Skončené kamarátstvo

13. júl 2023

Ahojte, chcem sa trosku vyžalovať /poradiť.
Mam alebo teda mala som najprv kamarátku na základnej. Išli sme spolu na strednú a tam sa z nás stali najlepšie kamarátky. Jednoducho cez prázdniny sme trávili čas spolu. Ona u mňa spavala niekedy. Ale boli sme tie naj kamarátky a bolo všetko úžasné. Plánovali sme si budúcnosť ze budeme cestovať po svete, a pod.
Po skole sme chodili do rovnakej práce. Tam sa to začalo troska zhoršovať. Keďže som ja bola zo šéfom rodinná známa a ju som zavolala k sebe do prace, ona ma porazila a začala sa šéfovi vtierat a hovoriť jej na mňa ze miznú peniaze a bla bla. Ja som potom odišla dobrovoľne a ona si po mesiaci nasla tiež inú prácu. No potom sme obe naraz otehotneli s našimi priateľmi. A to nás znova spojilo. Navštevovali sme sa s bábätkámi.
Oslavovali sme narodky, kocikovali sme spolu.. Znova tie skvelé kamošky. No potom zo dňa na deň písala mi už menej a menej. Z každodenných správ sa stalo ze mi odpísala raz za týždeň, potom raz za mesiac a teraz sme spolu už vyše roka nekomunikovali. Keď sme sa stretli tak sme sa pozdravili ale vždy si držala odstup. A rýchlo odišla... Teraz som sa jej po dlhej dobe ozvala a ona mi na 1 správu odpísala a už ma znova ignoruje. Ja nechápem akože čo sa mohlo stať. Nasla si iné kamarátky a s tými pridáva fotky zo spoločných výletov. Cítim sa sklamaná lebo ona bola jediná koho som mala. Okrem nej už nemám takú kamarátku. Myslíte že sa ešte oplatí bojovať za toto priateľstvo?

deti95060810
13. júl 2023

ja už by som nebojovala... neznášam falošných ľudí...

adri266
13. júl 2023

A co Ti brani spytat sa jej rovno?

dzulli1980
13. júl 2023

To naozaj stojíš o také kamarátstvo? ... keď vedome proti Tebe v práci intrigovala, obvinila Ťa, že berieš peniaze ... u mňa by už vtedy skončila ...

cookie29
13. júl 2023

Prilis si sa na nu upla. A skutocna kamaratka take nieco ako podle ohovaranie neurobi.

colsami
13. júl 2023

Neviem ci by som sa dokazala kamaratit s niekym kto na mna vedome a dobrovolne v praci klamal ze kradnem peniaze, ak sa to nedialo.

To je taky kaliber ze napriek tomu ze poznas jej charakter a dalsich x veci k tomu... Stojis o takuto "priatelku"? Ani by mi nenapadlo. Ved takych "kamaratov" sa ludia v zivote snazia zbavit a nie ich pritahovat nazad....

luccija
13. júl 2023

Keď sa neozve rok, tak to považuje za skončené kamarátstvo ako píšes.A podľa mňa to nebola ozajstná kamarátka mala dieťa, nudila sa tak ste trávili spolu čas.Prilis sa na ňu fixujes

lintu
13. júl 2023

Pravdepodobne ťa má len za osobu, s ktorou sa kamaráti len, keď jej to samej vyhovuje (čítaj - nemá nič lepšie na práci). Naozaj ti stojí za to o takého niekoho bojovať? V podstate sa na jej správanie nemôžeš ani veľmi sťažovať, lebo jej to sama dovolíš so sebou robiť.

alickapusinka
13. júl 2023

Neznášam faloš pretvárku klamstvo. Ja už by som sa s ňou nekamarátila už len z dôvodu že si jej vybavila prácu a ONA na teba donášala šéfovi že miznú peniaze. Toto nie je kamarátka ale falošná prefíkaná žena .Za dobrotu na žobrotu. TY si jej vybavila prácu a ONA donáša že si akože mala brať peniaze .Za také krivé obvinenie za mňa by bola hlásená na polícii za krivé nepravdivé informácie. Skôr to môže byť pre teba neskôr na škodu tie jej reči.

hladamematku
13. júl 2023

ju som zavolala k sebe do prace, ona ma porazila a začala sa šéfovi vtierat a hovoriť jej na mňa ze miznú peniaze a bla bla.👏

januska12323
13. júl 2023

Ty sa chceš s takou osobou kamarátiť? Vybavila si jej prácu a ona namiesto ďakujem z teba spraví zlodeja. Naozaj dobrá kamarátka tej sa drž.

barborachors
13. júl 2023

po prečítaní prvých riadkov som mala pocit, že hovoríš o partnerovi. A ono je to nejaka osoba, ktorú ty z nostalgie nazyvas kamarátka. Ženské kamarátstva neexistujú, su to len povrchné vzťahy väčšinou založené na reciprocite alebo na spoločných problémoch/záujmoch.... Zvykaj si a snaz sa do buducna prilis neupnut na nejaku akoze kamarátku, lebo z tvojich slov a opisov mam pocit ze sa vies nezdravo nafixovat na človeka a to zvycajne aj odrádza ludi vo všeobecnosti. Aj preto možno nemas kamarátky...

deedol
13. júl 2023

@barborachors suhlasim, ze toto kamoska nebola, ale absolutne nesuhlasim, ze "zenske kamaratstva neexistuju".

autor
13. júl 2023

@barborachors nie nebola som na ňu upnuta ako na neviem co, mali sme normálny zdravý kamarátsky vzťah.

domkakvet
14. júl 2023

Nie na toto priatelstvo zabudni a najdi si ine kamaratky.