Som po rozchode

1. nov 2023

Ahojte.. som po rozchode, rozišli sme sa koncom augusta po takmer 4 rokoch. Mám pocit, že mi je horsie ako mi bolo zo začiatku. Nedokazem si spomenut už ns nič zle, vidim len tie krasne chvile a zivot ktorý sme spolu mali. Skoro kazdy deň placem, pozerám si jeho fotky a videa z dovoleniek, výletov.. citim sa byt extremne prázdna. Navyse sa blížia Vianoce a netusim, ako to bez neho všetko dám. Myslite, že ešte niekedy budem niekoho rovnako lubit? Chcela som si ho vziat, mat s ním rodinu, prvy krát v zivote som mala ten pocit… neviem si to predstaviť, že by som niekoho ineho milovala rovnakou láskou.

zanka777
1. nov 2023

A prečo ste sa teda rozišli?

autor
1. nov 2023

@zanka777 dlhsie to neklapalo, hadali sme sa a mali sme už uplne opacne nazory na skoro vsetko 😣

deti95060810
1. nov 2023

prosím ťa, spamätaj sa....
stretneš ešte x mužov, a na tohto si ani nespomenieš...

slavka1988
1. nov 2023

Ak ste sa rozišli boli na to dôvody nelutuj chod dalej 🙂 ono je to aj dosť dlha doba a je samozrejme že to boli a že človek mysli na pekne veci ale zabúda na tie prečo to neklapalo 🙂 a nezufaj do Vianoc niekoho možno stretneš a keď nie tes sa z atmosféry z rodiny že nejdes do prace pozerať filmy alebo ísť na hory 🙂 hore hlavu

miggy
1. nov 2023

Teraz to takto vidíš a cítiš, ale neboj sa. Tiež som si po odchode bývalého myslela, že môj život skončil a už nič nebude mať zmysel. Žila som len kvôli dcére.....a prišlo niečo ešte oveľa lepšie a dnes si neviem predstaviť, ako sme žili bez seba. A ak nedajbože odíde, viem, že budem opäť zlomená, ale za rohom bude niečo možno ešte lepšie (aj keď to sa mi zdá nemožné) 😂

zanka777
1. nov 2023

Tak si to teraz prečítaj a prosím choď ďalej v živote nemyslí už na vás vzťah... Vidíš sama že to neklapalo... Nájdi si koníčky a venuj sa sama sebe

micusa2222
1. nov 2023

a to ľutuješ a stále spomínaš na hádky, a na to, ako vám to neklapalo ? Treba sa vzchopiť a začať pracovať na novom vzťahu, ktorý bude lepší...ver tomu, že by to neklapalo, ani keby ste sa vzali, ako si písala....