Žijem s priateľom, ktorý asi ani nemá o mňa záujem

simonka123234
16. jún 2022

Žijem s priateľom 6rokov máme spolu 4rocnrho syna.Priatel je celý týždeň preč chodí na kamione s drevom .Takže sme spolu len cez víkend.Aj to ako keby není doma hra sa na PS4 alebo na mobile a keď mu niečo poviem zle je nadáva mi hneď nieje schopní ani pohár si odložiť .Kúpil dom tak v sobotu chodí prerábať to je v poriadku ale .Potom keď príde domov nič ako keby tam nebol nerozpráva sa keď idem von s deťmi mám 2deti tak sama stále všade .Nebaví ma to taký vzťah ale zas neviem či by som to sama zvládla .Nesprava sa ku mne pekne ponižuje nadáva mi koľké razy mrzlo ja sa starám o deti do práce chodím vôbec ho to nezaujíma čo s malým keď idem do práce že kto bude sním .Ale keď ho zavolajú kamaráti cez víkend že nech ide na súťaž hadicou to hneď letí

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simonka123234
autor
16. jún 2022

@elizabet173 zohnala som si nájomný byt v dedine čo som aj predtým bývalá žiaľ rodičov nemám .Ešte kým sme bývalý v podnájme tento priateľ býval u oca a ja som si musela nájsť byť čiže tento najomny

lucia7933
16. jún 2022

@simonka123234 az mi ta je luto ked to citam :( ale treba s priatelom komunikovat, najst riesenie, na kazdy problem su dvaja ... no bohuzial nie vzdy to ide, ale urcite nebud pri chlapovi ktory ta ponizuje a nadava ved si mu porodila dve deti...mal by si ta vazit

simonka123234
autor
16. jún 2022

@elizabet173 viem preto som nechcela už ani teraz ďalšie keď tento chcel a nemá záujem o toto čo mame spolu len vykřikováním že to platí to a nic ine

tosomja
16. jún 2022

@simonka123234 starať sa staráš sama, vždy si sama, ten víkend vlastne tiež. Na toto odpoveď máš, zvládneš byť sama s deťmi. Ide o financie, aj to sa dá poriešiť. On ti musí platiť alimenty a ty aj tak chodíš do práce. Tak už len bývanie. 😉

lucia7933
16. jún 2022

naozaj zasluzis si lepsieho, hlavne takeho ktorý si ťa bude v prvom rade vážiť, milovať ťa..toto nieje láska...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simonka123234
autor
17. jún 2022

@elizabet173 ano zohnala som si ho
sama bez neho

cacianka
18. jún 2022

@simonka123234 tak ho vysťahuj.
Byt je tvoj, teda aspoň zmluva,
Prehľad aj mu všetky papiere, skús zistiť aký má príjem, ofoť si to, platový dekrét, aj nejaké výpisy z banky a pod.
Podaj návrh na súd o zverenie dieťaťa do tvojej vyhradenej starostlivosti, uved termíny kedy by sa mohol stretávať so synom a výšku výživného.
Pošli ho do jeho domu a kunjeho kamošom, nech si pije a hra plejko tam. Odpadne ti negatívna energia z domácnosti.
Veď aj tak si sama s deťmi, nemusíš sa pozerať a mať v prítomnosti cloveka, ktorý vás ignoruje, musíš okolo neho obskakovať a dáva zlý príklad pre deti.

mk22
18. jún 2022

Byt si si zohnala ty, takže v podstate býva u teba.. Môže sa vrátiť k otcovi..
Sú zvyknutá byt sama, nepotrebuješ jeho pomoc.. V týždni to zvládaš sama, takže moc sa toho nezmení.. Akurát ti odpadne víkendový stravnik.
Budeš v kľude. Nebude tak nikto urážať nadávať.. Pre deti to je zlý vzor.
Je na tebe ci. Chceš zotrvať s takymto mužom.
Po týždni uprednostní playko ako vlastne dieťa a rodinu?
Posad si ho oproti vyloz. Všetko čo ti vadi a bud sa uvedomí a začne to. Robiť ináč alebo nech. Víkend je u otca a navštevuje svoje. Dieťa.. Véd to v podstate robí aj. Teraz.
Držím palce.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simonka123234
autor
18. jún 2022

@elizabet173 ďakujem snažím sa ako viem .Len horšie to bude keď ho vyhodím chlapec nebude mať ako do škôlky keďže auto ja nemám a on jediné má .

simonka123234
autor
18. jún 2022

No ved práve načo je aj snami som mu povedala aj včera a stále len že ja som šla že som chorá urážky nadávky a ešte večer že on si ide urobiť pokec tak mi povie tak čo to je potom za človek pretože ako chlap u mňa klesol

gucciok85
19. jún 2022

@simonka123234 prečo je stále priateľ? Keď ste 6 rokov spolu?