Žiadny kontakt s rodinou

bebememe
24. jan 2024

Ahojte. Menšie tabu téma asi .
Moja mama keď som mala 2 roky má nechala u mojej starkej. Ona ma vychovávala moju mamu som videla iba raz za rok možno na pár dní . Moje detstvo bolo celkom fajn až na to že to nebolo ľahké mama mi veľmi chýbala.
Keď som mala 15 odišla som k nej rozhodli sme sa že pôjdem ku nej žiť a bývať do zahraničia. Neklapalo to nerozumeli sme si . O pár rokov som otehotnela. Malý má už 2 roky . Pred pár mesiacmi som odstrihla kontakt aj s ňou a aj s mojou starkou.
Nemôžem povedať že ich nemám rada mám ich rada ..
Ale ich prítomnosť ich správanie a celkovo mám pocit že na to narúša život s manželom a malým .
Oni majú skoro na všetko iný názor . Veľa veci sa už aj stalo od klamstiev podvodov využívania.

Ako uvažujete vy ?
Lebo niekto by možno povedal rodinu máš len jednu starká ťa vychovala predsa a podobné reči .

Podľa vás je to dobré rozhodnutie s mojej strany?
.......

crazy_cat_lady
24. jan 2024

pises velmi vseobecne, nevieme, ake spravanie z ich strany bolo, co sa udialo az na tolko pre teba neakceptovatelne, ze si s nimi prerusila kontakt..

ibrunova
24. jan 2024

Len dúfam, že problém nebol kvôli manželovi. Čo také hrozné ti urobili, že si s nimi prerušila kontakt?

janickacrazy
24. jan 2024

@bebememe Tak to, že si prerušila kontakt s mamou by som ešte pochopila, opustila ťa, keď si bola malá, to sa odpúšťa veľmi ťažko. Ale prečo aj so starkou? Len preto, že má na všetko iný názor? No to je asi normálne, keď je o 50 rokov staršia, zažila inú dobu. Keby sa jej niečo stalo, nebude ti ľúto, že si s ňou nebola v kontakte? Že tvoj malý nebude mať starú mamu?

bebememe
autor
25. jan 2024

@janickacrazy keď stará mama len klame a využíva z neustále kričí.....podľa mňa taký vzor môj syn nepotrebuje

nelka93
25. jan 2024

@bebememe áno ja žiaľ sa zaradim k tej skupine ľudí, že starku by som neodstrihla, lebo ra vychovala. Ale ja celkovo napriek nezhodam zbožňujem svoju rodinu a neodstrihla by som ich ani keby sme sa nevedeli zhodnúť v ničom.

alessavandervelden
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
25. jan 2024

To Musis vediet ty posudit. Co je najlepsie riesenie ci odstrihnut ci nie . Ak si myslis ze su zli ludia tak ano. Ak ti len idu na nervy kecami tak nie .

sinusoida
25. jan 2024

@bebememe odstrihnúť rodinu...hm, v súčasnosti je toto asi moderné a čo na to? Robíš len to isté, čo tvoja mama, len iným spôsobom. Nadarmo genetika...

bebememe
autor
25. jan 2024
alessavandervelden
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alessavandervelden
Autor odpoveď zmazal
Zobraz