zmysel aj to, že v skutočnosti má nízke sebavedomie - za nadradenosť, povýšenectvo a ponižovanie sa skrýva a kompenzuje si to... je to síce cudzia žena, o ktorej nič neviem, ale ako prvé by mi napadlo, že sa tak ku nej správali doma

doriiis
2. dec 2023

Poznám aj staršiu ženu,ktorá má už dospelé deti a ona sama sa správa ako rozmaznané decko.
A rozmaznanost je VZDY spojena s nízkym sebavedomím.

melanta
2. dec 2023

Ona nie je rozmaznaná. Ona má nízke sebavedomie, možno komplexy. A kompenzuje si to tým, že sa správa tak ako popisuješ. V podstate nešťastná osoba.

stanulienkat
2. dec 2023

Vlastnosti ktoré opisuješ, niesú rozmaznanosť.

doriiis
2. dec 2023

@stanulienkat ....a ktoré sú vlastnosti rozmaznanosti?

viestta
2. dec 2023

Ponizovanie inych priamo suvisi s nizkym sebavedomim, len toto co pises rozmaznanost nie je

stanulienkat
2. dec 2023

@doriiis keď jej nie je nič dobré a keď dostane všetko po čom túži. Keď nepozná hodnotu daných vecí a neváži si ich . To neznamená, že rozmaznanec musí mať vysoké ego. Tvariť sa, že všetko vie, to je skôr znak prehnaného sebavedomia, alebo vlastnej dôležitosti.

zuzitko74
2. dec 2023

Toto, čo opisuješ, vyzerá skôr ako narcistická porucha osobnosti.

grof_monte_christo
2. dec 2023

A kto a prečo sa to pýta?

maminazosatnika
2. dec 2023

Moja bývalá kamoška má 23 a je presne taka istá
Rozmaznana princezná ale má 120kg a nízke sebavedomie ale je najmudrejšia a žiadny chlap nie je pre ňu vhodný jej stačí jedlo

blancheporte
2. dec 2023

Áno....moja švagriná. Má 45 rokov. Len ona si myslí,že je TOP a ostatní sú lietadlo. Zakomplexovaná stará dievka,ktorá nemá deti a chodí vyžierať matku.

ivana11155
2. dec 2023

Ano, tym spravanim zakryva nizke sebavedomie

kornelies
2. dec 2023

Ma narcisticku poruchu osobnosti. Staci si o tom precitat zopar clankov a jedine riesenie je utekat co najdalej od takejto osoby. Nezmeni sa nikdy.

autor
2. dec 2023

Lenze ona ked ju chvalia tak to prijat nechce, citala som teraz o tej poruche, ale ti ludia chcu prave ten obdiv, ona nie.

rorino
2. dec 2023

Jasne,že môže,takých je...

marianarem
2. dec 2023

Nadradenost, ponizovanie a podobne veci su vzdy znakom nizkeho sebavedomia. Kto ma sebavedomie zdrave, ten vobec neriesi, ci je nejaky lepsi alebo horsi ako ini, nema potrebu sa povysovat, porovnavat, ani predvadzat svoju "mudrost".

mane01
4. dec 2023

No jasne, tym spravanim to nizke sebavedomie len maskuje… mozno si to ani neuvedomuje…poznam jednu taku…